3:2
1:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - Pacovští Honzíci 10:3
7. Martin Vacek, 8. Dominik Vlček, 15. Dominik Vlček, 18. Martin Vacek, 20. Dominik Vlček, 20. Jakub Vojáček, 23. Ondřej Havelka, 25. Dominik Vlček, 34. Dominik Vlček, 47. Dominik Vlček - 30. Matěj Doubek, 34. Adam Škoda, 47. Matěj Doubek; rozhodčí: Patrik Plocha - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 30 - Jaroslav Mareš 5, Jan Máca 19; po třetinách: 6:0, 3:2, 1:1;
60:00
59:59
Střely domácí 9, střely hostí 13
59:59
Komentář trenéra družstva hostí: Byli jsme jaloví v produktivitě, k tomu jsme nezachytili nástup domácích v první třetině a pak už jsme hráli víceméně jen o čest a sebevědomí do dalších zápasů.
59:59
Komentář vedoucího družstva domácích Marka Fučíka: Navázali jsme na dobrý týmový výkon jako proti Plzni a zlepšili jsme bránění. Takto se chceme prezentovat po celou sezónu. Díky soupeři za férový zápas.
53:22
Timeout Pacovští Honzíci
50:01
Domací pohodlně drží svůj velký náskok
46:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval František Zajíc (10:3).
46:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček bez asistence (10:2).
44:53
Vyloučen hráč Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
33:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda bez asistence (9:2).
33:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Ondřej Havelka (9:1).
29:09
27:21
I druhou třetinu se více daří domácím
24:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Martin Vacek (8:0).
22:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Dominik Vlček (7:0).
19:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Robin Podlaha (6:0).
19:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Zdeněk Valdauf (5:0).
17:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Martin Vacek, asistoval Dominik Vlček (4:0).
14:39
08:40
Domácí tlačí hosté i přesto, že jsou v oslabení
07:14
07:06
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:26
I družstvo domácích se začínají zapojovat do hry
06:10
04:01
Více ze hry mají hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Petr Diviš, Jan Tomšů, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, František Zajíc
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Petr Žáček, Zdeněk Valdauf, Martin Vacek, Dominik Vlček, Ondřej Havelka