2:3
4:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice 7:5
9. Ondřej Stuchlík, 27. Zbyněk Stuchlík, 34. Radovan Vnuk, 41. Jan Procházka, 41. Michal Strachota, 42. Jan Procházka, 46. Michal Strachota - 12. Václav Oubrecht, 31. David Žáček, 34. Ivo Teichman, 36. Petr Černý, 53. Petr Černý; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Karel Šantora 20 - Martin Haleš 25; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:1;
58:48
Pardubice jsou po svém oddechovém čase drží na míčku a převracejí dosavadní trend 3. třetiny, kdy se Vinohrady drželi na míčku
58:11
Pardubice jdou do 6.
58:08
Timeout SOKOLI Pardubice
56:49
Vinohradští se drží u branky hostů. Padá neskutečně mnoho šancí, které končí za mantinelem
54:11
Kombinace Bína, Stuchlík. Obrovská šance. Míček bohužel končí za brankou
52:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Vojtěch Kaluža (7:5).
51:47
Hra lítá ze strany na stranu.
49:43
Hra teď jede v opravdu ve velkém tempu. Na hráčích je vidět mnohem větší nasazení než prvé dvě třetiny
45:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Strachota bez asistence (7:4).
44:32
Prix zkouší střelu, neúspěšně
41:34
Vinohrady předvádějí úžasný obrat v utkání během mžiku se dostávají do vedení.
41:33
Procházka se po zranění vrací ve velkém stylu a navazuje na své úspěchy v prvním kole
41:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Procházka bez asistence (6:4).
40:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Strachota, asistoval Milan Bína (5:4).
40:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Procházka, asistoval Martin Skřivánek (4:4).
33:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Radek Formánek (3:3).
33:19
Po vydařené přihrávce Stuchlíka a podařené střele Vnuka se Vinohradští dostávají do vedení
33:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radovan Vnuk, asistoval Zbyněk Stuchlík (3:2).
31:49
Formánek zkouší střelu z blízka
30:51
Žáček svým samostatným výběhem srovnává skóre dnešního utkání
30:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (2:2).
29:44
Po zřejmě ostřejším rozhovoru kapitána pardubického celku s rozhodčím si Vinohradští zahrají dnešní druhou přesilovku
29:43
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
27:32
Kučera zkouší střelu od mantinelu. Přestřeluje
26:58
Skřivánek neproměnil další obrovskou šanci
26:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Michal Strachota (2:1).
20:23
Druhá třetina začíná ve velkém tempu. Oba týmy se dostali hned do několika šancí.
20:00
20:00
Střely po první třetině SKV : PAR - 13 : 9
20:00
19:04
Dobrá šance v podání Stuchlík, Bína končí za mantinely.
12:24
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil Adam Šmíd.
11:35
Hartmanův samostatný výběh zastavuje Haleš
11:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Adam Šmíd (1:1).
08:45
Bína svým obraným zákrokem zabraňuje Pardubicím postupu k Vinohradské brance
08:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Milan Bína (1:0).
07:51
Vinohrady se drží na polovině hostů, ale Pardubičtí svými loby zdržují Vinohrady ve své přesilovce
06:33
Domácí si dnes zahrají první přeslovku
06:32
Vyloučen hráč Lukáš Slabý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
05:39
Bude odložené vyloučení. Vinohradští jdou do 6.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Prix, Václav Oubrecht, Adam Šmíd, Jan Savický, Přemek Pakosta
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Lukáš Lanc, Ondřej Stuchlík, Petr Hartman, Martin Skřivánek, Jan Fiala
00:00
Dobrý večer pražských Vinohrad! Moje jméno je Vojtěch Prokop a budu Vás provázet dnešním online přenosem z 5. kola Livesport Superligy mužů. ve kterém změří své síly domácí sokolové z Vinohrady se sokoli z Pardubic. Nechť sokolské derby započne.
00:00
Dnešní utkání si budete moct také poslechnout! Kromě psaného online přenosu jsme pro vás připravili také komentovaný videopřenos, kterým vás bude provázet naše zkušená dvojice Richard Klíma a Gustav Ondrejčík. ➡️ začátek: 17:50 ➡️ stream: https://bit.ly/3mYHTdt