1:3
2:2
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FbC Aligators 4:8
14. Kryštof Kopečný, 32. Daniel Havel, 43. Robin Růžička, 53. Matyáš Weinstein - 7. Lukáš Gregr, 17. Pavel Zbořil, 19. Pavel Zbořil, 21. Dominik Král, 37. Pavel Zbořil, 40. Lukáš Gregr, 54. Pavel Zbořil, 56. Pavel Zbořil; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Prokeš 23 - Patrik Rychlý 32; po třetinách: 1:3, 1:3, 2:2;
60:00
Střely domácí: 12, hosté: 10
60:00
Střely celkově domácí: 36, hosté: 31
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Patrika Procházky: Supeře jsme až na popáte dokázali přetlačit, reparát poháru z minulého roku nám vyšel. Jdeme dál a za to jsme nesmírně rádi. Kromě druhé třetiny byl však soupeř ve všech aspektech hry lepší, bohužel pro něj se hraje na góly a my jich daly více. Soupeř svojí předvedenou hrou ukázal. že patří do Národní ligy. Děkujem soupeři za kvalitní prověrku! Cesta pokračuje v sobotu! HOUHOU ALI!
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera (1/2): Nesehráli jsme vyloženě špatné utkání, šancí bylo hodně, ale zradila nás produktivita, i brankář soupeře zachytal. Dnes jsme se navíc nevyvarovali individuálních chyb, které soupeř trestal. Soupeř byl tentokrát v nejdůležitější statistice lepší a to je hlavní, zaslouženě nás po delší době porazil.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera (2/2): Máme hlavy nahoře, snad vyléčíme šrámy a pokud nám to situace dovolí, v lize budeme lepší! Gratulace soupeři a přejeme štěstí v lize i poháru, díky i divákům.
60:00
57:50
Domácí v šesti, zatím bez úspěchu.
55:39
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (4:8).
55:11
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:29
52:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Vincent Drápal (4:6).
52:43
Trenér hostí komentuje vyloučení "To je holomajzna" a trenér domácíh doplňuje "Já s tebou souhlasím".
52:42
Vyloučen hráč Dominik Král družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
50:11
Vyloučen hráč Tadeáš Grega družstva FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
48:13
Fabián dnes netrefí ani holubník!
44:15
Ze střídačky hostí se ozívají stále horší slova, snad to do konce zápasu zvládneme.
42:32
Růžička použil své silné zápěstí a zavěsil.
42:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Daniel Havel (3:6).
40:00
40:00
Střely domácí: 14, hosté: 12
40:00
39:59
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Zbořil (2:6).
39:16
Vyloučen hráč Martin Ryšánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
36:09
Po Šamánkově chybě hosté opět skórují!
36:08
31:55
Kopečný ukazuje, že má cit pro hru a nahrává Havlovi na tutovku a ten se nemýlí.
31:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Kryštof Kopečný (2:4).
29:55
Trenér hostí komentuje situaci na hřišti slovy: "To jsou holomajzny.".
27:44
Vyloučen hráč František Chmela družstva FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
22:51
Barus skončil za mantinelem, nezvedá se, snad bude v pořádku.
20:31
Domácí se musí vschopit jestli chtějí postoupit!
20:30
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Dominik Král bez asistence (1:4).
20:20
Oprava míčku stála Marka Samce klíče od bytu!
20:00
20:00
Střely domácí: 10, Hosté: 9
20:00
18:51
18:36
Fabián kouzlil v rohu hostů a vykouzlil volný úder.
16:57
Mazaná střela v podání Zbořila končí v bráně domácích!
16:56
14:29
Šamánek se rval do brány hostů, bohužel neúspěšně.
13:17
Kombinace Kopečný, Krejčí končí v síti hostů!
13:16
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Ondřej Krejčí (1:1).
10:50
Na střídačce domácích už se zvyšuje napětí, snad z toho vykouzlí nějaký ty góly.
06:55
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (0:1).
06:55
Havlova chyba byla krutě potrestaná!
05:24
Růžička nesouhlasí s rozhodčím!
02:45
Domací už zvedali ruce po zákroku hostů, rozhodčí nereagují.
00:05
Uvodní buly pro domácí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Patrik Jedlička, Tadeáš Grega, Adam Urbánek, Tomáš Hos