0:8
2:2
- : -

SOKOLI Pardubice - Tatran Teka Střešovice 3:15
11. Lukáš Prix, 55. Ivo Teichman, 58. Petr Černý - 1. Filip Langer, 6. Matěj Havlas, 6. Milan Meliš, 17. Filip Langer, 19. Petr Brautferger, 22. Filip Langer, 28. Filip Langer, 30. Ondřej Němeček, 31. Milan Meliš, 35. Matěj Havlas, 35. Pavel Sládeček, 40. Milan Meliš, 40. Martin Mühlfait, 43. Martin Šindelář, 60. Jakub Kolísko; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Karel Aubus ?, Martin Haleš ? - Lukáš Kříž ?; po třetinách: 1:5, 0:8, 2:2;
60:00
Střely celkem: domácí - 22, hosté - 42
60:00
To je pro dnešek z Pardubic vše. Přeju všem krásný zbytek večera, pevné zdraví a snad se co nejdříve u florbalu zase sejdeme.
60:00
Vyjádření trenéra hostí Milana Fridricha a nejlepšího hráče utkání Filipa Langera: Ohlasy po utkání
60:00
Vyjádření trenéra domácích Martina Zozuláka a nejlepšího hráče utkání Lukáše Prixe: Ohlasy po utkání
60:00
59:59
Střely po 3. třetině, domácí - 12, střely hostů - 8
59:56
Rusin dneska hraje opravdu krásně
59:48
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko bez asistence (3:15).
58:59
Dnešní utkání sleduje 0 diváků. Děkujeme!
58:45
Prix nádherné zachytil míček, ale jeho následnou střelu kryje Kříž
58:09
Akce 2na1 - Petržela přihrával Černému, který trefil mimo
57:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Ivo Teichman (3:14).
57:20
Krásné střídání Filipa Langera
55:27
Překombinovanou akci Tatranu Haleš kryje a vzápětí vyhazuje míček na osamoceného Černého na druhé straně, kterého vychytal Kříž
54:45
Žáčkovu střelu kryje Kříž
54:40
Zasloužená branka Pardubic po velkém tlaku
54:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Lukáš Kučera (2:14).
53:33
Pardubice chtěli dát gól do prázdné branky, ale nakonec z toho nebyla ani střela
49:38
Vyloučen hráč Vojtěch Klápa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:59
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Adam Tlapák (1:14).
42:39
Šindelář teďka určitě pobavil všechny v hale a diváky u obrazovek. Gól zakončil střelou mezi nohama
39:59
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Vojtěch Klápa (1:13).
39:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Vítovec (1:12).
39:00
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:21
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:14
Halešovi smolně zapadl míček za záda, Tatran zvyšuje svůj náskok
34:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Milan Meliš (1:11).
34:04
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Petr Brautferger (1:10).
31:36
Výborný obraný zákrok Rusina před brankou domácích.
30:25
Haleš inkasuje hned z 2. střely na jeho branku
30:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (1:9).
29:39
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Haleš družstva SOKOLI Pardubice
29:39
Langer našel na druhé straně volného Němečka, který bez problému uklízí do branky domácích
29:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Filip Langer (1:8).
27:46
První minuty v Livesport Superlize sbírá Vojtěch Rusin
27:17
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Vítovec (1:7).
26:52
Vyloučen hráč David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:50
Černý z protiútoku trefuje masku Kříže, který vyráží míček před bránu. Následná dorážka Kaluži zblokována.
21:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Matěj Havlas (1:6).
21:18
Krásná kombinace Tatranu na jeden dotyk. Němeček do rohu na Havlase a ten našel před brankou Langera, který zvyšuje náskok Tatranu na 6:1
18:59
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Ondřej Vítovec (1:5).
18:21
Petržela výborně zachytil míček na půlce, ale akce končí nepřesnou přihrávkou
16:48
16:30
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
10:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Jan Savický (1:3).
07:29
Vyloučen hráč Marcel Lehký družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:51
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Šindelář (0:3).
05:31
03:28
Langer našel před bránou osamoceného Havlase, ale Karel Aubus předvedl krásný zákrok
02:21
Kaluža zachytil přihrávku na půlce, ale jeho následná střela byla zblokována
00:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Němeček (0:1).
00:52
Němeček našel před brankou Filipa Langera a ten v pohodě uklidil míček do branky domácích
00:01
Úvodní buly pro Tatran
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Matěj Havlas, Petr Brautferger
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Lukáš Prix, Adam Šmíd, Jan Savický, Přemek Pakosta, Michal Smola
00:00
Dobrý večer z Pardubic. Dnes uvidíme dohrávku 3. kola mezi domácím týmem SOKOLI Pardubice a hostujícím týmem Tatran Teka Střešovice.
00:00
Oba týmy odehráli pouze 4 utkání a bodově je na tom lépe Tatran, který má na svém kontě 9 bodů a nachází se na 4. místě v tabulce. Domácí SOKOLI mají 6 bodů a patří jim 8. pozice.