3:1
1:3
0:0

Snipers Třebíč - FAT PIPE Aligators Klobouky 8:7pn
12. Adam Benáček, 18. Jiří Halama, 20. Adam Benáček, 22. Tomáš Nestrojil, 23. Martin Žák, 40. Lukáš Mátl, 51. Adam Benáček, N Lukáš Štveráček - 8. Pavel Zbořil, 11. Tomáš Líznar, 20. Tomáš Líznar, 31. Tomáš Kalus, 50. Viktor Kejík, 52. Jiří Blaha, 52. Lukáš Gregr; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Petr Brestovský 13 - Patrik Rychlý 16, David Nečas 6; po třetinách: 3:3, 3:1, 1:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč Patrik Jedlička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Lukáš Štveráček a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč Tomáš Líznar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Jiří Halama , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč Pavel Zbořil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Vít Máček , ale gól nevstřelil.
69:59
Rozhodující nájezd proměnil jako jediný exekutor Lukáš Štveráček
69:59
Trenér hostů: Dnešní zápas proti "Hattricku" jsem nezvládli, zase jedna branka v první třetině nás rozhodí a zápas dostaneme do situace 50/50. Velké množství šancí na obou stranách, mnoho situacích tři na dva, dva na jednoho. Zapracujeme v týdnu na hlavách a budeme nachystaní na další zápas líp. Klukům děkuji za odmakanou třetí třetinu. Cesta zacíná být delší ale věřím týmu. HouHouAli
69:59
Trenér domácích: Utkání bylo velice bojovné, ve třetí třetině jsme opět ukázali svoji slabinu, soupeř stav utkání srovnal, avšak jsme rádi alespoň za 2 body díky vyhraným nájezdům. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:32
Snipeřy drží míček na své polovině a snaží se vymyslet recept na dostání se do útoku
61:02
Kejík probíhá hřiště, ale pohyb přímo k brance soupeře mu obrana domácích zabraňuje, a tak se musí stáhnout zpět
59:55
Brestovský zachránil skóre přesunem na druhou stranu a utkání bude směřovat do prodloužení
59:01
Nebezpečně poslaný míček z rohu od Mátla Rychlý bere do rukou a rozehrává dopředu
54:00
Atmosféra zápasu je nyní velmi nabitá, čeká nás velice zajímavý zbytek 3. třetiny
51:59
Timeout Snipers Třebíč
51:59
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (7:7).
51:59
Po pádu domácího hráče se Aligators zmocnili míčku a vyrovnávají stav utkání
51:07
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Blaha (7:6).
51:07
Blaha se snažil vykopnout míček pryč, byl z toho však pouze vlastní gól
50:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Jiří Halama (7:5).
50:28
Benáček sedmým gólem týmu Snipers kompletuje svůj hattrick
49:13
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík, asistoval Tomáš Líznar (6:5).
49:13
Po nahrávce od Líznara Kejík trefuje míček do mezery mezi brankářem a domácím obráncem, snižuje tedy na 6:5
46:27
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
39:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Michal Machálek (6:4).
39:23
Střídání brankáře. Nový brankář David Nečas družstva FAT PIPE Aligators Klobouky
38:35
Vyloučen hráč Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
38:35
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
32:56
Domácí Krejčí se při akci 2 na 1 rozhodl vystřelit, brankáře Rychlého však prostřelit nedokázal
30:21
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Lukáš Gregr (5:4).
30:21
Kalus, stojíci těsné před domácím brankářem Brestovským, dostal míček přesně na čepel a trefuje ho do branky
30:00
Malich neproměnil obrovskou příležitost
29:41
Hostující tým se po chybné rozehrávce dostal k veliké šanci, střela však byla zblokována obranou Snipers
28:33
Dobrá střela třebíčského Blahy nabrala velikou rychlost, ale na bránu neletěla
27:14
Aligators i přes dobré šance stále prohrávají o 2 branky
26:56
Zbořil nabral velikou rychlost a dostal se k nebezpečné střele, trefuje však pouze tyčku
25:59
Domácí se drží i přes oslabení v útočné části hřiště
25:14
Vyloučen hráč Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za opakované přestupky.
24:32
Zbořil neproměnil obrovskou šanci střelou z první, minul branku
23:34
Domácí aktuálně jednoznačně přehrávají Aligators
22:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Michal Kelbler (5:3).
22:23
Krásný gól Žáka posílá Snipery do vedení 5:3
21:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Nestrojil, asistoval Alexander Svoboda (4:3).
19:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Zdeněk Malich (3:3).
19:40
Po dorážce Benáčka tým Snipers Třebíč vyrovnává na 3:3
19:08
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Martin Dlouhý (2:3).
19:08
Po nahrávce Dlouhého Líznar trefuje prázdnou bránu a posílá tým do vedení
18:46
Nebezpečný nához se dostal až před hostujícího brankáře, ten však míček podržel a vyhazuje do protiútoku
17:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Benáček (2:2).
17:19
Krásně umístěná střela od Halamy končí v pravém rohu branky, stav je tedy nerozhodně 2:2
16:43
Obrovská šance Mátla, Rychlý ale nádherným zákrokem zasahuje
15:59
Hostující brankář Rychlý si mže připsat další zákrok, když vyřešil střelu od Štveráčka
14:35
Nebezpečnou situaci před Brestovským vyřešil domácí obránce Picmaus
11:15
11:15
Po nahrávce ze standardní situace dává Benáček gól
10:53
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jiří Šubík (0:2).
10:53
Po hezké kombinaci Líznara a Subíka se hosté dostávají do vedení 0:2
09:44
Brestovský krásně vychytal nebezpečnou střelu od Zbořila
07:44
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (0:1).
07:44
Střela od Pavla Zbořila z levé strany hřiště končí za zády Brestovského
07:02
Domácí Halama hokejkou překazil nebezpečnou krosovou přihrávku soupeře
05:31
Žák si teď prošel protihráče jako kuželky, na poslední chvíli ho zastavil Bábíček
04:15
Třebíčský hráč Svoboda měl obrovskou šanci před brankářem domácích, avšak ani z dorážky nedokázal míček trefit do brány