2:1
4:2
- : -

Panthers Praha - Bulldogs Brno 6:3
23. Markéta Žbánková, 30. Petra Šusterová, 44. Anežka Slaná, 45. Petra Šusterová, 51. Markéta Žbánková, 52. Dominika Tůmová - 34. Linda Detková, 49. Tereza Halaštová, 57. Linda Detková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 15 - Markéta Marková 33; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:2;
60:00
Střely po 3. třetině Panthers - 7 Brno - 8
60:00
Komentář trenéra hostí (Jiří Uher): "Začali jsme dobře a dobře skončili, ale mezi tím jsme udělali mnoho chyb a dostali hodně zbytečných branek. Mladý tým sbírá zkušenosti, budeme lepší, hlavně ve hře dopředu. Důležité je, že soupeř nebyl lepší, jen trestal a my snad budeme mít šanci, pokud se sezóna dohraje, tuto prohru Pantherkám vrátit. Děkuji hráčkám za snahu až do posledních vteřin a všem přeji klidný zbytek neděle."
60:00
Komentář trenéra domácích (Jaroslav Jelínek): "Od nás solidní výkon, ale strašně se nadřeme na každý gól a zbytečně si necháváme soupeře na dostřel. Nejsem si úplně jistý, jestli jsme s kolegou byli na stejném zápase, ale na odvetu se těšíme :)"
60:00
58:39
Zikmundová obětavým zákrokem vybojovala balon a Panterky jej drží za svojí klecí.
57:41
Není nač čekat, Brňanky jdou do šesti.
57:40
Timeout Bulldogs Brno
57:00
Tři minuty do konce, dokáží Bulldogs s výsledkem ještě něco udělat?
56:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Ema Brucháčková (6:3).
56:31
Teď už se ale kontaktní branky dočkaly - Brucháčková našla zpoza brány Detkovou, která ranou přesně pod břevno nedává domácí gólmance šanci.
55:21
Buldočky to ještě nezabalily a sympaticky se snaží alespoň o snížení, když už se ale dostanou do střelecké pozice, ztroskotají buď na nastavených hráčkách, či na pohotové Horňákové.
54:01
Havlíková z půlky do tyče!
53:09
A z podobné pozice zkoušela štěstí i Šusterová, jenž trefuje ruku přesouvající se Markové.
52:05
Sedmý zásah mohla přidat Havlíková, která skvěle vystihla hostující rozehrávku, její střelu z výběhu však zastavila klečící obránkyně.
51:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Petra Šusterová (6:2).
51:14
A rázem je ještě veseleji, jemná teč Tůmové znamená už šestý gól v síti Markové.
50:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (5:2).
50:55
Žbánková v ostrém souboji v rohu uspěla a po výběhu na osu vrací Panthers náskok tří branek.
49:54
Hodně spekulativní vysoká od Havlíkové znamenala další nebezpečí pro Horňákovou, od kterého jí ochránil dobře postavený blok červených dresů.
48:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Kateřina Knotková (4:2).
48:54
Halaštová vybojovala míček na ose hřiště a prudkou ránou snižuje domácí náskok.
48:19
Dobrý pohyb Pitterlingové a dvě povedené obhazovačky znamenají, že se Panterky dokázaly vymanit z drobného tlaku a mají zpět balonek na svých hokejkách.
47:09
Hosté v plném počtu.
46:10
Tůmová dostala na středu naloženo od Hložankové a bolestivě si drží ruku. Těšit jí může alespoň fakt, že tím získala svým spoluhráčkám míček.
45:10
Vyloučen hráč Klára Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
44:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Dominika Tůmová (4:1).
44:21
A za malou chvíli zvyšuje z úspěšného přečíslení 2 na nikoho Šusterová!
43:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Nela Havlíková (3:1).
43:39
Krásná přímočará akce domácích - dlouhý balon na Havlíkovou, která hned hledala ještě lépe postavenou Slanou a kapitánka Panterek zakončovala neomylně do odkryté klece.
42:34
Šusterová hledala centrovaným balonem nabíhající Novotnou, které neposedný balonek proskákal mezi nohama.
41:04
Pitterlingová vybojovala zajímavou standardku, ta však skončila rozehraná jen v připravené zdi.
