5:2
3:0
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Spartak Kaplice 11:2
18. Vojtěch Hejduk, 18. Jonáš Janata, 19. Jan Vadinský, 22. Vojtěch Hejduk, 30. Vojtěch Hejduk, 33. Tomáš Pour, 35. Petr Torma, 39. Vojtěch Hejduk, 41. Marek Osvald, 48. Václav Kaše, 55. Tomáš Janouškovec - 23. Jakub Jirkal, 25. Lukáš Rada; rozhodčí: Nikola Staňková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Motl 13 - Vlastimil Pokrývka 25, Dominik Štěpánek 17; po třetinách: 3:0, 5:2, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Libora Lukše: Hned na úvod soutežě nám velmi silný a kvalitní soupeř ukázal, kolik práce nás čeká a potrestal nekompromisně každou naši chybu. Plus hráči soupeře ukázali velkou individiuální a týmovou kvalitu, ale odcházíme se vztyčenou hlavou a chceme dál tvrdě pracovat a výkony zlepšovat.
60:00
Střely ve třetí třetině 13 ku 2 pro domácí.
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Suráka: Klasické úvodní utkání soutěže, museli jsme udělat pár změn v sestavě před začátkem zápasu a trvalo nám delší dobu než jsme se dostali do hry. Soupeř se nevzdával do poslední minuty, což je sympatické. Skvělý výkon Vojty Hejduka a Ondry Motla. Hezký večer všem.
60:00
59:56
Poslední šance Kaplic o vstřelení gólu, ale útočník míjí míček a dnešní utkání je u konce.
58:24
Výhoz golmana až na Opelku do útočného pásma, zkoušel kolem obránce dostat míček do brány, ale v cestě byla noha Hejduka.
56:46
Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil Tomáš Pour.
56:46
Vidíme další trestné střílení, ale výsledek stejný. Provedení Poura se zdálo být skoro bez chuti ke skórování.
55:09
Torma z rohu na Beneše - střela mimo. Dnes mu asi není přáno, zatím všechny své šance bohasprostě spálil.
54:31
Domácí okamžitě odpovídají a přidávají další branku, prosadil se Janouškovec.
54:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Janouškovec, asistoval Marek Osvald (11:2).
53:58
Nyní v permanenci Motl, ale je ve střehu a všechny pokusy kryje.
52:15
Po faulu na středu hřiště si zahraji Kaplice přesilovou hru. Nejprve se do přečíslení a šance dostávají domácí útočníci, poté nebezpečně pálí z dálky hosté. Skore se ovšem nemění.
51:26
Vyloučen hráč Jan Vadinský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
49:50
Domácí kombinují ve středním pásmu a hosté se snaží vykrývat prostory pro nebezpečnou přihrávku...standardní ukázka pro celý dnešní zápas.
47:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Václav Kaše, asistoval Matěj Surák (10:2).
47:14
Krásná kombinace v útočném pásmu Hejduk - Surák - Kaše, který zavěsil pod břevno a máme na světě hned v prvním zápase desítku. 10:2 pro FBŠ Gorily Plzeň.
45:57
Sedlák uprchl podél mantinelu domácí obraně, ale z velkého úhlu nedokázal přesně zamířit.
44:35
Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil Petr Torma.
44:35
Kaše před bránou sesekán a bylo nařízeno trestné střílení. Torma se postavil k balonku, snažil se rozpohybovat Štěpánka, ale dostal se až příliš z úhlu a nedokázal přesně zakončit.
43:20
Pour rozvlnil pouze boční síť.
40:42
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Marek Osvald, asistoval Matěj Surák (9:2).
40:42
Tak hned v úvodu se prosazuje kapitán domácích Osvald a fanoušci brzy očekávají desítku.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině 22 : 6.
40:00
Za moment startuje poslední část dnešního utkání a jsme zvědaví, zda Kaplice ještě dokáží něco udělat s výsledkem nebo domácí budou navyšovat skore. Kaplice ve druhé třetině byli hodně pod tlakem a nedokázali příliš vzdorovat. Uvidíme, co nabídne třetí část.
40:00
38:51
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Jan Šobotník (8:2).
38:51
Hejduk nejprve ztratil balon v obraně, ale ihned napravil své zaváhání, proběhl celé hřiště a z úhlu trochu šťastně přidává svou 4. branku v utkání.
37:25
Torma se uvolnil od mantinelu na střed, zamíříl přesně do šibenice, ale brilantní zákrok Štěpánka maskou překazil radost domácího útočníka.
36:30
Hejduk zkouší střílenou přihrávku vzduchem před bránu, ale obránci tečují mimo hole domácích.
35:03
Motl už musí být ztuhlý, dlouhou dobu se Kaplice nedostali do šance.
34:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Václav Kaše (7:2).
34:13
Standardka domácích z ideální pozice na středu.....balon končí ve skrumáži těl.
32:33
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Pour, asistoval Petr Torma (6:2).
32:33
Domácí vítají nového brankáře a bleskově využívají přesilovku.
32:18
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Štěpánek družstva FBC Spartak Kaplice
32:18
Vyloučen hráč Pavel Doležal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:46
Torma pálí do nohy Pokrývky, balon se odráží do masky a poté již zasahuje.
