1:5
1:2
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Florbal Primátor Náchod B 3:8
7. Pavel Kraus, 16. Šimon Karlík, 25. Pavel Kraus - 11. Antonín Donaj, 16. Jakub Vysoký, 17. Jakub Vysoký, 18. Jakub Vysoký, 23. Antonín Donaj, 24. Jakub Vysoký, 31. Vít Moravec, 36. Jakub Langpaul; rozhodčí: Pavel Špryňar - Petr Šotola; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Adam Zmátlík 12 - Štěpán Franc 24; po třetinách: 1:1, 1:5, 1:2;
36:00
35:37
Vyloučen hráč Pavel Kraus družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování hokejky.
35:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Langpaul, asistoval David Špaček (3:8).
34:16
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
30:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vít Moravec, asistoval Jakub Langpaul (3:7).
24:26
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus bez asistence (3:6).
24:00
24:00
23:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Filip Knettig (2:6).
22:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Antonín Donaj, asistoval Jan Prouza (2:5).
17:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Vysoký bez asistence (2:4).
16:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Vysoký, asistoval David Špaček (2:3).
15:40
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Karlík, asistoval Hynek Nývlt (2:2).
15:16
12:00
12:00
10:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Antonín Donaj bez asistence (1:1).
06:09
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Štěpán Suchomel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Petr Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Adam Zmátlík; hráči v poli: Vilém Zábranský, Ondřej Holba, Michal Kuja, Michal Novák, Jakub Skalický