1:4
2:2
- : -

FbŠ Bohemians - MITEL Florbalová akademie MB 5:7
10. Hana Poláková, 20. Hana Poláková, 40. Adéla Bočanová, 46. Adéla Bočanová, 56. Dominika Vatahová - 19. Kateřina Kvapilová, 22. Marie Jirková, 23. Karolína Janatková, 30. Marie Jirková, 32. Tereza Zapotocká, 41. Karolína Janatková, 48. Anna - Marie Divišová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Karolína Červová 7, Pavla Lišková 6 - Marie Topolová 55; po třetinách: 2:1, 1:4, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Radka Nováka: Děkujeme za krásný sobotní večer. Pro nás samozřejmě každé vítězství je motivací do celé soutěže, abychom v ní uspěli. Je to ale jen jeden z dalších malých krůčků v dlouhé sezoně. Chtěl bych poděkovat našim hráčkám za předvedený bojovný výkon, ale samozřejmě také soupeřkám, které byly zdatným soupeřem.
60:00
střely po třetí třetině - domácí: 22, hosté: 5
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Ostuda, katastrofa. Mysleli jsme si, že to půjde samo, ale nedokážeme proměnit ani vyložené šance. Soupeře jsme přehrávali, ale na to se nehraje a soupeř svou bojovností bere tři body. Chtěli jsme 6 bodů a máme 0. Musí dojít k radikální změně ve všem co jsme do teď dělali. Gratulace soupeři k výhře.
60:00
59:50
Nadějně Hernandezová, následně Štajnerová tyč. Zřejmě konec nadějí pro domácí.
58:35
Vyloučen hráč Petra Beránková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
58:35
Hernandezová nejdříve zachraňuje před prázdnou brankou, následně přesilová hra pro Bohemians. Vypadá to na hru 6 na 4.
57:30
Hra pokračuje, Bohemians v šesti.
56:57
Opravdu tu máme drama. Nečekaně však bude dohánět domácí tým. Poláková byla navíc tvrdě zasažena před brankou, uvidíme zda bude moci ještě nastoupit. To by bylo citelné oslabení pro Bohemians.
55:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Gabriela Vaníčková (5:7).
55:54
Boleslav se díky standartce po dlouhé době zase podívala na útočnou polovinu. Vaníčková však skvěle získala balon a po brejku předkládá do prázdné branky Vatahové.
54:46
První formace Bohemians znovu mačká soupeře, hlavně díky golmance však Boleslav odolává.
52:44
Poláková centimetry od gólu.
51:50
Bohemka oslabení bez problémů ustála, podaří se jí však dotáhnout skore?
49:46
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
49:46
Domácí tým rozehrával standartku, když ještě neměl dostřídáno..
49:00
Golmanka Boleslavi svůj tým drží.
47:57
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová (4:7).
47:57
Po brejku zvonila tyčka, následoval však smolný vlastní gól.
45:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Loudová (4:6).
45:50
Po dalším tlaku první formace již musela Boleslav kapitulovat, po přihrávce Loudové se prosazuje Bočanová.
45:00
Vatahová, Štajnerová a Vaníčková teď zasypaly hostující branku smrští střel. Skore se však nemění.
42:08
Velký tlak první formace Bohemians.
40:27
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková, asistoval Marcela Urbanová (3:6).
40:27
Bohemka na soupeřky vlétla. Bočanová hrozila ze středu, soupeř však po brejku uklízí do prázdné branky.
40:00
40:00
39:59
střely po druhé třetině - domácí: 21, hosté: 9
39:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (3:5).
39:26
Štajnerová našla Polákovou, ta se prosazuje i v obklopení 4 protihráček, obě rozhodčí viděly ještě teč Bočanové a tak si na hattrick ještě počkáme.
38:26
Druhá lajna Bohemians přitopila pod kotlem, hra začíná opět vypadat jako v první třetině.
36:45
Po nějakém čase se hraje opět v plném počtu a Bočanová hned hrozí před brankou. Následně to zkouší i Štajnerová, která je dnes při chuti.
