2:3
0:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:9
33. Jakub Jindra, 37. Jakub Jindra - 6. Patrik Hrubý, 14. Jakub Mikolášek, 16. Patrik Hrubý, 16. Filip Blažek, 28. Patrik Med, 34. Jan Huleš, 38. Filip Blažek, 47. Patrik Med, 51. Patrik Hrubý; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 1 + Jakub Jindra 5:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 31 - Daniel Dolák 12; po třetinách: 0:4, 2:3, 0:2;
60:00
Počet střel domácích: 3 Počet střel hostů: 12
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Kubince: Dvě třetiny strašný. Ve třetí jsme zjistili, že když hrajeme jako tým, tak nás to i víc baví. Snad cenný poznatek pro příště. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Prokýška: Škoda začátku utkání a zbytečných chyb. Naše chyby a dvě neuznané branky nás stály lepší výsledek. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00
50:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jan Huleš (2:9).
47:00
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 5 minut za vysoká hokejka.
46:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Filip Blažek (2:8).
40:00
40:00
Počet střel domácích: 5 Počet střel hostů: 9
40:00
37:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Patrik Med (2:7).
37:21
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
36:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Tomáš Štibich (2:6).
33:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Jakub Mikolášek (1:6).
32:12
27:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Adam Stejskal (0:5).
20:00
20:00
Počet střel domácích: 6 Počet střel hostů: 19
20:00
19:21
Vyloučen hráč Jonáš Řípa družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Mikuláš Mazanec (0:4).
15:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Patrik Med (0:3).
13:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Jiří Čížek (0:2).
05:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Blažek, Jiří Čížek, Adam Stejskal, Jakub Mikolášek, Patrik Med
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Aleš Möhwald, Jakub Jindra, Tomáš Štibich, Jan Šimic