4:1
3:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 C - FT Sokol Praha-Břevnov 8:6
13. David Bouda, 16. Vít Kubů, 19. David Bouda, 21. Matěj Zdobinský, 25. Ondřej Policar, 38. Michal Povolný, 43. Jan Brak, 45. Michael Svatoš - 7. Miloš Poživil, 10. Jakub Milion, 14. Jakub Milion, 17. Miroslav Jahoda, 36. Jakub Milion, 44. Miroslav Jahoda; rozhodčí: Michal Kolář - Daniel Fišer; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 1:3, 4:1, 3:2;
45:00
44:59
Hrubost nakonec nám udělala krásnou tečku za zápasem. Děkujeme za sledování a těšíme se na příště. Pac a pusu
44:57
Vyloučen hráč Miroslav Repčík družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost.
44:52
Bitka se přeci jen koná.
44:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Michael Svatoš bez asistence (8:6).
43:29
Tak to vidíte. Krásně rozehraná situace a už je to jen o gol. Bude bitka nakonec?
43:28
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Jahoda, asistoval Miloš Poživil (7:6).
42:45
Hosté to zkouší bez golmana a se šesti borcema v poli.
42:11
Může se zdát, že je rozhodnuto, ale nenechte se zmást. Flóčo je hra nevyzpytatelná a plná překvapení.
42:06
Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
42:06
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Jan Brak, asistoval Matěj Lisa (7:5).
37:27
Vedení se ujímá domácí tým. Pumelice skoro ze středu hřiště propadla brankáři pod rukou a tempo se zvyšuje.
37:09
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Michal Povolný, asistoval Jiří Kotík (6:5).
35:26
Drámo začíná. Máme srovnáno a každá chyba teď může být osudnou.
35:25
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Milion, asistoval Jan Fiedler (5:5).
30:00
30:00
27:22
Hráči hostí podpořili svého beka na hřišti slovy: "Dřív to dávej", hrající bek neocenil jejich rady a vyslal na střídačku: "Držte hu*u ku*va".
26:42
Akce obou týmů bych shrnul slovem "brikule". To jediné dokonale vystihuje styl hry v posledních minutách,
24:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Ondřej Policar bez asistence (5:4).
23:56
Utkání je ve slepé fázi. Více, než branky, zde padají spíše sprostá slova.
22:25
Skvělá střela domácího hráče, která šla totálně mimo. Pokud bychom měli citovat odcházejícího střelce a vynechat sprostá slova, tak neřekl vůbec nic.
20:25
Skore srovnáno a začínáme nanovo. Dokonalá krosovka a lehká práce pro skorujícího Matěje.
20:24
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Michael Svatoš (4:4).
18:05
Balonek skákal na brankové čáře a byl nerozhodný jak puberťák při prvním polibku. Nakonec se přeci jen rozhoupal a spadl do brány.
18:04
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil David Bouda, asistoval Vojtěch Židův (3:4).
16:17
Střela hostí, která dle slov hlavního pořadatele šla úplně do zadnice, byla tečována a zahrála golmanovi domácích na housličky.
16:16
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Jahoda, asistoval Martin Karlovský (2:4).
15:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Vít Kubů, asistoval Tomáš Kavena (2:3).
15:00
15:00
13:12
Střelci obou týmů chytli slinu a zkouší to tam sypat jednu za druhou.
13:11
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Milion, asistoval Miroslav Repčík (1:3).
12:56
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil David Bouda, asistoval Matěj Lisa (1:2).
12:20
Kvalitní krosovku předvedl tým hostí, Zakončující hráč však odpálil balonek raketou na Mars a minul bránu o kousíček.
09:02
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Milion, asistoval Miroslav Jahoda (0:2).
07:32
A jéje. Šance na zvrácení skore přichází s vyloučením domácího hráče, který si spletl florbal s házenou a zahrál rukou.
07:31
Vyloučen hráč Vojtěch Židův družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za hra rukou.
06:59
Jako blesk z čistého nebe se ocitl balonek za brankářem Wizardů.
06:57
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Jakub Milion (0:1).