35:40
Nyní to ve zkrácené přesilovce zkouší i Boleslav.
34:42
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:30
Domácí rozjíždějí druhou přesilovku večera.
33:29
Vyloučen hráč Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
33:00
Hraje se nyní opravdu nahoru-dolů. To se zdá se více svědčí hostujícímu týmu
31:55
Štajnerová chtěla korigovat, ale zastavilo ji břevno.
31:27
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká bez asistence (2:5).
31:27
Uskočení míčku, brejk a nekompromisní střela. 5:2 pro Boleslav-
29:37
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Tereza Zapotocká (2:4).
29:37
Bohemians se ženou za vyrovnáním, hra je nyní více otevřená a Boleslav toho využívá k navýšení skore.
27:20
Po dobré kombinaci Vatahové a Císařové následovala střela první jmenované. Poté se snažila prosadit i Kadidlová, střela Divišové však byla nejblíže a rozezvonila hostující břevno.
26:40
Hernandezová skvěle zabránila brejku 2na1 a ihned zahájila protiútok na druhou stranu.
25:50
První lajna Bohemians teď ve velkém tlaku, vytěžila z něj několik střel.
24:20
Janatová sama na branku. Nová golmanka Lišková však svůj tým s přehledem podržela.
22:33
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková bez asistence (2:3).
22:33
Střídání brankáře. Nový brankář Pavla Lišková družstva FbŠ Bohemians
22:33
A po pouhých 40 sekundách si Boleslav bere i vedení. Bohemians reagují změnou v brance.
22:00
Možná ano, Boleslav srovnává.
21:53
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Kateřina Kvapilová (2:2).
21:00
Oba celky se dvakrát střetly již v průběhu předsezonní přípravy. V obou případech z toho bylo jasné vítězství Bohemians. Hra tomu napovídá i dnes, skore je však stále těsné. Připustí domácí tým drama?
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině. domácí:17, hosté:6
19:15
Hernandezová dobře střílela ze standartní situace, následně se míček dostal zpět k Loudové, na jejíž střelu ještě golmanka stačila. Na dorážku Polákové již však byla krátká.
19:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (2:1).
18:12
Kvapilová teď utekla třem protihráčkám a narozdíl od první šance vymetá růžek branky. 1:1
18:11
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Adéla Jirková (1:1).
17:20
Kellovská skvěle zažehnala brejk 2na1
16:04
Štajnerová po dobrém presu Polákové sama před brankou. Golmanka však střelu vytáhla výborným reflexem.
14:26
Boleslav to zkouší hlavně od půlící čáry. Zatím neúspěšně.
12:15
Loudová udržela míček proti třem soupeřkám, následně se ještě po ose Poláková, Bočanová dostala ke střele.
11:23
Bohemians naprosto dominují na balonku.
09:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:0).
09:22
A máme tu první branku. Bočanová zpoza branky našla Polákovou a ta se nemýlila.
07:50
Havlová zachytila brejk soupeře a následně dvakrát střílela na branku.
06:17
Hráčky Bohemians celé dvě minuty kombinovaly na útočné polovině, první přesilová hra zápasu však nevyužita.
04:17
Vyloučen hráč Tereza Zapotocká družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
03:50
Nadějný brejk pro Boleslav. Kvapilová se však ukvapila a tváří tvář golmance poslala míček do zámezí.
02:53
Boleslav 2x ukořistila míček a prověřila Červovou.
02:02
Hraje se převážně na polovině Boleslavských, zatím však beze střel.
00:11
Úvodní buly pro domácí a ihned šance Polákové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Monika Žapková, Karolína Janatková, Petra Beránková, Marcela Urbanová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Veronika Štajnerová, Hana Poláková
00:00
Dobrý večer, vítáme diváky u druhého kola ženské extraligy. Domácí Bohemians si budou chtít připsat první body do tabulky. Uvidíme, co na to nováček soutěže Mladá Boleslav.