2:4
0:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - Hornets Brno ZŠ Horní  8:9
1. Michael Sháněl, 2. Jan Kajsrlík, 4. Adam Kobr, 6. Tomáš Vítek, 9. Jiří Unzeitig, 14. Petr Lesák, 34. Michael Sháněl, 38. Milan Koubek - 3. Patrik Fabián, 8. Patrik Fabián, 20. Vincent Drápal, 27. Matyáš Weinstein, 30. Ondřej Bartoška, 33. Jan David Šamánek, 36. Daniel Havel, 42. Patrik Fabián, 53. Lukáš Paták; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Václav Musel 52 - Michal Prokeš 11, Tomáš Limberg 25; po třetinách: 6:3, 2:4, 0:2;
60:00
Střely: VM 12 - 23 BRNO (44 - 61)
60:00
Komentář trenéra domácího týmu: Utkání se hodnotí velmi špatně. Při vší úctě k soupeři, který bude patřit v soutěži z cela jistě k nejlepším, toto utkání jsme si prohráli sami. První třetina výborná, další dvě už bohužel tak dobré nebyly, navíc nás opustila i produktivita. V každém případě to musíme hodit za hlavu a připravit se na úterní pohár proti Hradci. Děkuji fanouškům za skvělou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Pavla Brücknera: Zápas jsme začali příliš nerozvážně a soupeř nás po zásluze trestal. Od druhé třetiny jsme hru upravili a získávali jistější půdu pod nohama. V závěru to mohlo skončit na obě strany,štěstí se přiklonilo k nám. Výborný zápas ve vysokém tempu od obou stran, soupeř bude v sezóně velmi silný. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím, kteří to neměli lehké, ale zvládli to velmi dobře.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi.
59:55
Brno dnes bylo lepším týmem od druhé části, až do teď... zaslouženě si odbáží tři body
58:26
Dlouhý výhoz hostujícího brankáře na nabíhajícího hráče, který by zakončil do prázdné se nevyvedl
55:35
Vysoké Mýto se snaží překvapit soupeře rychlými protiútoky v oslabení, tyto "hurá akce" se zatím nedaří proměnit
55:24
Jednoznačný faul na Milana Koubka nezůstal bez napomenutí
54:27
Domácí ztratili s polovinou třetí části kontrolu nad utkáním, další zářez do rejstříku trestů, vůbec nenapomáhá k obratu nebo srovnání dnešního střetu
54:26
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:20
Znovu jsou slyšet fanoušci
54:11
Brno zbrkle fauluje
53:27
Snaha domácích o srovnání je nyní enormní, vysoký presing a nasazení teď zdobí hru v domácí hale
52:43
Jako by se Vysoké Mýto probudilo a nepouští soupeře k balónu
52:07
A jak jsem již před několika minutami avizoval Brno má nyní větší snahu získat zápas pro sebe
52:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták bez asistence (8:9).
49:42
Další oslabení pro domácí, tak jak si s tím Brno poradí teď?
49:41
Vyloučen hráč Tomáš Janiš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
46:52
A znovu skvělý zákrok, v leže dokázal své tělo ještě vymrštit do takové pozice, aby zasáhl
46:32
Skvělý zákrok domácího brankáře
46:14
Brno obstřeluje bránu domácích, zatím neúspěšně
45:26
Domácí celek teď čeká těžká zkouška, Brno bylo lepším týmem do teď a nyní ještě dostalo výhodu početní převahy
45:16
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi.
44:30
Hráči Hornets teď nenápadně potahávají domáci za dres, nejedná se asi o nějaký velký úmysl, ale může to být hráčům VM nepříjemné, především při střelách
43:13
Rozlivka zaskočil vlastního golmana po teči, ale nakonec je požár uhašen a FTC se hrne do protiútoku
42:30
Střídání na obou stranách a rozehrávka z rohu, kterou musel pokrýt brankář Musel
42:03
Přes velké brankoviště Vysokého Mýta prochází nespočet nepokrytých nahrávek, Brno z nich však od posledního gólu nic nevytěžil, snad jen dvě střely
41:39
Máme tu znovu srovnáno a Brno vypadá hladově po šanci, dostat se dnes poprvé do vedení v utkání
41:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Filip Barus (8:8).
39:26
Nesmyslný útočný faul Vysokého Mýta na útočné polovině, kdy můžou být domácí rádi, že jde pouze o volný úder, proti jejich bráně
37:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (8:7).
36:47
Trenéři obou týmů se uklidnili poté, co Brno hrálo v osmi chlapech, velice úsměvná situace
36:46
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
35:26
Brno teď nezahrálo situaci úplně v mezích fair-play, kdy v rohu nechalo míček Brnu kvůli přerušení, kdy Brno bylo ve výhodě... Hornets však v nestřeženou chvíli rozehrálo a ze vzduchu střelilo luxusní gól
35:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Martin Janiczek (7:7).
