2:2
0:6
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:9
5. Michal Podhráský, 24. Daniel Maxa, 39. Daniel Eremiáš - 5. Marek Matejčík, 32. Jiří Besta, 40. Matyáš Šindler, 46. Marek Bräuer, 48. Rostislav Gattnar, 51. Rostislav Gattnar, 54. Marek Bräuer, 55. Daniels Janis Anis, 59. Jan Šebesta; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Michal Rebro 30 - Lukáš Souček 29; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:6;
60:00
Střely po 3. třetině Chodov: 8 Vítkovice: 18 Střely celkem:Chodov 32: Vítkovice 38
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete ZDE
60:00
58:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Souček (3:9).
58:18
Take golman Lukáš Souček si dnes připisuje bod, poté co nahrál Janu Šebestovi a ten neměl větší problém s tím trefit prázdnou bránu
57:33
Anis se pokoušel backhendem z půlky trefit odkrytou bránu. Balonek letěl mimo.
55:37
Chodov to zkouší v 6.
54:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniels Janis Anis, asistoval Marek Matejčík (3:8).
54:57
Anis si take připisuje premiérovou trefu za Vítkovice když v 15. minutě po asistenci Matejčíka dokázal prostřelit Rebra.
53:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Hájek (3:7).
53:52
Bräuer se dokázal prosadit proti Rebrovi a navyšuje tak stav na 7:3
50:36
Matejčík sám proti Rebrovi. Tentokrát Rebro bezchybný.
50:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Adam Delong (3:6).
50:17
Rostislav Gattnar překonal Rebra a zapsal si tak druhý zásah v dnešním utkání.
48:37
Obrovská šance pro hosty, která skončila nad brankovou konstrukcí domácího muže v masce.
47:56
Vávra selhal když netrefil balonek po přihrávce Ondruška.
47:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jan Šebesta (3:5).
47:37
Gattnar využívá přesilovou hru hostujícího celku a posílá tak žlutomodré do dvoubrankového vedení.
46:43
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
46:43
Bauer dosti nevybíravým zákrokem sekl do hole soupeře a Chodov se tak musí bránit přesilové hře Vítkovic.
45:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ondřej Sidunov (3:4).
45:06
Vítkovitští se prosazují z dobré souhry pro ose Sidunov-Bräuer, který se nemýlil a prostřelil Rebra.
44:23
Vítkovice zatlačili Chodov, gól z toho ovšem nepadl.
42:57
Chodov nevyužil obrovskou příležitost.
42:26
Rebro vytáhl střelu Bräuera nohou.
40:59
Sladký výborně sklepával backhendem ze vzduchu do předbrankového prostoru. kde se ovšem nenacházel žádný z jeho spoluhráčů.
40:01
Chodov znovu vyhrává první buly třetiny.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Chodov: 15 Vítkovice: 11
40:00
39:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Adam Delong (3:3).
39:15
První ligový gól za Vítkovice si připisuje po střele zápěstím Matyáš Šindler. Nahrával mu Adam Delong.
38:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (3:2).
38:03
Daniel Eremiáš se z rohu malého brankoviště prosazuje po přihrávce Řezáče. Chodov se dostává do vedení.
37:50
Řezáč pouze do boční síťky.
36:31
Sýkora střílí a trefuje prvního v bloku.
34:12
Rebro zakročil proti střele jednoho z útočících.
33:09
Mikeš úplně sám před Součkem. Ten dnes chytá co může.
32:24
Voštovi se zamotal míček pod nohama.
31:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Matyáš Šindler (2:2).
31:42
Besta se dnes take zapíše mezi střelce, když z dorážky dokázal prostřelit Rebra.
30:54
Ondrušek pouze trefil Součkovu nohu.
30:25
Závar před domácím strážcem svatyně. Chodovští tlak přežili bez úhony.
29:30
Matejčík teď prošel obranou soupeře, ale zakončit nedokázal.
28:38
Zajímavé šance na obou stranách. Ani jedna nepřinesla další branku.
27:19
Vávra se neprosadil.
26:35
Eremiáš napoprvé sám před brankářem netrefil balonek a podruhé netrefil zařízení. Stav zůstává nezměněn.
25:54
Chodovská přesilovka bez většího úspěchu.
23:54
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
23:54
A toto už arbitři dnešního utkání tolerovat nebudou! Sladký sekl Rebra a vysloužil si tím 2 minuty na trestné lavici.
23:46
Tomáš Sladký sejmul Rebra a poté se dostal do sporu s Koutným. Vše prozatím bez vyloučení.
23:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Ondřej Mikeš (2:1).
23:21
Ve velkém brankovišti se nejlépe zorientoval Daniel Maxa a zametl pod zmateného Součka. Asistenci si připisuje Ondřej Mikeš.
22:31
Žlutomodří v tlaku, velmi rozporuplná situace před bránou, sudí píská postavení útočícího hráče v brankovišti.
21:59
Vítkovice v první větší šanci v druhé třetině.
19:54
Vítkovice nevyužili poslední standartní situaci a jde se do šaten za vyrovnaného stavu.
19:11
Dnes je tu k vidění opravdu hodně seker a nenápadných faulů.