1:1
1:2
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška 2:5
29. Kateřina Svatoňová, 46. Eva Urbášková - 1. Kateřina Poláčková, 7. Michaela Ulbrichová, 32. Diana Peterová, 51. Kateřina Poláčková, 54. Vanesa Bašová; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 4:5 + Jan Černý OS; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Veronika Čubová 28 - Tereza Svobodová 28; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
60:00
1/2 Komentář trenéra hostů J. Černého: Klasicky těžké utkání s domácími plné osobních soubojů. Myslím ale, že dnes jsme byli dobře připraveni, dozadu jsme pozorně bránili, měli dobrý přechod do útoku, a až zlepšíme finální fázi, budeme takové zápasy zvládat i výsledkově lépe.
60:00
2/2 Komentář trenéra hostů J. Černého: Každopádně, chválím holky za dnešní výkon, zápas odmakaly na 100%. Na dnešním zápase byli bohužel dva pánové navíc, kteří nesmyslnými rozhodnutími ovlivnili průběh a tempo zápasu. Díky soupeři za utkání a našim fanouškům za podporu a přeji našim marodům brzké uzdravení.
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: V tomto ostřejším utkání jsme hráli bez nasazení, což se projevilo i na výsledku. Dále se musíme zlepšit v zakončení, protože máme minimum střel na branku. Díky soupeři za utkání.
58:57
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Michaela Ulbrichová (2:5).
52:38
Vyloučen hráč Nela Mičánková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:38
Vyloučen hráč Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
50:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Adéla Vávrová (2:4).
45:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Eva Urbášková, asistoval Lucie Romančáková (2:3).
45:32
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
45:10
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:17
Vyloučen hráč Kateřina Poláčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
43:25
Vyloučen hráč Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
31:18
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (1:3).
28:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kateřina Svatoňová, asistoval Lucie Romančáková (1:2).
25:14
Vyloučen hráč Kateřina Poláčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:25
Vyloučen trenér Jan Černý družstva FBC Dobruška - osobní trest.
22:25
Vyloučen vedoucí Jan Černý družstva FBC Dobruška - osobní trest.
20:00
20:00
13:41
Vyloučen hráč Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:47
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová, asistoval Veronika Doležalová (0:2).
00:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Jitka Růžičková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Monika Macháčková, Martina Joudalová, Lucie Romančáková, Eva Urbášková