2:1
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - 1. FBK Rožnov p/R B 6:2
7. Ondřej Stavianis, 25. David Pišek, 26. David Pišek, 29. Ondřej Stavianis, 38. Marek Viterna, 38. Ondřej Stavianis - 14. Ondřej Smékal, 42. Ondřej Smékal; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Petr Bárta ? - Petr Holčík ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1;
45:00
41:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Dalibor Plesník (6:2).
41:02
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
37:54
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis bez asistence (6:1).
37:12
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Libor Procházka (5:1).
36:11
Vyloučen hráč Ondřej Řezníček družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:31
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Martin Hudec (4:1).
26:27
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Marek Viterna (3:1).
24:52
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Libor Procházka (2:1).
18:12
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
13:42
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Jakub Štůsek (1:1).
06:23
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Martin Trsťan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Miroslav Kasl, Richard Plandor, Dalibor Plesník, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal