2:2
0:4
- : -

Snipers Třebíč B - FTC Vysoké Mýto  4:8
4. Jiří Procházka, 4. Josef Pařízek, 22. Michal Pazderník, 38. Josef Pařízek - 10. Adam Kobr, 14. Adam Kobr, 35. Adam Kobr, 37. Milan Koubek, 48. Radim Jiráský, 52. Radim Jiráský, 58. Tomáš Janiš, 59. Vít Jakubec; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Matěj Abraham 29 - Václav Musel 12; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: "O osudu utkání rozhodla poslední třetina, kdy hostující tým zúročil své zkušenosti. Naše mladé mužstvo ovšem podalo dobrý výkon a doufám, že v příštím zápase se vyvarujeme zbytečných chyb, které pramenily k zbytečným brankám do naší sítě. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu."
60:00
59:59
A máme tu konec zápasu! Střely ve třetí třetině: 3-12.
59:02
Michal Šípka nyní skvěle zabránil dalšímu obdrženému gólu.
58:05
Třebíči se oddalují body...
58:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Radim Jiráský (4:8).
57:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Jiří Unzeitig (4:7).
57:13
Filip Dvořák nyní předvedl ukázkové zpracování míčku ze vzduchu.
55:11
Hra se nyní ve velkém tempu přelévá ze strany na stranu, obrany i brankáři obou celků teď ukazují výborný výkon.
53:23
Josef Mikulecký šel do souboje moc ostře, Snipers tak mají možnost dostat se na dostřel.
53:22
Vyloučen hráč Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:56
Radimu Jiráskému se povedlo prostřelit Matěje Abrahama a Vysoké Mýto tak vede už o dva góly.
51:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Jiráský, asistoval Josef Mikulecký (4:6).
51:00
Matěj Abraham dnes ukazuje opravdu výborný výkon, na dvakrát znovu vychytal jednoho z hostujících hráčů v samostatném úniku.
48:51
Timeout FTC Vysoké Mýto
48:51
Vyloučen hráč Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:11
Filip Havelka nejprve zblokoval střelu a pak sám nebezpečně zakončil, branka z toho ovšem nebyla.
47:52
Hosté se ujímají vedení.
47:51
47:28
Snipers výborně brání a i díky skvělému výkonu Matěje Abrahama přežili oslabení bez obdrženého gólu.
46:11
Adam Kobr příliš dlouho zpracovával míček a nechal tak znovu vyniknout Matěje Abrahama.
45:44
K vidění jsou teď vidět nepřesnosti na obou stranách.
45:28
Vyloučen hráč Denis Krejčí družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
45:10
Ze hry mají více hosté, branku však stále ne a ne vstřelit.
44:16
Další důležitý a pohotový zákrok Matěje Abrahama maskou.
43:48
Domácí Jan Pacal nyní ukazuje důraznou, ale čistou hru v obraně i v útoku.
42:20
Po další rychlé kombinaci hostů se ocitl sám před bránou Unzeitig Jiří, backhandem však spíše ještě přihrával než zakončoval.
42:02
David Salák byl zasažen do obličeje, na hřišti je vidět i krev, vypadá ale, že bude v pořádku.
41:23
Rychlá kombinace hráčů z Vysokého Mýta končí v rohu.
40:28
Hned od začátku třetiny má Matěj Abraham hodně práce.
40:01
Ve třetí třetině začínají s míčkem na čepeli hosté.
40:00
40:00
39:59
Končí druhá třetina, dohrávala se trošku ostřeji, Josefu Pařízkovi musel ještě domlouvat rozhodčí, nakonec se vše obešlo bez trestu, což se zase nelíbilo hostujícím fanouškům. Střely: 5-13.
38:10
Milan Koubek střelou ze vzduchu prověřil pouze podavače míčků v rohu.
37:57
Michal Šípka s Matějem Abrahamem ubránili hned čtyři hostující hráče.
37:19
Václav Musel chytil nebezpečnou střelu, míček ovšem neudržel a Josef Pařízek díky skvělému důrazu vyrovnává.
37:08
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Josef Pařízek bez asistence (4:4).
36:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (3:4).
34:02
Adam Kobr kompletuje hattrick.
34:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (3:3).
