4:0
- : -
FBC Přerov

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Přerov 12:2
1. Tereza Baranová, 8. Veronika Martincová, 10. Veronika Martincová, 22. Tereza Baranová, 27. Tereza Baranová, 32. Karolína Kohoutková, 39. Veronika Martincová, 40. Pavla Buráňová, 52. Veronika Králová, 53. Martina Horáková, 54. Sabina Mátlová, 60. Martina Horáková - 9. Markéta Šrámková, 15. Markéta Šrámková; rozhodčí: Martin Pivoda - Lukáš Paták; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 8 - Lucie Řeháková 28; po třetinách: 3:2, 5:0, 4:0;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Domácí 15, Hosté 2. Celková bilance: Domácí 40, Hosté 10.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Zapletala: První zápas ve vyšší soutěži nám ukázal zrcadlo. Fyzicky nás soupeř jasně přehrál a to se odrazilo v konečném skóre. Byli tam i světlé momenty. MUsíme hodně zapracovat na téměř všech aspektech hry. Kdyby nám tam padlo o 2,3 góly více, hrálo by se úplně jinak. Soupeř se dostal na koně a vydržel na něm až do konce utkání. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Komínka: Dobrý start do sezony, takový základ na kterém se dá stavět, zároveň zápas který nás bavil. Na příště bych si představoval větší zodpovědnost a důraz do osobních soubojů obzvlášt v našem obraném pásmu, jinak dopředu solidní výkon, díky všem za účast
60:00
59:05
Horáková (Aligators) vzala zodpovědnost na sebe a dalekonosnou střelou k tyči překonala brankářku.
59:04
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Veronika Martincová (12:2).
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:37
Vyloučen hráč Tereza Čevelová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
57:37
V závěru třetí třetiny tu máme další početní výhodu domácích.
54:00
Když si Mátlová (Aligators) postaví hlavu, nedá se s tím nic dělat. Z rohu vykroužila na střed hřiště a nekompromisně zakončuje za záda brankářky.
53:59
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Jana Pražáková (11:2).
52:23
Horáková (Aligators) střelou z první nedala brankářce žádnou šanci.
52:22
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Tereza Baranová (10:2).
51:23
Králová (Aligators) vykoupala protihráčku u mantinelu a střelou pod víko zpečetila tuhle útočnou akci.
51:22
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Králová bez asistence (9:2).
49:51
Hraje se stále ve vysokém tempu.
49:11
Buráňová (Aligators) střílí z mezikruží. Brankářka střelu vytěsnila.
48:00
Hanusová (Aligators) si dokázala poradit s rychlým protiútokem hostů.
46:00
Hostům se nedaří najít recept na synchronizovanou obranu domácích.
43:40
Šrámková (Přerov) se z čista jasna vynořila před brankou domácích. Tečovanou střelu Sadílková (Aligators) zneškodnila.
41:39
Hanusová (Aligators) nepřesvědčivým zákrokem vytěsnila dalekonosnou střelu mimo 3 tyče.
40:53
Sadílková (Aligators) musí přesným zákrokem řešit šanci Šrámkové (Přerov).
40:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Domácí 15, Hosté 4.
40:00
Predikovaná vyrovnaná hra v druhé třetině nám moc nevyšla. Domácí se chopily iniciativy a soupeřkám nedaly žádnou šanci. Skóre ve druhé třetině 5:0 mluví za vše. Hráčky Přerova snížily aktivitu z čehož mohli těžit útočně laděné útočné trojice domácích. Přechodová fáze je stále mírně za očekáváním, avšak střelecká potence se zdá být naprosto dostačující.
40:00
39:40
Druhá třetina je jednoznačně v režii domácího týmu.
39:39
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Buráňová bez asistence (8:2).
38:41
Martincová (Aligators) kompletuje HATTRICK! Osamocená před brankou hostí dokázala přelstít brankářku.
38:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Martina Horáková (7:2).
37:41
Mátlová (Aligators) sveřepě bojuje v rohu hostí.
35:31
Horáková (Aligators) vyzívá do šance Baranovou. Střela z mezikruží končí na tyči.
34:50
Buráňová (Aligators) svým přehledem udivuje spoluhráčky i protihráčky.
33:45
Váňová (Aligators) vyhrála důležitý sprinterský souboj před vlastní brankou.
33:00
Hosté kombinují za brankou Aligators.
31:46
Sérii střel a dorážek ukončila přesnou trefou Kohoutková.
31:43
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Karolína Kohoutková, asistoval Veronika Muselíková (6:2).
