3:1
3:2
- : -

Panthers Praha - Florbal Chomutov 7:4
4. Marek Urban, 19. Matyáš Uher, 30. Vojtěch Petráň, 30. Antonín Ježek, 39. Vojtěch Petráň, 41. Antonín Ježek, 43. Tomáš Kačer - 15. Adam Manas, 20. Adam Gondek, 34. Adam Manas, 42. František Kubík; rozhodčí: Petr Neumaier - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Julius Šabler 11 - Adam Bolha 23; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:2;
45:01
Komentář trenéra hostí Daniela Pokorného: V zápase jsme podali dobrý výkon, Rozhodly rychlé protiútoky, kdy jich soupeř využil více. Díky soupeři za utkání a hodně štěstí v dalších zápasech.
45:00
42:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Matěj Ďurina (7:4).
41:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Adam Manas (6:4).
40:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Josef Nový (6:3).
38:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Matyáš Borek (5:3).
33:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval František Kubík (4:3).
30:00
30:00
29:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Tomáš Kačer (4:2).
29:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Šimon Jelínek (3:2).
21:50
Vyloučen hráč Martin Šnobr družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
19:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Gondek bez asistence (2:2).
18:47
Vyloučen hráč Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
18:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Uher, asistoval Ondřej Suchánek (2:1).
15:00
15:00
14:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Adam Gondek (1:1).
03:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Urban, asistoval Antonín Ježek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Adam Bolha; hráči v poli: Martin Pretl, Matěj Dolejší, Adam Gondek, Adam Manas, František Kubík
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Josef Nový, David Zelinka, Adam Eliáš, David Pech, Timon Štosek