34:57
Na obě strany dnes padají nepopulární rozhodnutí, kdy se hráči jak domácích, tak hostů občas ocitnou na zemi
34:27
Po střetu u mantinelu zůstal sedět na zemi Kopečný Kryštof... může se pokračovat ve hře
33:53
Hra je stále velice neuspořádaná a nečitelná, aktualně Petr Lesák z týmu domácích v útoku
33:06
Domácí si nechali nachvíli utéct vedení v zápase, ale už jsou zase zpět
33:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Vojtěch Pavlák (7:6).
32:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Lukáš Paták (6:6).
32:43
Velice chaotická hra na obou stranách, šance jsou u hostů i u domácích... hostující Brno má však přece jen převahu
32:13
Stejně jako v minulé sézoně, ani dnes tomu není jinak a z tribuny se ozývají bubny
30:26
Hosté se znovu dotáhli na rozdíl jediné branky a domácím toto tempo hry očividně nevyhovuje
29:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Bartoška, asistoval Patrik Fabián (6:5).
29:38
Fabián Patrik střílí tyč!!!
29:21
Nevím zda je to vysokomýtskou halou, ale trenér hostů je v plné ráži a pořvává na všechny kolem sebe
26:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Patrik Fabián (6:4).
26:15
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
26:14
Sotva skončila přesilovka domácích, zahrají si ji i hosté
25:25
Kromě florbalu je dnes k vidění i imitace golfu, v podání Brna, které nahodilo do útoku
24:55
Koubek vypálil od levého mantinelu tvrdě, avšak velice nepřesně
24:14
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:14
Kanonáda domácích, po které muselo přijít nevybíravé vyloučení, kdy jeden z obránců Brna skočil na dorážejícího útočníka
23:37
Přes Musela prošel balon, naštěstí pro domácí vypadl mimo bránu
23:09
Ossendorf se znovu zapojuje do výraznější šance domácích
22:38
Rozlivka nakouřil z půlky jednoho z hobránců Brna, ale domácí přesto stále u míče
21:56
Brno v útoku, síť však rozvlnil pouze domácí brankář, nikoli míč
20:50
Před rozehrou domácích v útočném pásmu jsou slyšet z Vysokomýtské střídačky menší hroty ohledně střídání
19:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (6:3).
19:29
V oslabení ve velké šanci Unzeitig Jiří, který alespoň uklidnil hru za soupeřovou bránou
17:40
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
14:25
Domácí ze své poloviny zakládají další útok, který byl ještě před polovinou hřiště zastaven
13:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Radek Mareš (6:2).
13:25
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Limberg družstva Hornets Brno ZŠ Horní
12:42
Další situaci domácích se snažil vytvořit teprve sedmnácti letý Jan Ossendorf, který působý za mužský "A-team" první sezónu
12:05
Robin Růžička z týmu hostí vybojoval míček na polovině hřiště, ale hned o něj přišel a do útoku se tak znovu ženou domácí
11:32
Další poměrně jednoduchý zákrok pro Michala Prokeše po náhozu z poloviny hřiště
10:57
Kobr vyzkoušel secvičenou situaci, přihrávka před bránu však nedoputovala
09:50
A Brno se teď dostalo díky nesmyslnému kličkování do problému, Pavlák zkoušel backhand, ten však brankář jednoduše pokryl
09:28
Hornets za vlastní bránou
08:52
Hráč Brna Robin Růžička byl v zajímavé příležitosti, kdy stačilo jen přesně nahrát před bránu soupeři, to však nezvládl a jeho tým se bude muset bránit
08:34
Zranění Josefa Mikuleckého si vyžádalo trojhvizd, pokračovat se bude buly na půlce
08:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Vojtěch Pavlák (5:2).
08:04
Domácí se nenechali zaskočit trestným střílením a pořád naplno maká
07:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián z trestného střílení (4:2).
06:41
Další únik Brna, tentokrát dva na jednoho, ale ani tentokrát se nepodařilo šanci zužitkovat
06:16
Brno rozehrává z pravého rohu na sřed velkého brankoviště, odkud přišla střela mimo bránu
05:49
Milan Koubek si připisuje u tohoto gólu již třetí asistenci a ukazuje nám, jak hodně platný je v kombinaci pro tým FTC
05:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Vítek, asistoval Milan Koubek (4:1).
05:18
Jan David Šamánek byl teď v úniku jeden na jednoho ale trefil pouze dobíhajícího Jana Kajsrlíka
04:22
Obránce hostů Weinstein Matyáš velice nepřesně rozehrál přímo na hokejku soupeři, brankář Brna byl však neúprosný a s nepříjemnou situací si s přehledem poradil
03:56
Velký podíl na vstřelené brance má Petr Lesák, který proběhl velkým brankovištěm, čímž zmátl golmana a Adam Kobr tak zakončoval prakticky do prázdné brány
03:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (3:1).
03:29
Nevybíravý hraniční faul Josefa Mikuleckého z celku domácích na polovině hřiště, který pro domácí skončil nakonec pouze napomenutím