29:35
Hrčková (Přerov) osamocená na brankovišti neprostřelila brankářku domácích.
29:00
Hra se nám rozkouskovává.
28:17
V nepřehledné situaci před brankou hostí se nejlépe zorientovala Mátlová (Aligators). Branku přestřelila.
26:58
Baranová (Aligators) kompletuje HATTRICK. Po nucené pauze prokazuje že je opravdu při chuti. Z otočky posílá míček za záda brankářky.
26:55
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Pavla Buráňová (5:2).
25:59
Vyloučen hráč Michaela Strnadová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
25:59
Tlak domácích vygradoval v další přesilovou hru.
25:43
Ondráčková (Aligators) střílí do boční síťky.
25:07
Hanusová (Aligators) se probojovala do těžkého zakončení. Brankářka chytá.
22:58
Muselíková (Aligators) se z obranných řad nebojí vydat na zteč. Kličkou na půlící čáře oklamala protihráčky. Střelu brankářka pokryla.
21:26
Osamocená na malém brankovišti Baranová (Aligators) posílá míček z bezprostřední blízkosti do horního rohu. Brankářka bez šance.
21:25
20:01
Druhou třetinu zahájí domácí v početní výhodě.
20:00
Vyloučen hráč Johana Pfeilerová družstva FBC Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Domácí 10, Přerov 4.
20:00
První třetina se nesla v duchu oťukávání. Hostující tým z Přerova se prezentoval na nováčka v druhé nejvyšší soutěži sympatickou a aktivní hrou. Ačkoli před druhou třetinou tahá za kratší konec, a střely 10:4 ve prospěch domácích mluví více méně jasně, po každém gólovém odskoku domácích se jim podařilo dotáhnout. Mírně očekávaná dominance Aligátorů se nekoná. V dalších třetinách nás čeká tuhý boj o každý centimetr hrací plochy.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:08
Po snížení stavu přidávají hosté na obrátkách.
14:54
Sérii úspěšných zákroků si připisuje brankářka hostí.
14:10
Po smolné rozehrávce Horákové (Aligators) se k míčku dostala Šrámková (Přerov). Střelou do horního rohu nedala brankářce žádnou šanci.
14:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Jana Boháčová (3:2).
13:25
Pražáková (Aligators) neúnavně napadá rozehrávku hostí.
12:27
Kohoutková (Aligators) nezužitkovala samostatný únik.
11:55
Útočné trio domácích Králová, Drápalová, Martincová je dnes při chuti. Další střelu poslala Králová pouze do boční síťky .
10:58
Hosté mají výhodu volného úderu. Míček míří daleko mimo branku Sadílkové.
10:01
Kohoutková (Aligators) se snažila překonat brankářku hostí kličkou do backhandu. Manévr se jí příliš nevydařil.
09:11
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Veronika Králová (3:1).
09:11
Martincová (Aligators) je k nezastavení. Další střela míří do sítě. Kredit si zaslouží i asistující Králová.
08:13
Šrámková (Přerov) překonala Sadílkovou (Aligators) střelou pod rukou.
08:12
07:05
Martincová s přehledem uklidila míček za záda brankářky střelou ze střední vzdálenosti.
07:04
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová bez asistence (2:0).
06:41
Domácí obrana se potýká s vysokým napadáním hostí.
05:23
Nebezpečnou situaci musela řešit i domácí brankářka Sadílková. Úspěšně.
03:45
Po hektickém začátku zápasu se tempo uvolňuje.
03:07
Drápalová z otočky trefila pouze blok obránců.
01:40
Další závar před brankou hostí. Tentokrát si brankářka poradila bez problémů.
00:58
Necelá minuta stačila domácím k otevření gólového účtu. Před bránou se nejlépe zorientovala Baranová. Tvrdou střelou nedala brankářce sebemenší šanci.
00:57
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Veronika Králová (1:0).
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pivoda a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Lucie Řeháková; hráči v poli: Bára Gaďourková, Tereza Čevelová, Jana Hrčková, Jana Boháčová, Markéta Šrámková
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Pavla Buráňová, Veronika Martincová, Veronika Králová, Petra Drápalová, Veronika Muselíková
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u prvního zápasu 1. ligy žen, ve kterém se střetnou domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators s týmem FBC Přerov.
00:00
Jedná se o historicky první střetnutí mezi těmito kluby, tudíž si netroufáme hádat, jak se bude zápas vyvíjet. Každopádně očekáváme pohledný, technický florbal hodný druhé nejvyšší soutěže.