1:0
3:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 5:3
18. Rostislav Gattnar, 25. Matyáš Šindler, 46. Marek Bräuer, 53. Matyáš Šindler, 60. Marek Matejčík - 48. Matěj Pruner, 50. Lukáš Ujhelyi, 59. Radim Křenek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:6 + Matěj Pruner OS; využití: 2:0; diváků: 245; zásahy brankářů: Lukáš Souček 21 - Martin Beneš 17; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:3;
59:59
Víc už se toho nestalo a Vítky i v pátém kole berou tři body.
59:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Ondřej Sidunov (5:3).
59:17
Matejčík do prázdné!
59:02
Třískání hokejkou do manťáku je zřejmě oblíbenou činností hostí, posloucháme to tu celý zápas..
58:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Lukáš Ujhelyi (4:3).
53:58
Jeden z beků hostí poslal v souboji Gattnara na Beneše ale nebude to asi nic vážného.
52:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Rostislav Gattnar (4:2).
52:13
Tohle se hostům úplně nepovedlo.. Gattnar z rohu našel nabíhajícího nekrytého Šindleraa ten přidává svůj druhý dnešní gól.
51:35
Domácí jsou teď o něco aktivnější
49:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Mikuláš Krbec (3:2).
49:03
S ukončením oslabení se Sparta prosazuje z brejku.
48:41
Pažák blokuje Hájka a ještě mu přidal v osobním souboji.
47:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Josef Juha (3:1).
47:03
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
47:03
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha - osobní trest.
47:03
Pruner z brankoviště snižuje ale nepříliš vhodnou oslavou si řekl o 2+10 za nesportovní chování..
45:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Tomáš Sladký (3:0).
45:36
Slaďoch našel přesně Broju a ten z otočky věší stejně přesně.
45:20
Besta s Delongem si dali tak o tři přihrávky více, než bylo třeba.
43:44
Třetí třetina je oproti těm prvním dvěma prozatím bez tempa
42:08
Kolstrunk obstřeluje Hatalu ale i branku.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 7:6
40:00
39:37
Beneš výborně proti Hájkovi i Šebestovi.
39:10
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
39:10
Matejčík vzal míček před svou brankou, prošel přes tři hráče a před brankou byl složen, takže je tu další trest.
38:11
Znovu z úhlu Křenek ale jediný koho zaměstnal, je podavač míčků.
37:05
Ujhelyimu sjel míček a píská se vysoká.
36:25
Křenek z křídla střílí a Souček nachází míček ve své výstroji.
36:17
Vyloučen hráč Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:02
Hatala ve spolupráci s Anisem řeší situaci před Součovou kasou
35:00
Utkání sleduje 245 diváků.
33:18
Bestič na Hájka a výborný zákrok Beneše.
31:44
Ujhelyi střílí mimo.
30:07
Vyloučen hráč Daniels Janis Anis družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:07
Trvalo to asi minutu a poprvé bude mít početní výhodu Sparta.
29:11
Oba týmy kompletní. Otázka na jak dlouho..
28:30
Lajna která měla vybojovat ztracený míček střídá a nastupuje opět přesilovková formace Vítkovic.
27:51
Gattnar na střed na Šebu, ten se zatím zastřeluje.
26:59
Vyloučen hráč Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:40
Hájek svým sólem vyprovokoval hosty k dalšímu faulu a protože ho jeden ze Sparťanů poslal vystřídat, je to zase za dvojku.
24:55
Brojova hokejka teď trefila Bartoše do obličeje, což rozhodčí nepostřehli.
24:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Lukáš Hájek (2:0).
24:14
Hajda napravo na Šindlera a ten z výběhu trefuje přesně na zadní tyč.
23:07
V oslabení Kozák do Součka
22:36
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
19:39
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
19:39
Zeman neudržel nervy na uzdě, rýpal asi trochu víc do Hubálka než bylo zdrávo a jde sedět.
18:55
Hosté rozebrali obranu domácích ale Zouzal koncovku nezvládl
17:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Adam Delong (1:0).
17:21
Deli si párkrát vyměnil míček s Hubym, pak vystřelil a Gattnar pohotově doráží. Krátké, rychlé, účinné..
17:01
Vyloučen hráč Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
16:49
Výhoda pro Vítkovice
15:06
Teď to byla větší sranda. Na jedné straně střílel Ujhelyi na druhé Bestič. Gólmani bezchybní.
13:55
Sparta si přihrává na své půlce. Nic moc zábava..
12:29
Hajda přesně na Siďáka ale toho vychytal Beneš. Následně dobrý obranný zákrok Hájka.
10:13
Valná hromada ve sparťanském brankovišti. Na zemi Sladký, Hubálek a Pruner.
08:49
Tak gólem to neskončilo..
08:47
Krbec se ocitl v šanci. Jak to dopadlo nevím, protože jsem neviděl přes Pavla Bruse.
07:26
Anis je v rohu zápasnicky držen Prunerem, takže se píská faul.
06:11
A po chvilce vyráží i pokus Pažáka.
04:38
Souča čape střelu Juhy.
02:42
Huby trefoval míček ze vzduchu a zlikvidoval přitom Zemanovu hokejku.
01:52
Vítky zamkly Spartu na její polovině.
00:25
Krbec se natlačil před Součka a při pokusu o dorážku ho trochu dosekal, což bylo příčinou následné strkanice s Bestou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Dominik Bartoš, Radim Křenek, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Marek Zouzal
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Šimon Hatala, Jiří Besta, Matyáš Šindler, Rostislav Gattnar, Adam Delong
00:00
Pěkné sváteční odpoledne! Vítejte při sledování online přenosu z utkání 5. kola Livesport Superligy mezi Vítkovicemi a Spartou.