0:5
0:3
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Vikings Kopřivnice 0:10
6. Ondřej Holaň, 11. Vítězslav Križ, 13. Alex Bína, 14. Robert Socha, 16. Lukáš Michna, 17. Robert Socha, 19. Robert Socha, 25. Vítězslav Križ, 26. Jan David, 28. Vítězslav Križ; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 3 + Tomáš Pěchuvka 5:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Galia ? - Dominik Witos ?, Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 0:2, 0:5, 0:3;
36:00
33:51
Vyloučen hráč Tomáš Pěchuvka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
33:51
Vyloučen hráč Jakub Küffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
32:22
Vyloučen hráč Vojtěch Pyško družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
30:31
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
27:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Lukáš Michna (0:10).
25:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Alex Bína (0:9).
25:39
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mikušek družstva FBC Vikings Kopřivnice
24:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Robert Socha (0:8).
24:00
24:00
22:41
Vyloučen hráč Tomáš Pěchuvka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 5 minut za hrubost.
18:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Jan David (0:7).
16:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Vojtěch Monsport (0:6).
15:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna bez asistence (0:5).
13:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Vítězslav Križ (0:4).
12:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Alex Bína, asistoval Tomáš Kusz (0:3).
12:00
12:00
10:19
05:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Robert Socha (0:1).
04:38
Vyloučen hráč Vít Běčák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice:
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Vojtěch Galia; hráči v poli: Ladislav Zdržava, Radek Kohut, Daniel Válek, Ondřej Šimík, Vít Běčák