2:2
- : -
FBC SLAVKOV

F.A.T.R. Dubňany Škorpioni - FBC SLAVKOV 4:9
1. Ondřej Lorenc, 1. Michal Šnajdr, 36. Michal Šnajdr, 36. Jiří Horák - 2. Tomáš Sušil, 4. Božetěch Drápal, 5. Václav Huzlík, 8. Václav Huzlík, 10. Václav Huzlík, 14. Václav Huzlík, 17. Václav Huzlík, 27. Václav Huzlík, 31. Tomáš Jakubčík; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Vavřík ? - Jakub Meriač ?; po třetinách: 2:5, 0:2, 2:2;
39:00
35:59
Vyloučen hráč Jakub Hlucháň družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni na 2 minuty za sekání.
35:36
Timeout FBC SLAVKOV
35:36
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil Jiří Horák, asistoval Michal Šnajdr (4:9).
35:36
Že by obrat ? Jan Smelik radši bere time out .
35:27
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil Michal Šnajdr, asistoval Jiří Horák (3:9).
34:30
Zápas už se dohrává v klidném tempu . Honza Smelik dneska svoji úlohu splnil .
30:59
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Tomáš Jakubčík, asistoval Václav Huzlík (2:9).
30:37
Vyloučen hráč Ondřej Čejka družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni na 2 minuty za sekání.
26:53
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Václav Huzlík, asistoval Milan Stehlík (2:8).
26:00
26:00
Zápas se uklidnil družina Jana Smelika už nejspíše chce jen kosmeticky zvyšovat skóre .
26:00
17:08
Vyloučen hráč Barbora Kyliánová družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za hra rukou.
16:35
Timeout F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
16:35
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Václav Huzlík, asistoval Božetěch Drápal (2:7).
16:35
Ten kluk je vážně k nezastavení.. 4 gól pro Vencu.
13:30
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Václav Huzlík, asistoval Marian Karkoška (2:6).
13:30
Křenovický střelec Venca Huzlikuj kompletuje hattrick .
13:00
13:00
Jan Smelik razí taktiku kdo víc gólů dá ten vyhrává . Škoda , že to takhle nejde u A týmu Slavkova .
13:00
09:14
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Václav Huzlík, asistoval Matouš Svoboda (2:5).
07:15
07:15
Vanca Huzlikuj po trefení 2 brankových konstrukcí konečně otvírá svůj střelecký účet i v druhém zápasu .
05:00
Ve Slavkově se asi otvírá nová střelnice
04:41
03:17
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Božetěch Drápal, asistoval Matouš Svoboda (2:2).
01:30
Jan Smelik očividně draftuje dobré hráče ze starších žáků
01:08
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Tomáš Sušil, asistoval Barbora Kyliánová (2:1).
00:49
00:35
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil Ondřej Lorenc, asistoval David Göndör (1:0).