0:3
4:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Kutná Hora  6:5
3. Matěj Gregor, 16. Marek Lamplot, 42. Jiří Jedlička, 53. Martin Štarman, 60. Michal Háp, 60. Štěpán Švec - 8. Ondřej Spurný, 23. Josef Chalupa, 29. Jakub Jedlička, 37. Josef Chalupa, 47. Šimon Špaček; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 19 - Jaroslav Dlouhý 25; po třetinách: 2:1, 0:3, 4:1;
60:00
59:59
A máme zde konec utkání, velice kvalitní zápas který skončil v rukách domácích
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme rozhodčím, soupeřům a divákům
59:59
Komentář trenéra domácích: Hráčem zápasu se stává Matěj Gregor. Děkujeme soupeři za předvedený výkon, divákům za skvělou podporu, rozhodčím. Výsledek ovlivnila naše větší vůle po vítězství a odmakaná 3. třetina.
59:43
Hosté zkouší hru bez gólmana
59:24
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (6:5).
59:24
Neskutečný výkon Litomyšle ve 3. třetině přináší své ovoce a domácí otáčí skóre ve svůj prospěch
59:13
Domácím se vyplatila hra bez brankáře a utkání v remízovém stavu
59:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Vilém Nonn (5:5).
58:40
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
58:01
Ani jedna přesilovka domácích neměla svůj šťastný konec a hosté stále vedou o jednu branku
56:15
Litomyšl a přesilovka 5 na 3, nechme se překvapit výsledkem
56:01
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:28
Vyloučen hráč Jan Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
52:55
Kuriózní gól, i ten se však počítá a Litomyšl opět na dostřel jedné branky
52:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Jiří Jedlička (4:5).
50:17
Jiří Jedlička obstřeluje branku hostí zleva zprava, branka mu zatím není přána
49:00
Proměněné trestné střílení lehce zpomalilo Litomyšl, zápas je však stále otevřený
48:00
Po střele Štěpána Švece zvoní tyč
46:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šimon Špaček z trestného střílení (3:5).
46:30
Litomyšl zatím ve 3. třetině předvádí daleko lepší výkon, soupeř ztěžka drží tempo
43:40
Matěj Gregor jeho nepředvídatelným pohybem zmátl soupeře a skoro rozvlnil sít hostí
41:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Matěj Gregor (3:4).
41:04
Jiří Jedlička vyslal doslova nechutnou střelu ze vzduchu která se usadila v sítí, Litomyšl stahuje na rozdíl jedné branky
40:45
Do hry nám naskakuje Tomáš Boštík, bedlivě sledujte online tento střelec se jistě prosadí
40:08
Máme zde po pauze úplně nový tým Litomyšle? To zjistíme v následujících 20 minutách
40:00
40:00
38:15
Tomáš Hájek v bráně stále drží naděje Litomyšle na úspěch v dnešním utkání, mistrovský zákrok
36:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Petr Listík (2:4).
35:48
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Antonín Tvrdík (2:3).
27:10
Litomyšl tlačí na soupeře , ten zatím odolává
25:20
Jiří Jedlička měl na hokejce gól, gólman hostí však předvedl velice kvalitní zákrok
23:57
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
23:57
Litomyšl si znovu zahraje přesilovou hru, doufejme že s úspěšnou koncovkou
22:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Lukáš Staňo (2:2).
21:04
Druhá část se nám zatím rozehrává v klidnějším tempu
20:00
20:00
18:07
Vyloučen hráč Jiří Jedlička družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:58
Litomyšl si zahraje přesilovou hru
16:51
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
15:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jiří Žák (2:1).
15:09
Nádherná rozehrávka při které Marek Lamplot ukázal nekompromisní zakončení, domácí znovu ve vedení