3:1
8:1
- : -

FBC GYMNÁZIUM Český Těšín - FbC Coyotes Jablunkov 15:5
3. Filip Klimek, 5. Tomasz Grycz, 7. Petr Buják, 11. Tomasz Grycz, 13. Tobiáš Zipser, 13. Tobiáš Zipser, 22. Tobiáš Zipser, 30. Vojtěch Svoboda, 31. Petr Buják, 33. Robin Kenický, 33. Vojtěch Svoboda, 34. Petr Buják, 34. Tobiáš Zipser, 35. Martin Buják, 35. Martin Buják - 1. Václav Bolek, 4. Alexandr Doleček, 6. Alexandr Doleček, 15. David Heczko, 31. Alexandr Doleček; rozhodčí: Ondřej Fojt - Jakub Palowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kryštof Rusz ?, Ivo Makaj ? - Rostislav Rychlik ?; po třetinách: 4:3, 3:1, 8:1;
36:00
34:56
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Martin Buják, asistoval Tobias Czudek (15:5).
34:04
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Martin Buják, asistoval Tomasz Grycz (14:5).
33:48
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Tobiáš Zipser, asistoval Tomasz Grycz (13:5).
33:39
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Petr Buják, asistoval Tomasz Grycz (12:5).
32:57
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Vojtěch Svoboda, asistoval Tobias Czudek (11:5).
32:27
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Robin Kenický, asistoval Petr Buják (10:5).
30:39
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Dominik Sikora (9:5).
30:20
29:46
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
29:46
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Vojtěch Svoboda, asistoval Jorik Jančar (8:4).
27:31
Vyloučen hráč Vojtěch Svoboda družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
21:29
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Tobiáš Zipser, asistoval Petr Buják (7:4).
19:27
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Makaj družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
19:27
Vyloučen hráč David Heczko družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hra na zemi.
16:28
Vyloučen hráč Jakub Gorgosz družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:34
Trestné střílení družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín neproměnil Tomasz Grycz.
14:00
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil David Heczko, asistoval Adam Sikora (6:4).
13:52
Vyloučen hráč Robin Kenický družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
12:54
12:33
12:00
12:00
10:05
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Tomasz Grycz bez asistence (4:3).
06:47
05:10
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Patrik Rusz (2:3).
04:55
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Tomasz Grycz, asistoval Tobiáš Zipser (2:2).
03:21
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Matěj Čmiel (1:2).
02:07
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Filip Klimek, asistoval Tomasz Grycz (1:1).
00:55
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Václav Bolek, asistoval Dominik Sikora (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Rostislav Rychlik; hráči v poli: Jakub Gorgosz, Alexandr Doleček, Patrik Rusz, David Heczko, Šimon Spratek