1:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 5:7
8. Vojtěch Mrvik, 19. Vojtěch Mrvik, 22. Jiří Varta, 29. Jaroslav Konopík, 60. Vít Pešek - 4. Martin Krejčí, 8. Ondřej Ančinec, 13. Jiří Šťovíček, 37. Daniel Grulich, 54. Petr Nöbauer, 56. Jan Mašát, 60. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5 + Vojtěch Mrvik 5 + Matouš Hrdlička OS:4; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Matouš Eret 21 - Martin Mičiak 24; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: 7-14
60:00
Komentář trenéra domácích Matouše Hrdličky: Zápas byl fajn, klasika proti Varům. Spousta nečistoty po odpískání, bohužel byla ale přehlížená. Zápas byl vyrovnaný a soupeř vyhrál zaslouženě.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Miroslava Závory: Dnes jsme se celý zápas prali s házenkářskou halou. Dobrý vstup do zápasu nám pomohl vyhrát první třetinu. Střední pasáž hry byla plná nepřesností. Ve třetí části jsme ukázali velkou týmovou bojovnost a naši kvalitu. Škoda závěru zápasu, kdy jsme se báli zranění. Děkujeme soupeři a zdravíme všechny fanoušky, obzvlášť jeden pozdrav do nemocnice.
60:00
59:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Marek Weber (5:7).
59:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jiří Šťovíček (4:7).
58:36
Vyloučen hráč Daniel Štillip družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
58:36
Vyloučen vedoucí Matouš Hrdlička družstva FbC Plzeň - osobní trest.
58:36
Vyloučen trenér Matouš Hrdlička družstva FbC Plzeň - osobní trest.
57:49
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:49
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvik družstva FbC Plzeň na 5 minut za hrubost.
57:19
Pešek sám přes celé hřiště, bohužel ale nechává balonek za sebou.
55:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Ondřej Ančinec (4:6).
55:23
Vyloučen hráč Vojtěch Řeřicha družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:40
Mrvík zkouší vyrovnat.
53:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Ondřej Ančinec (4:5).
52:54
Hraje se v plném počtu.
52:39
Do hry nastoupil Kaas a hned se předvedl perfektní střelou. Nicméně hostující golman vyšvihnul také parádní zákrok.
52:00
Opět to bohužel nevypadá, že by Plzeň hrála přesilovku.
50:45
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry.
50:06
Hra se přelévá ze strany na stranu, nelze určit, který z týmů na hřišti dominuje.
49:00
Hra se nám přestává líbit, vypadá to spíš jako ukázka kdo do koho víc či hůř strčí.
47:00
Jedna strkanice za druhou. Vary v plných.
46:20
Peškova neskutečná střela z první končí na hrudi hostujícího golmana.
45:28
Zatím to nevypadá, že by domácí hráli přesilovku.
44:48
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
44:48
Hajšman hasí. Máme tu další vyloučení.
44:15
Vary vymíchávají, ale střílí za mantinel.
43:20
Eret hasí spoluhráčovu ztrátu.
42:42
Západočeské derby se začíná přiostřovat.
40:08
Buly pro hostí. Nyní již probíhá hra 4 na 5.
40:00
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:07
Za strkanici u mantinelu posílají rozhodčí hráče Plzně i Varů na trestnou. Snad se tu kluci trochu zchladí. Hraje se 4 na 4.
38:06
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:06
Vyloučen hráč Daniel Grulich družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
36:13
Grulich srovnává skóre střelou pod Eretovu paži.
36:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Grulich, asistoval Martin Prokopec (4:4).
35:25
Zahraj končí za mantinelem, ale hned se zvedá a hraje se dál.
33:45
Přesilovku hosté nevyužili.
33:09
Pešek sám na hostujícího golmana, ten vyráží.
32:08
Vary vystřelují míček na domácí střídačku a tak si Plzeň může na chvíli odpočinout.
31:40
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
31:18
Baštýn na polovině bohužel ztrácí a na balonek se po delší době dostávají Vary. Odložené vyloučení.
28:42
Domácí se poprvé ujímají vedení.
28:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík, asistoval Jan Baštýn (4:3).
26:13
Páník bekendem mimo.
25:25
Prokopec nechává míček za sebou a střílí naprázdno.
22:48
Peškovu střelu jen tak tak chytá golman hostí.
21:06
Varta využívá přesilové hry a srovnává skóre.
21:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Václav Hajšman (3:3).
19:40
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
18:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Mrvik bez asistence (2:3).