32:44
Matěj Abraham pohotově vyrazil helmou střelu Milana Koubka, který si pelášil sám na bránu.
32:34
Michal Pazderník nyní netrefil odkrytou síť, ten pro změnu zamířil do mantinelu za bránou.
31:38
Michalu Nestrojilovi to dnes ''nelepí'', sám před bránou zamířil za mantinel.
30:28
Adam Kobr mohl vsítit hattrick po skvělé přihrávce Milana Koubka, nedokázal ale trefil branku.
29:37
Hosté teď tlačí na domácí bránu, nedokáží ale vstřelit gól.
28:52
Ani hráči Vysokého Mýta nevyužili přesilovou hru.
28:29
Jakub Diviš dnes snad popáté zablokoval střelu hostů a Matěj Abraham znovu všem ukázal své reflexy.
27:37
Ladislav Rozlivka nyní před bránou netrefil míček podle svých představ.
26:52
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
26:50
Matěj Abraham nyní dvakrát výtečně vychytal hosty.
25:37
Domácí se během početní výhody k ničemu nebezpečnějšímu nedostali.
23:37
Nyní mají i Snipers možnost přesilové hry.
23:36
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
22:51
Domácí Jiří Špinar si udělal výlet sám přes celé hřiště a těsně před brankou byl faulován.
21:28
Michal Pazderník po výborné přihrávce Filipa Dvořáka převezl lobem hostujícího brankáře.
21:27
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Pazderník, asistoval Filip Dvořák (3:2).
20:34
Kryštof Buchtela skvěle vybojoval míč, potom ovšem vyslal příliš pomalou přihrávku.
20:01
Míčku se ujímají domácí.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec první třetiny! Střely: 8-12.
19:13
Matěj Abraham skvěle vytěsnil střelu k tyči.
17:30
Lukáš Večeře střelou z předbrankového prostoru netrefil ani bránu.
16:52
Michal Nestrojil byl skvěle zablokován jedním z hostujících hráčů a nedostal se ke střele.
15:33
Domácí Rudolf Horák a Jiří Procházka společně zlikvidovali nebezpečný protiútok.
14:43
Martin Susa skvělou střelou trefil jen břevno!
14:38
Matěj Abraham se skvěle natáhl a vychytal tak de facto prázdnou bránu.
13:33
Adam Kobr vyrovnává a připisuje si druhý gól v zápase.
13:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Libor Knypl (2:2).
12:51
Domácí brankář s lehkými problémy zkrotil velmi nebezpečný míček.
12:33
Hosté nedokázali využít signalizovanou výhodu, a tak přichází první vyloučení v zápase.
12:32
Vyloučen hráč Kryštof Buchtela družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
11:23
Martin Susa před bránou zblízka trefil jen brankáře Vysokého Mýta.
09:21
Hostující celek snižuje na rozdíl jednoho gólu.
09:20
07:27
Josef Pařízek důrazně diriguje hru Sniperů.
06:54
Michal Pazderník se ocitl sám před brankou hostů, gól ale nevstřelil.
06:07
Rychlé přečíslení hráčů Vysokého Mýta končí nepřesnou přihrávkou do rohu.
03:51
Matěj Abraham lapil tečovanou střelu.
03:38
Hostující brankář si nestihl ani sáhnout na míček a přichází smršť branek domácích! Nejprve si Michal Pazderník obehrál celou obranu protihráčů a nahrál Jiřímu Procházkovi před prázdnou branku, 4 vteřiny poté přidal Josef Pařízek další gól.
03:37
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Josef Pařízek, asistoval David Salák (2:0).
03:33
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jiří Procházka, asistoval Michal Pazderník (1:0).
01:51
Michal Šípka neprostřelil zelenočernou zeď.
01:24
Domácí Rudolf Horák nyní zablokoval nebezpečnou střelu.
00:28
Hned na úvod zápasu měli hosté k dispozici standardní situaci ze zajímavé pozice, Abraham však první pokus zápasu chytil.
00:01
Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u dnešního zápasu 1. kola Divize mezi Snipers Třebíč a FTC Vysoké Mýto!
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Vojtěch Pavlák, Jiří Unzeitig, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Michal Šípka, Jiří Špinar, Kryštof Buchtela, Michal Nestrojil, Denis Krejčí