1:2
1:4
- : -

Florbal Ústí - Panthers Praha 3:7
15. Jan Samuel Polák, 24. Tadeáš Weber, 33. Ondřej Hubka - 11. Matyáš Borek, 18. Šimon Jelínek, 30. Matyáš Uher, 34. Vojtěch Petráň, 36. Adam Eliáš, 39. Vojtěch Petráň, 41. Tomáš Kačer; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Petr Kopta; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 18 - Julius Šabler 14; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:4;
45:00
40:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Ondřej Suchánek (3:7).
39:15
Vyloučen hráč Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
38:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Šimon Jelínek (3:6).
35:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Adam Eliáš, asistoval Jáchym Hlaváč (3:5).
33:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Timon Štosek (3:4).
32:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Hubka, asistoval Tomislav Matějka (3:3).
30:00
30:00
29:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Uher, asistoval Šimon Jelínek (2:3).
23:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tadeáš Weber, asistoval Ondřej Hubka (2:2).
17:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Šimon Jelínek, asistoval Matyáš Uher (1:2).
15:00
15:00
14:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Samuel Polák, asistoval Jan Vondruška (1:1).
14:04
Nyní jsme mohli vidět parádní one-man show v podání Polise.
10:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Borek, asistoval Šimon Jelínek (0:1).
10:16
Úvodní branka vymetla pavučiny z rohu branky. Tuto střelu by ocenil i Mirek Fořtů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Josef Nový, David Zelinka, Adam Eliáš, Šimon Jelínek, Dominik Novotný
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Aleš Vlach, Jan Dobosz, Theodor Huber, Tomislav Matějka, Marek Chroustovský