2:8
4:0
- : -

FBC Liberec B - FBC Panthers Liberec 9:10
1. Dominik Klimeš, 2. Richard Mizera, 4. Jan Dlouhý, 17. David Sůra, 27. Dominik Klimeš, 36. David Vrátný, 37. David Sůra, 43. Dominik Klimeš, 43. Martin Vaňátko - 1. Miroslav Josef Polák, 2. Štěpán Holomoucký, 16. Filip Haken, 20. Martin Svatuška, 24. Filip Haken, 25. Jakub Svatuška, 26. Tomáš Horan, 26. Jakub Svatuška, 28. Filip Haken, 29. Jakub Kopecký; rozhodčí: David Vosála - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 5 + Jan Dlouhý OS:2 + Jan Abrt 5 + ČK1; využití: 0:4; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Kraus 13 - Jan Antonín Vávra 21; po třetinách: 3:2, 2:8, 4:0;
45:00
44:56
Vyloučen hráč Richard Mizera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:56
Vyloučen hráč Jan Abrt družstva FBC Panthers Liberec na 5 minut za hrubost.
44:56
Vyloučen hráč Jan Abrt družstva FBC Panthers Liberec do konce utkání.
42:15
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Vaňátko, asistoval Jan Dlouhý (9:10).
42:07
Timeout FBC Panthers Liberec
42:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Jan Dlouhý (8:10).
36:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Sůra, asistoval Vít Pergl (7:10).
35:17
Timeout FBC Liberec B
35:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Vrátný, asistoval Petr Šmíd (6:10).
32:12
Vyloučen hráč Tomáš Horan družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
28:25
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Filip Haken (5:10).
27:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Haken, asistoval Jakub Kopecký (5:9).
26:58
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Martin Vaňátko (5:8).
25:59
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Svatuška, asistoval Jakub Kopecký (4:8).
25:24
Vyloučen hráč David Vrátný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
25:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Horan, asistoval Jakub Kopecký (4:7).
24:08
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Svatuška bez asistence (4:6).
24:08
Vyloučen hráč Jan Dlouhý družstva FBC Liberec B - osobní trest.
24:08
Vyloučen hráč Jan Dlouhý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
23:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Haken, asistoval Martin Svatuška (4:5).
23:17
Vyloučen hráč Petr Šmíd družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška, asistoval Miroslav Josef Polák (4:4).
19:04
Vyloučen hráč Martin Vaňátko družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
16:53
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Sůra, asistoval Adam Sůra (4:3).
15:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Haken, asistoval Lukáš Huryta (3:3).
15:00
15:00
12:47
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil Jan Dlouhý.
06:14
Vyloučen hráč David Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
03:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Dlouhý, asistoval Matěj Pohanka (3:2).
01:48
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Mizera, asistoval Jan Dlouhý (2:2).
01:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Holomoucký bez asistence (1:2).
00:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Miroslav Josef Polák, asistoval Jakub Kopecký (1:1).
00:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Jan Antonín Vávra; hráči v poli: Jan Abrt, David Petr, Jakub Svatuška, Tomáš Horan, Martin Svatuška
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Filip Kraus; hráči v poli: Dominik Klimeš, Martin Vaňátko, Petr Šmíd, David Sůra, Adam Sůra