29:01
Hejduk kompletuje střelou z dálky svůj hattrick a fanoušci Goril vzkazují: Vojto vítej, jsme rádi, že tě tu máme!
29:00
28:38
Hlinovský vybojoval za brankou, předložil do loženky před bránu, ale Beneš nebyl dostatečně důrazný se svou střelou.
27:45
Několik střel od plzeňských Goril, ale vše z dálky a bez potřebných parametrů.
24:59
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Lukáš Rada, asistoval Petr Dreiling (4:2).
24:59
Ojedinělý útok hostů, ovšem efektivní. Rozdíl se snižuje na 2 góly.
24:36
Beneš se dostal k odraženému balonku, ale střela mu sjíždí k mantinelu.
23:55
Šobotník s Hlinovským se snaží vykombinovat z rohu, ale končí to faulem hostující obrany.
22:04
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Tomáš Kadlec (4:1).
22:04
Prosazují se i Kaplice a snižují na 4:1 z pohledu domácích.
21:48
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Jonáš Janata (4:0).
21:48
Další střela a tentokrát Hejduk uklidil k tyči a ukazuje své kvality.
21:31
Hlinovský z úhlu pouze do hrudi golmana.
20:54
Torma - Kaše - Surák střílí. Pokrývka ve střehu a vyráží do rohu.
20:01
Domácí vyhrávají buly a pokračují v náporu na hostující obranu.
20:00
20:00
Střely po první třetině 18 : 7
20:00
Rozhodčí i hráči na palubovce a pokračujeme v krasojízdě.
20:00
18:08
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jan Vadinský, asistoval Filip Tábořík (3:0).
18:08
Gorily zřejmě setřásli nervozitu ze svých holí a nestíháme zapisovat branky. Stav se za pár minut změnil na 3:0 a domácí pokračují v tlaku. Je vidět jejich velká psychická vzpruha.
17:42
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jonáš Janata bez asistence (2:0).
17:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Petr Torma (1:0).
17:14
Chvíli po návratu dvou hrubiánů se prosazuje umístěnou střelou Hejduk a posílá Gorily do vedení.
16:44
Domácí mají dobrou možnost pro vstřelení branky, přesilovka 4 na 3 zůstala ale nevyužita.
16:17
Vyloučen hráč Daniel Sedlák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:06
Vyloučen hráč Leopold Opelka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
15:06
Vyloučen hráč Tomáš Janouškovec družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
15:06
Po potyčce před Motlem si jdou oba hráči odpočinout na 2 minuty za hrubost a uvidíme hru ve 4.
14:43
Hlinovský střílí ze středu kolem obránce, ale nad. Muška Goril není zatím příliš dobře seřízená.
13:31
Přečíslení 3 na 2 řeší Janata slušnou střelou, ale brankář zasahuje. Do bezpečí poté zahráva fotbalové hostující obránce.
12:34
Dobrá spolupráce Kaše - Hejduk, ale mizerné zakončení do středu svatyně Pokrývky.
12:10
Po chybě v útoku šli hosté dva na jednoho, ale Pelikán se stihl vrátit a překazil nahrávku.
10:00
Polovina třetiny pryč a zatím jsme branku neviděli. Domácí tlačí a jsou více na míčku, ale příliš šancí si nevytvořili. Kaplice vyrážejí do brejků, ale také bez úspěchu.
09:10
Motl si poradil se skákavou dorážkou a balon končí v rohu.
08:02
Teď jsme viděli několik střel domácích, ale žádná nedoletěla až ke golmanovi. Všechny míčky končí v hradbě těl borců z Kaplic.
07:02
Domácí se snaží kombinovat, ale nedaří se jim překonat "střední" pásmo, kde Kaplice velice dobře brání.
05:49
Torma na Kašeho do středu, ale míček jde vedle levé tyče pouze do mantinelu.
04:12
Před Motlem zůstal osamocen Sedlák, ale nadvakrát golmana nepřekonal.
03:20
Následně Surák vysílá nebezpečnou střelu, která odskákala do rohu za Pokyrývkou...zřejmě tyčka.
02:40
Hosté se na chvíli usadili v útočném pásmu, ale nevytvořili si větší příležitost.
01:54
Hejduk na polovině neodhadl balon a hosté se dostali do úniku, ale Motl zasahuje.
00:10
Od úvodního buly na míčku domácí florbalisté, snaží se kombinovat a dostat do příležitosti. Kaše ze slibné pozice pálí, ale jen do náruče golmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Kaplice: brankář: Vlastimil Pokrývka; hráči v poli: Filip Musil, Antonín Ballák, Petr Dreiling, Tomáš Kadlec, Jakub Jirkal
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Marek Osvald, Matěj Surák, Tomáš Pour, Václav Kaše, Petr Torma
00:00
Hlásíme se vám po dlouhé době z Plzně z ligového zápasu. Startuje Divize a rozjíždí se dlouhý koloběh utkání. Oba týmy jsou již nějakou dobu na hřišti a zahřívají se.
00:00
Poslední střely nanečislo, mocné pokřiky domácího i hostujícího celku, vyhlášení line-up a jde se na to.