0:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:7
10. Vojtěch Mrvik, 11. Václav Jankovec, 19. Jaroslav Konopík, 32. Jiří Varta - 22. Lukáš Vašíček, 32. Jan Nachtmann, 32. Lukáš Trnka, 36. Tomáš Trnka, 38. Jan Nachtmann, 40. Jan Linhart, 48. Jan Linhart; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4 + Vojtěch Mrvik OS:2; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Matouš Eret 15, Jindřich Bejm 22 - Mikuláš Futschik 19; po třetinách: 3:0, 1:6, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu - První třetinu jsme si vyzkoušeli v praxi hru kterou se obvykle neprezentujeme což se projevilo na skore. V druhé třetině se z toho stala lehce florbalová bramboračka. Nicméně jsme se postupně vraceli ke své hře a výsledek utkání otočili. Pochvalu zaslouží startující brankář domácího týmu který nás pěkně potrápil v koncovce děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí v sezoně.
60:00
Komentář trenéra domácích - Dnes velmi vydařený zápas. Sice v prvních minutách nás hosté přitlačili k naší brance, ale po našem gólu jsme se osmělili. Poté jsme byli lepší a první třetina mohla skončit 5:0 pro nás. V půli zápasu jsme přeskládali sestavu a pustili do hry druhého brankáře a mladé hráče. To se sice projevilo, ale mladí potřebují sbírat zkušenosti a nám dnes o nic nešlo.
60:00
Samozřejmě nás mrzel otočený zápas, ale chleba levnější nebude. Děkuji hráčům za předvedené výkony v kvalifikaci. Ostudu jsme neudělali.
56:58
Vyloučen hráč Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
47:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Linhart, asistoval Jakub Zavřel (4:7).
39:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Linhart, asistoval Mikuláš Futschik (4:6).
37:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Lukáš Vašíček (4:5).
35:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval Filip Folauf (4:4).
31:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Trnka, asistoval Filip Folauf (4:3).
31:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Vojtěch Řeřicha (4:2).
31:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Vojtěch Bílek (3:2).
31:14
Střídání brankáře. Nový brankář Jindřich Bejm družstva FbC Plzeň
29:22
Vyloučen hráč Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
27:12
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:12
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvik družstva FbC Plzeň - osobní trest.
27:12
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
23:20
Domácí se nedostávají do zakončení
22:17
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Jan Nachtmann (3:1).