1:1
2:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - TJ Slovan Havířov 3:2
19. Ondřej Holaň, 30. Robert Socha, 36. Vítězslav Križ - 15. Matěj Kravčík, 26. Vít Lestyan; rozhodčí: Andrej Bílek - Jakub Palowski; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Witos ? - David Hloušek ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1;
36:00
35:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Jan David (3:2).
35:11
Vyloučen hráč Petr Novák družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za opakované přestupky.
33:28
Vyloučen hráč Jan David družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Vítězslav Križ (2:2).
25:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vít Lestyan, asistoval Karel Mičulka (1:2).
24:00
24:00
20:51
Vyloučen hráč Martin Kajzar družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
18:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Tomáš Kusz (1:1).
14:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Václav Kyc (0:1).
12:31
Vyloučen hráč Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: Ondřej Lipina, Václav Kyc, Matěj Kravčík, Michal Gorčák, Petr Novák