38:11
Obraz hry je stále stejný. Panterky jsou více na balonu a snaží se hrozit z rozličných pozic, do vyloženého ohrožení brány se ale nedostávají. Naopak Bulldogs hrozí hlavně z brejků, které ve většině končí na dobře postavených obráncích.
36:51
Havlíková hledala před bránou osamocenou Zikmundovou, která backhandem vysoko přestřeluje.
35:04
Hra je v posledních chvílích hodně rozkouskovaná a tím pádem i méně zábavná pro oko diváka.
33:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Yvona Dostálová (2:1).
33:23
Bulldogs snižují. Detková to zkusila také z pravé strany z úhlu a s trochou štěstí propasovala balonek přes rameno klečící Horňákové.
31:31
Po delší době si na balonek sáhla také Horňáková, s pokusem Dostálové z úhlu nicméně neměla příliš práce.
30:17
Další obršanci měla Ludvíková, sama před Markovou ale nedokázala odražený balonek umístit nad ležící brněnskou gólmanku.
29:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Anna Bartušková (2:0).
29:02
Šusterová si na modré čáře narazila s Bartuškovou a táhlým pokusem zvyšuje domácí náskok na dvojnásobek!
27:35
Hodně důrazu je v posledních minutách kolem brankoviště právě zmiňované Mrkové. Většina jej nicméně podle názoru arbitrů pochází od domácích hráček, které tak vždy přijdou o pracně vybojované střelecké pozice.
26:03
Havlíková táhla panteří brejk po pravé straně a trochu překvapivě zvolila střelu ze střední vzdálenosti. Marková konečky prstů vytěsnila nad.
23:52
Domácí jsou i nadále při chuti a zkouší se rozličnými způsoby dostat na dostřel soupeřově kleci. Ludvíková to zkusila středem, leč dostala se pouze do rohu.
22:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Nela Havlíková (1:0).
22:33
Panterky jdou do vedení! Žbánková zpracovala na pravé straně neposedný balon a poslala jej neomylně mimo dosah Markové.
22:01
Žbánková vybojovala balon pro Syslovou, která z otočky míří nad.
21:38
Podobná situace na druhé straně v podání Ludvíkové, taktéž pouze do včas nastavené hokejky.
20:57
Brno v plném počtu.
20:39
Domácí obraně pláchla Detková, včas ji nicméně odclonila jedna z vracejících se hráček.
18:53
Vyloučen hráč Tereza Pešková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
18:20
Florianová patří zatím k nejaktivnějším hráčkám na hřišti, svým dalekonosným pokusem teď trochu překvapila Markovou, která se za její střelou, mířící těsně nad horní tyč, jen letmo ohlédla.
16:44
Střel směrem na některou z dobře postavených klecí nám ubylo a diváctvo začíná nervózně žmoulat své vstupenky.
15:32
Domácí v plném počtu.
14:13
Hosté jsou v plném počtu a začínají svou zkrácenou přesilovku.
13:32
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
12:13
Vyloučen hráč Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
12:08
Po krosu na levou stranu hřiště střílela z první Procházková, trefila ale jen natažené lýtko pozorné Bartuškové.
10:10
Ludvíková v obrovské šanci. Diváci bouří.
09:30
Bartušková se cpala do zakončení středem a srazila se přitom s jednou z protihráček. Obě rozhodčí zůstávají v ledovém klidu.
08:28
Vyloučen hráč Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:23
Po krásné kolmici a ještě lepší otočce Slané zvoní za Markovou břevno!
05:11
Teď pro změnu z levé strany pálila do připravené gólmanky Šusterová. Panterky mají v posledních minutách herně navrch.
03:43
Po dobré příležitosti Florianové se ještě do zakončení cpala Pitterlinogvá, pravou tyč nicméně minula o pár centimetrů.
03:08
Druhá lajna domácích se dostala do zajímavého tlaku, je z toho ale jen rozehrávka z rohu.
01:24
V úvodu je zatím aktivnější Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Yvona Dostálová, Michaela Žáková, Petra Krejčíková, Linda Detková, Nikola Domonkosová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Lucie Florianová, Petra Šusterová, Anežka Slaná, Anna Bartušková, Markéta Žbánková