2:0
6:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ZŠ Uničov 9:3
7. Ondřej Holaň, 20. Ondřej Holaň, 27. Ondřej Holaň, 33. Lukáš Michna, 34. Robert Socha, 35. Jan Polášek, 35. Jan Monsport, 44. Jan David, 45. Lukáš Michna - 7. Vojtěch Putna, 8. Marek Sláma, 14. Lukáš Bazalka; rozhodčí: Filip Plíhal - Martin Czyž; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Strouhal ?, Filip Grill ? - Martin Volf ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 6:0;
45:00
44:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Jan David (9:3).
43:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Ondřej Holaň (8:3).
40:12
Vyloučen hráč Vítězslav Križ družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Monsport, asistoval Jan Simper (7:3).
34:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Polášek, asistoval Lukáš Michna (6:3).
33:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Lukáš Michna (5:3).
32:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Jan Polášek (4:3).
30:00
30:00
28:00
Vyloučen hráč Tomáš Brodský družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
26:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Jan David (3:3).
19:16
15:00
15:00
13:47
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Bazalka, asistoval Marek Sláma (1:3).
13:01
Vyloučen hráč Jan Simper družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Grill družstva FBC Vikings Kopřivnice
10:58
Vyloučen hráč René Libiger družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
07:04
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Sláma, asistoval Adam Zámečník (1:2).
06:46
06:31
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Vojtěch Putna, asistoval Adam Caletka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Plíhal a Martin Czyž.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Martin Volf; hráči v poli: Filip Havlíček, Šimon Glatter, Marek Sláma, Adam Zámečník, Lukáš Bazalka