3:0
4:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Centropen Dačice 8:3
20. Jiří Jedlička, 24. Štěpán Švec, 35. Jan Kulhavý, 40. Michal Háp, 43. Ondřej Háp, 51. Michal Háp, 52. Filip Novák, 59. Štěpán Švec - 6. Miloš Procházka, 12. Jakub Šimánek, 54. Radovan Kubek; rozhodčí: Jitka Romančáková - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 13 - Lukáš Vacuška 21; po třetinách: 1:2, 3:0, 4:1;
60:00
59:59
Trenér hostí David Černý: Děkujeme soupeři za hru
59:06
Lehčí šarvátka na konci zápasu, rozhodčí vše řeší s chladnou hlavou
58:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (8:3).
57:13
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
53:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (7:3).
53:33
Dačice se snaží vykřesat hrstku naděje a snižují na rozdíl 4 branek
51:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Filip Novák, asistoval Jiří Jedlička (7:2).
51:31
Po tlaku Litomyšle se prosazuje Filip Figaro Novák, děkujeme za exkluzivní podívanou
50:22
Timeout TJ Centropen Dačice
50:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (6:2).
42:05
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp bez asistence (5:2).
42:05
Ondřej Háp se prosazuje v před brankou a navyšuje vedení Litomyšle
40:00
40:00
39:05
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Lamplot (4:2).
35:24
Litomyšl se konečně dostává do vedení
34:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Vilém Nonn (3:2).
19:20
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Filip Novák (1:2).
19:20
Filip Fidorka Novák nádherně vybojoval míček a připravil střeleckou pro Jedličku
16:23
V zápase zatím není nic k vidění
11:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Jan Morávek (0:2).
08:44
Jakub Tauer se zatím jeví naladěný na tento zápas, mladičká puška je všude vidět
05:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Filip Šlápota (0:1).
05:53
Skóre otevírají Dačice
05:22
Zápas zatím podle očekávání na hokejkách Litomyšle, bohužel chybí koncovka
02:16
Jakub Tauer se představuje nádhernou nabídkou pro Tomáše Nováka, ten však svoji šanci neproměnil
01:02
Litomyšl se dostává do prvních šancí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Jiří Jedlička, Petr Kučera, Filip Novák, Daniel Ondráček, Martin Štarman