0:3
2:2
- : -

Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 3:6
2. Daniel Tychtl, 43. Martin Kutáček, 44. Matěj Černý - 6. Martin Krupa, 21. Ondřej Vavro, 24. Tomáš Lokša, 25. Radim Kahánek, 48. Jiří Šincl, 60. Ondřej Vavro; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3 + Richard Kraus 5:1; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 26 - Roman Fučík 43; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:2;
59:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Vojtěch Blana (3:6).
57:44
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 5 minut za hrubost.
57:41
Timeout Torpedo Havířov
57:30
Havířov přitvrdil v individuálních soubojích a začal více napadat soupeře.
56:20
Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
54:44
3. třetina zatím patří Letce, která si stále drží jak míček tak i náskok.
53:26
Letka má volný úder v blízkosti velkého brankoviště.
52:14
Kraus nahrává na Šulce, který tahem trefuje hráče před sebou.
49:47
Tychtlovi se nepodařilo zakončit před Fučíkem.
47:41
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Jakub Smrčka (3:5).
47:27
Mikulokovi se nepodařilo doklepnout míček, který mu nahodil Vlach ze soupeřova rohu.
46:02
Havířovu se podařilo odbránit oslabení.
44:55
Kloza od mantinelu míjí bránu, hra pokračuje.
44:08
Mikulok opouští hrací plochu a jde na trestnou lavici.
43:59
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky.
43:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Matloch (3:4).
43:12
Černý utíká soupeřům a k tomu se mu daří tahem trefit pravý horní roh brány Fučíka.
42:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Marián Kloza (2:4).
42:35
Ke Kutáčkovi se díky nahrávce Klozy dostává míček, který přesně zakončil do sítě hostů.
42:01
Vilím v rychlosti probíhá kolem střídačky hostů a zakončuje příklepem mimo bránu.
41:35
Mikulok lehce přitvrdil v souboji a ihned dochází k povyku na střídačce hostů.
40:12
Havířov ihned po rozehrání trefuje tyč Fučíka.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým z Havířova.
40:00
40:00
39:59
Střely: TH - 13, Letka - 11
39:05
Šochman zachytil cross soupeře a odstřeluje míček.
38:03
Blana přestřeluje prázdnou bránu domácích.
37:15
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
36:43
Fučík úspěšně vychytal střelu Vlacha.
35:31
Letka má volný úder od střídačky domácích.
34:07
Matloch tahem střílí mimo bránu a míček je v rohu soupeře.
32:53
Kraus vybojoval míček a ze středu příklepem trefuje rameno Fučíka.
29:52
Matloch po vyběhnutí z trestné lavice si ihned obhazuje protihráče a zakončuje na Fučíka, který však jeho střelu vyráží.
28:36
Zapletálek úspěšně vychytal 2 střely po sobě.
27:40
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:40
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za držení.
27:40
Matloch a Čech si jdou společně spočnout na trestnou lavici za vzájemné požďuchování.
26:52
Šulc trefuje rameno Fučíka a Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
26:10
Klimešovi se nepodařilo doklepnout skákající míček před Fučíkem.
24:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Vojtěch Blana (1:4).
24:33
Klimeš nahrává Černému, který z první pálí do Fučíka.
23:03
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Vojtěch Blana (1:3).
23:03
I přes zákeřnou sekeru od Kutáčka, po jeho ztrátě míčku, se podařilo Lokšovi zakončit do sítě domácích.
21:59
Šochman testuje pozornost Fučíka, který však pozor dává a rukou zachytává míček.
20:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Petr West (1:2).
20:58
Vavro trestá zbrklost domácích a posouvá svůj tým do vedení 2:1.
20:47
Letka ztrácí míček za bránou domácích, kteří jdou ihned dopředu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává Letka.
20:00
20:00
19:59
Střely : TH - 16, Letka - 9
18:50
Vilím z otočky střílí mimo bránu soupeře.
16:58
Tychtl při tahu míčku zakopává o nohu soupeře, nicméně hra stále pokračuje a Havířov je stále na míčku v útočeném pásmu.
14:55
Klimeš se pokusil nahrát míček na Černého který byl poslední hráč u Fučíka, ale nahrávku jim přerušil obránce Letky, který míček odstřelil do rohu.
13:11
Vlach vyhazuje míček kutálející se před malým brankovištěm domácích a uklidňuje celou situaci.
11:18
Černý z volného úderu na polovině Letky trefuje hráče ve zdi.
10:14
V prozatimní hře je jednoznačně lepší domácí celek, který je téměř neustále na míčku.
09:21
Černý rameném posílá soupeře k zemi v souboji o míček, avšak rozhodčí to posuzuje jako přestupek a Letka má volný úder.
08:23
Vilím se pokusil nahrát přes 2 obránce na Mikuloka, ale míček byl tečován pryč.
06:43
Matloch dobíhá hráče, kterému se podařilo přes něj přejít a čistě mu bere míček z lopaty přímo před Zapletálkem.
05:30
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Tomáš Hanzlík (1:1).
05:30
Krupovi se podařilo zakončit poskakující míček před bránou domácích.
04:38
Kraus posílá přes protihráče na Křístka, který přestřeluje bránu.
04:02
Černý posílá cross přes celé hřiště na Klimeše a posouvá domácí do útočného pásna.
02:22
Fučík perfektně rukou vyráží střelu Krause, avšak ke svému doteku se nepřiznává a na míčku je tedy Letka.
01:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Tomáš Vlach (1:0).
01:18
Tychtl nedal prostor svému soupeři se ani rozehřát a ihned zasazuje míček do horního rohu brány soupeře a posouvá Havířov do vedení 1:0.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává Letka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Ondřej Čech, Martin Kopp, Radim Kahánek, Vojtěch Blana, Jan Hranický
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Daniel Matloch, Martin Kutáček, Richard Kraus, Dominik Křístek, Jakub Mikulok