4:0
3:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R - FbK TJ Svitavy 8:1
15. Jakub Kostelecký, 26. Jakub Kostelecký, 29. Josef Viktořík, 39. Josef Viktořík, 39. Vladislav Chmelař, 45. Ondřej Smékal, 53. Vladislav Chmelař, 58. Daniel Slovák - 57. Lukáš Musil; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Marek Obšivač 10 - Filip Lamař 22; po třetinách: 1:0, 4:0, 3:1;
60:02
Komentář vedoucího Svitav Jakub Motl: Rožnov patří k jedněm technicky nejlepším týmům ligy, to co oni doukážou proměnit my nedokážeme. Za naše goly můžou pouze individuální chyby, systémové a taktické věci jsme plnili z 90%. Těšíme se na odvetu u nás ve Svitavech. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:01
Komentář asistenta trenéra Rožnova Pavla Barabáše: Dnes jsme odehráli dobré utkání. Po celou dobu utkání jsme měli více ze hry. První třetina byla ještě hodně vyrovnaná a my jsme si nevytvořili moc šancí, ale soupeř měl dvě velké golové šance. Od druhé třetiny jsme zlepšili obranu, trpělivě si počkali na naše šance, úspěšně proměnili a zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Nejlepšími hráči svých celků byli vyhlášeni oba gólmani, tedy za Svitavy s číslem 44 Filip Lamař, za Rožnov v číslem 27 Marek Obšivač. Omlouváme se, že to takto píšeme do manuálního onlinu, původně vše bylo označeno v zápise, ale při potvrzování utkání označení nejlepších hráčů zmizla.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině/celkově: Domácí - 9/30 Hosté - 3/11
59:35
Kostelecký i Viktořík se dnes už vystříleli, jejich střely lítají za mantinel.
59:08
Viktořík se ještě snaží upravit skoré.
58:30
Hegar opět promarněná tutová šance.
57:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Daniel Slovák, asistoval Vladislav Chmelař (8:1).
57:33
Golman hostí opět výborný zákrok.
56:42
Smékal se neloudal na letní přípravě, dává najevo svou vynikající fyzičku.
56:19
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Musil bez asistence (7:1).
54:32
Nenene Kostelecký ten hattrick mít dneska asi nebude, jeho střela letěla za mantinel.
53:37
Hra je už delší dobu v rožnovské obraně.
52:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval Josef Viktořík (7:0).
52:13
Krásná kombinace - Viktořík dal přesnou nahrávku a Chmelař trefil prázdnou bránu.
51:02
Svitavy kombinují, zkoušejí střílet, očividně se jim skoré nelíbí.
50:21
Rožnovský golman si teď dvakrát po sobě osahal míček.
49:00
Kostelecký mohl mít už podruhé hattrick.
48:13
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil Josef Viktořík.
46:59
Jak sám řekl Kostelecký na trestné lavici: "Já jsem o něj zakopl." "Zakopnutí" ovšem znamenalo přesilovku pro Svitavy,
46:51
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
46:33
Pořadatelé chválí výkony domácího brankáře.
45:53
Hegar má stále spoustu energie, ale nemá střelecký den.
45:26
Střela Pakosty od pravého mantinelu na golmana domácích, Mára ale střelu vyrazil.
44:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Daniel Prašivka (6:0).
44:43
Smékal posílá míček za levou nohu Lamaře a upravuje skoré na 6ti brankový náskok.
43:09
Hostům se skoré očividně nelíbí, hra se hraje v obranném pásmu Rožnova.
39:10
Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil Dominik Šmarda.
39:10
Šmardovi sjela střela, nájezd neproměnil a Obšivač je stále s čistým skorém.
39:03
Smékal trefuje tyč.
38:38
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval Daniel Prašivka (5:0).
38:38
Hned z buly přidává další gol Chmelař.
38:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík bez asistence (4:0).
38:33
Viktořík vybojoval v obraně míček, prokličkoval celé hřiště a zavěsil.
37:24
Vyloučen hráč Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
37:24
Hegarův únik přes střed zastavil Prudil sekáním a domácí hrají druhou přesilovku dnešního utkání.
35:25
Přidalo se na agresivitě, pořadatelský tým chválí Lamaře za nadstandardní výkon.
34:14
Na hřišti se ukázal sešroubovaný robokop Standa Barabáš. .
34:03
Únik přes celé hřiště Šmardy, Obšivač připraven.
33:39
Domácí si v přesilovce dávají načas. Nespěchají, mají přesné přihrávky.
32:50
Kostelecký málem hattrick.
32:48
Vyloučen hráč Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
30:20
Hegarovu tutovou šanci zlikvidoval zázračným zákrokem hostující golman.
30:00
Viktořík chce asi další bod za gol, ovšem trefil jen obranný vál Svitav.
28:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Jakub Kostelecký (3:0).
28:37
Kostelecký řádí jako černá ruka, nechystal to Viktoříkovi a ten rozzvonil síť za Lamařem.
27:35
Nepříjemná střela Hegara od levého mantinelu, možná i jedovatá, jak prohlásil prezident klubu.
26:45
Prašivka získal míček v obraně domácích a zklidnil hru.
25:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Josef Viktořík (2:0).
25:23
Standardku ze středu hřiště rozehrál Viktořík a Kostelecký přidává svou druhou branku v zápase.
25:08
Štůsek a následně Vikořík prověřují Lamaře od mantinelu.
23:47
Slovák výborně v domácí obraně, čistě přebral míček pro svůj tým.
23:13
Další střela od mantinelu na rožnovského golmana, tentokrát od Pakosty.
22:35
Vašák prověřil Obšivače od mantinelu, ten ale střelu vyrazil.
21:55
Hra zůstává v tempu, Barabáš P. zblokoval střelu.
18:55
Štůsek výborný v útoku, lítá ze strany na stranu a ještě stíhá prověřovat golmana hostí.
17:18
Kostelecký výborný na míčku, Viktořík opět prověřil Lamaře prudkou střelou od mantinelu.
16:28
Hostí opět kombinují v rožnovské obraně.
15:47
Viktořík lehce vytřel rožnovskou palubovku.
14:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký bez asistence (1:0).
14:06
Kostelecký zužitkoval chybnou rozehrávku hostí a nekompromisně vymetl šibenici.
13:44
Hostí rozehrávka v obraně Rožnova.
12:43
Svitavy útočí, výborný zákrok Obšivače proti Šmardovi.
11:54
Hegar má spoustu energie, snad mu to vydrží do konce utkání.
11:30
Viktoříkova střela sražena.
10:19
Kapitán domácích chystá z obrany šance do útoku.
09:43
Zápas se drží stále v tempu, ale Rožnov je více na míčku a Lamař má v bráně co dělat. Drží se ale.
09:07
Prašivka prokličkoval středem hřiště a vyslal nepříjemnou střelu na brankáře hostí.
08:14
Útočník hostí nahodil na Obšivače nepříjemnou žabičku, ten byl ale ovšem připraven.
07:19
Duo domácích Barabáš - Štůsek výborně kombinovali z obrany až do útoku, ovšem skoré je stále neměnné.
05:10
Rožnov vyvíjí tlak na branku hostí, Slovák vyzkoušel Lamaře z poloviny hřiště.
03:52
Krásné dvě kombinace Svitav, domácího Obšivače zachránila jen tyčka.
02:41
Hraje se v tempu, domácí jsou více na míčku.
00:43
První velká šance domácích před brankou Svitav, Kostelecký se snažil prostřelit brankáře hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: David Říha, Lukáš Musil, Josef Prudil, Ladislav Vašák, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Daniel Slovák, Josef Viktořík, Ondřej Smékal, Jakub Kostelecký