4:2
4:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Štíři Č. Budějovice 12:4
1. Ondřej Pužman, 4. Ondřej Pužman, 8. Jan Zoufalý, 14. Zdeněk Vyhnánek, 29. Zdeněk Vyhnánek, 32. Zdeněk Vyhnánek, 36. Zdeněk Vyhnánek, 39. Adam Hájek, 42. Martin Sobotka, 44. Jan Zoufalý, 52. Jiří Zmatlík, 53. Jiří Zmatlík - 10. Matěj Beniačik, 13. Tomáš Brzobohatý, 24. Jiří Dědič, 28. Jiří Dědič; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 12 - Martin Hanousek 18; po třetinách: 4:2, 4:2, 4:0;
60:00
Střely po třetí třetině: Bolka - 11, Budějovice - 5.
60:00
Komentář trenéra (Martina Šáchy): Věděli jsme, že pro nás bude hodně důležitý vstup do zápasu, který se nám povedl. Bohužel po našich rychle vstřelených gólech jsme přestali bránit, což se nesmí opakovat. Jsme rádi, že jsme navzdory okolnostem utkání zvládli a těšíme se na režim NHL. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí (Jiří Kratochvíl): Prohráli jsme souboj prvních útoků. Zatímco ten domácí nastřílel drtivou většinu gólů, my jsme nedokázali být produktivní a navíc špatně bránili. Ve druhé půlce utkání se pak hráči psychicky zlomili.
60:00
58:54
Vyloučen hráč Matěj Beniačik družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
58:44
Boleslav ve výhodě v šesti.
57:01
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:55
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Daniel Kolín.
52:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Kryštof Kostroun (12:4).
52:59
Zmatlík zmátl brankáře a střílí branku.
52:54
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
51:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Jakub Seibert (11:4).
50:51
Kaluža zkusil vystřelit ale branku přestřeluje a u míčku jsou opět domácí.
48:33
Hosté se snaží dostat do útočného pásma, avšak jejich akce je ukončena vždy již v zárodku.
45:32
Hosté byli jen kousek od přidání další branky. Niček těsně branku přestřelil.
43:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Zdeněk Vyhnánek (10:4).
42:45
Chvosta obral Zmatlíka a vydal se sám na branku. Jeho akce ale končí neúspěšně.
41:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Sobotka, asistoval Jan Plášil (9:4).
41:01
Domácí dnes předvádí jeden hezčí gól než druhý. Tentokrát Sobotka prostřelil Hanouska z půlky.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Bolka - 9, Budějovice - 5.
40:00
38:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Adam Hájek, asistoval Jan Plášil (8:4).
38:14
Velmi povedenou branku teď vstřelil Hájek po nahrávce Plášila, který tak zaznamenává svůj první bod za Boleslav.
35:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Michal Fišera (7:4).
35:19
Domácí se prosazují v oslabení. Vyhnánek vymetl branku Hanouska a přidává svůj čtvrtý gól v dnešním zápase.
34:32
Vyloučen hráč Jiří Zmatlík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jakub Seibert (6:4).
31:35
Tentokrát už Vyhnánek úspěšný, po nahrávce Seiberta zvyšuje vedení Bolky o dvě branky.
31:05
Hanousek vychytal další pokus Vyhnánka a domácí musí rychle zpátky bránit.
28:02
28:02
Po necelé minutě si domácí berou vedení zpět.
27:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Šimon Kaluža (4:4).
27:11
Kaluža z rozehrávky nahrál Dědičovi a ten překonává Tomšíka.
25:29
Pužmanovi ujel míček a místo aby vystřelil na branku, šli hosté do útoku.
23:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Ondřej Veselý (4:3).
23:12
Dědičovi stačilo 16 vteřin na proměnění přesilovky a Štíři tak prohrávají už jen o jednu branku.
22:56
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:56
Hosté si zahrají přesilovku.
22:27
Vyhnánek prokličkoval obranou hostí a zkusil prostřelit Hanouska. To se však nepovedlo.
20:46
Zoufalý znovu prověřuje gólmana hostí, tentokrát ale Hanousek úspěšnější.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Bolka - 10, Budějovice - 6.
20:00
19:38
Hostím se v druhé polovině třetiny daří mnohem více prosazovat a jsou čím dál tím více v útočném pásmu.
18:15
Hájek teď zachránil domácí od dalšího gólu a pokračuje se tak za stávajícího skóre.
17:30
Pužman netrefuje odkrytou bránu a hosté míří dopředu.
13:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Ondřej Pužman (4:2).
13:46
Domácí rychle vrací úder a ani ne po dvou minutách už zase vedou o dvě branky, díky skvělému zásahu Vyhnánka.
12:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brzobohatý, asistoval Vojtěch Míchal (3:2).
12:10
Necelá půl minuta zbývá z přesilovky domácích a zatím bez významné šance.
10:39
Vyloučen hráč Jakub Niček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
09:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matěj Beniačik, asistoval Daniel Chvosta (3:1).
09:45
A máme tu první proměněnou šanci hostů. Míček se štěstím doskákal za záda Tomšíka.
09:25
Vyhnánek sám na branku ale šanci neproměnil.
07:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Michal Fišera (3:0).
07:18
Zoufalý dnes ukazuje, že je při chuti a po dvou asistencích si připisuje i gól.
06:35
Hájek se zkusil z rozehrávky trefit za záda gólmana hostí, bohužel míček letěl moc vysoko.
03:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jan Zoufalý (2:0).
03:46
Dvojice Pužman - Zoufalý dnes skvěle funguje a přidává druhý gól domácích.
03:05
Do hry se nyní zapojila i nová posila mladoboleslavských juniorů, která byla vybrána v letošním premiérovém draftu a to hráč číslo 95 Jan Plášil.
01:53
První lajna svírá hosty v jejich obraném pásmu. Nátlak ukončuje až nepovedená střela na branku hostí.
00:17
00:17
Na první gól stačilo pouhých 17 vteřin. Prosazuje se domácí hráč Ondřej Pužman.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Jiří Dědič, Ondřej Veselý, Daniel Kolín, Jakub Niček, Šimon Kaluža
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Seibert, Jan Zoufalý, Ondřej Pužman, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Krásné sobotní odpoledne, vítejte u online přenosu CE soutěže juniorů mezi domácím týmem Předvýběr.CZ Florbal MB a týmem hostí FBC Štíři Č. Budějovice.