4:4
1:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hippos Žďár n/S. 6:7
6. František Majvald, 21. David Derka, 26. Marek Švec, 29. František Majvald, 38. Marek Švec, 46. Daniel Baláš - 19. Richard Kafka, 20. Vít Petříček, 29. Richard Kafka, 36. Ondřej Dvořák, 37. Petr Tlustoš, 38. Filip Dvořák, 49. Vojtěch Haman; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Doleček 17, Daniel Jiruška 12 - Lukáš Kratochvíl 25; po třetinách: 1:2, 4:4, 1:1;
60:00
59:59
Komentar trenera domacich Petra Adamce: z nasi strany spatne utkani a zaslouzena prohra. Dekuji souperi za utkani a preji stastnou cestu domu.
59:33
Letohrad to zkouší v šesti hráčích v poli.
58:13
Letohrad obstřeluje branku, ale ne a ne se trefit.
56:49
Nejdříve Derka trefil břevno, následně Kubelka minul prázdnou branku.
53:11
Letohrad se snaží, ale ohrozit branku hostí se mu nedaří.
48:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Tomáš Hrubý (6:7).
48:01
Po propadení domácího celku zakončuje únik a dává gól Haman.
47:02
Šubert prověřil hostujícího gólmana z půli hřiště, jestli dává dostatečný pozor, ten se ovšem nenechal nachytat.
45:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Maxim Kubelka (6:6).
45:22
Kubelka teď poslal kolmou přihrávku přes brankoviště na Baláše, který vyrovnává.
42:15
Šubert teď střílel nepřesně.
41:30
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
37:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Adam Šubert (5:6).
37:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Michal Hrubý (4:6).
37:32
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Jiruška družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
36:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (4:5).
36:48
Znovu střela z dálky a hostující celek zásluhou Tlustoše otáčí vývoj utkání.
35:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Daniel Halm (4:4).
35:36
Dvořák teď napřáhl při přesilové hře a prostřelil vše co mu stálo v cestě.
34:59
Vyloučen hráč Tomáš Kulhánek družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
33:55
V polovině utkání vidíme nepřesnosti na obou stranách hřiště.
29:42
Jiří Doleček teď tvrdě vystřelil, ale hostující gólman Kratochvíl předvedl fantastický zákrok maskou a střelu vyrazil.
28:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Filip Dvořák (4:3).
28:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Petr Doleček (4:2).
28:14
Pardubická hokejová finta v podání Petra Dolečka, který zpoza brány našel Františka Majvalda, který posílá domácí celek do vedení.
26:58
Doleček teď převedl další důležitý zákrok.
25:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Ondřej Pokorný (3:2).
25:13
Pokorný teď vyvezl balónek přes celé hřiště, předložil Švecovi před volnou svatyni, který se nemýlil.
23:40
Domácí si v přesilovce vytváří velký tlak.
21:51
Vyloučen hráč Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
20:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Derka bez asistence (2:2).
20:55
Derka přízemní střelou vyrovnává skóre zápasu.
20:00
20:00
19:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Tomáš Hrubý (1:2).
18:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Petr Tlustoš (1:1).
18:33
Hostující tým využil standartní situaci a srovnává skóre zápasu.
17:22
Do samostatného úniku se teď dostal Jan Lukeš, ale Doleček převedl další úspěšný zákrok.
14:34
Jedovtou střelu teď vyslal Marek Švec, ale hostující gólman Kratochvíl chytá.
12:40
Další skvělý zákrok Dolečka při oslabení.
11:02
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
10:07
Vyloučen hráč Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
10:03
Roman Doleček drží domácí celek.
05:07
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Ondřej Pokorný (1:0).
05:07
Domácí celek jde po krásné střele Františka Majvalda do vedení.
02:28
Derkovu první šanci hostujíí gólman chytá bez větších problémů.
01:25
Začátek utkání je z obou stran opatrný. Na míčku jsou ovšem spíše hosté ze Žďáru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš, Jan Lukeš
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, František Majvald, Petr Doleček, Martin Novák