1:0
2:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA 5:9
13. Marek Vávra, 19. Ondřej Mikeš, 27. Petr Majer, 56. Tomáš Sýkora, 59. Daniel Eremiáš - 3. Lukáš Pešat, 5. Petr Kittel, 8. Michal Sládek, 9. Marcel Jakubec, 11. Marek Lipový, 46. Wojciech Malajka, 47. Wojciech Malajka, 56. Dominik Klimscha, 59. Michal Sládek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 15 - Jan Binder 37; po třetinách: 2:5, 1:0, 2:4;
60:00
střely ve 3. tř. 12:7, celkem 42:23
60:00
59:08
nejprve gól do prázdné a vzápětí Šimiho přílišná snaha již asi určují zbytek zápasu
59:07
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (5:9).
58:10
Eremi doráží a domácí to zkouší nadále v šesti
58:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Marek Vávra (5:8).
57:37
míček po hezké kombinaci doputoval až k Ondruškovi, jeho střela však mezi třemi tyčkami neskončila
56:57
dvojnásobná výhoda domácích
56:56
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
55:36
Sýkora se trefuje, ale vzápětí Sládek vysílá ke zteči Klimschu a domácím bere vítr z plachet
55:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Michal Sládek (4:8).
55:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (4:7).
54:21
domácí bez Šimůnka, asi není na co čekat
52:55
další Ondruškův projektil a Binder nadále spolehlivý
51:50
Chodov hraje již prakticky 30 minut na dvě lajny a začíná se to projevovat v drobných nedorazech
50:00
Ondrušek zpátky na hřišti, aspoň nějaká dobrá zpráva
49:23
Majer vybojoval standartku na velkém brankovišti, ale k úspěchu to bohužel nevede
48:57
Voštův last minute obranný zákrok
48:19
Plíhal ani Majer své střely za Bindera nedostali
46:55
hosté vysunuli své napadání hodně za půlku a daří se jim, což na domácí střídačce vzbuzuje spoustu negativních emocí
46:25
Sládek vystihl domácí rozehrávku a s domácími to již opět nevypadá moc dobře
46:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Michal Sládek (3:7).
46:09
Vávra při křížení bohužel trefil do hlavy Ondruška, ten je hodně otřesen, ale odchází po svých
45:32
Malajka z trestného střílení nedal Šimůnkovi nárok
45:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka z trestného střílení (3:6).
43:45
houfný úprk domácích na střídačku a Malajka měl času habakuk, na Šimůnka však nevyzrál
28:24
Binder vychytal nejprve Mikeše a vzápětí i Miniho, domácí se ženou za vyrovnáním
27:13
Doubkova teč sice skončila v hostující kleci, ale vysoká hůl byla opravdu vysoká
26:56
Sládkova střela zablokována Bauerem
26:15
Majákův luxusní průnik přibližuje domácí na dostřel
26:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Michal Podhráský (3:5).
18:42
aby již další útok skončil na tom správném místě - Mikeš našel Vávru a domácím se již dýchá lépe
18:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (2:5).
12:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (1:5).
10:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Lipový, asistoval Lukáš Pešat (0:5).
10:00
Šimůnek v oslabení důležitý zákrok a vzápětí střela Ondruška jen těsně vedle
09:24
Vyloučen hráč Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
08:30
Bauer na posledním přišel o balónek a Sládek poslal Jakubce před prázdnou branku, což donutilo domácí lavičku pro čas na poradu
08:29
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
08:29
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Michal Sládek (0:4).
07:04
Malajaka po průniku sice skončil na domácí střídačce, ale stihl ještě najít Sládka a ten již dává ostravským slušný náskok
07:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Wojciech Malajka (0:3).
06:16
lajna bratří Vávrových teď roztočila před Binderem kolotoč, nic z toho pro domácí ale nerezultuje
04:27
Herblichova jedovka ještě v brance neskončila, bohužel z následné akce se již elitní ostravská formace prosazuje
04:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (0:2).
03:15
Mikeš vybojoval, ale před brankou chyběli spoluhráči
02:12
Plíhal bohužel na středu neprotlačil míček dál a protiútok končí po Pešatově střele v domácí brance
02:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Jakub Sasyn (0:1).