4:2
2:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:7
23. Marek Fuchs, 30. Martin Nagy, 32. Luděk Ondráček, 36. Tomáš Brom, 49. David Coufal, 60. Tomáš Brom - 4. Tom Ondrušek, 19. Tom Ondrušek, 21. Marek Vávra, 37. Petr Majer, 45. Marek Vávra, 50. Marek Vávra, 50. Jiří Koutný; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:5; využití: 3:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 18 - Karel Hodík 12; po třetinách: 0:2, 4:2, 2:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 6, hosté - 13.
59:46
Kros na Broma a domácí mají 15 vteřin na srovnání.
59:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval David Sládeček (6:7).
59:06
6 na 4...
58:54
Vyloučen hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
58:21
Sýkora se vytáčel z rohu, Kolajta chytá.
57:53
Vošta míjí Kolajtovu bránu.
56:57
Sládeček mimo hru sekl hostujícího hráče přes kotníky a půjde si sednout.
56:56
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
56:13
Marek Vávra těsně mimo a následně Kolajta opět sprintuje z brány.
56:00
Domácí v šesti.
55:20
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:45
Marek Vávra zkoušel opět lobovat Kolajtu, ale tentokrát na něj nevyzrál.
53:50
Trochu neurovnaná pasáž hry se spoustou nepřesností.
52:05
Hemerka je zpátky na hřišti a domácí tak mohou bojovat o vyrovnání.
51:37
Domácí se zatím úspěšně brání a dokonce hrozili i z brejku.
50:05
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:26
Koutný se nejlépe zorientoval na brankovišti a prosazuje se z dorážky.
49:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný bez asistence (5:7).
49:10
To co nedokázal udělat na jedné straně Sládeček dokázal Marek Vávra a krásně přeloboval Kolajtu.
49:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (5:6).
49:02
Sládeček nedokázal procpat balonek za Hodíkova záda.
48:09
Juhaňák vyřešil brejk krosem na Coufala, ten si potáhl balonek a poté se prosadil střelou na zadní tyč Hodíkovi brány.
48:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Juhaňák (5:5).
45:02
Tlak domácích končí Dvořákovou střelou mimo.
44:10
Tohle už jsme dnes viděli... Sýkora našel bekhendem z rohu volného Marka Vávru na domácím brankovišti, a ten se nemýlil.
44:09
43:32
Obrovské šance měli teď domácí Slezák a hostující Majer, Majera vychytal Kolajta a Slezák nedokázal zakončit.
42:42
Domácí si v protiútoku neporozuměli a Procházka si s Kostkou navzájem sebrali balonek.
41:59
Oba týmy hrají v pěti.
40:42
Ondrušek střílel okolo nohou Ondráčka, Kolajta vyrážel balonek levou nohou.
40:01
4 na 4 začnou na balonku domácí, Sládeček na buly přetlačil Vávru.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 8, hosté - 7.
40:00
Druhá třetina přinesla nejen více střel, ale i gólů konkrétně pak 6. Nejprve odskočili hosté po brance Marka Vávry na rozdíl tří branek, poté se domácí prosadili čtyřikrát v řadě (Fuchs, Nagy, Ondráček, Brom), z toho třikrát v přesilovce. Aby nakonec srovnal na 4:4 Majer.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
39:59
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
39:14
Kolajta krotil balonek jak horký brambor, ale nakonec ho ukrotil a opět drží domácí tým.
38:42
Protiútok domácích ztroskotal na nepřesné nahrávce.
37:25
Zach trefil střelou jen svého spoluhráče Procházku.
37:15
Obrovský závar před brankou hostí končí faulem Chodova.
36:01
Ihned po buly vyrovnává střelou nad Kolajtovo rameno Petr Majer.
36:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Daniel Eremiáš (4:4).
35:57
Ondráček našel krosem Broma, a ten se prosadil střelou na bližší tyč Hodíkovi brány.
35:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (4:3).
35:32
Juhaňák trefil Marka Vávru do obličeje.
35:16
Vyloučen hráč Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
34:35
Kolajta levou rukou vychytal Majera.
33:42
Kolajta opět drží domácí, ač tentokrát trochu netušil, jak chytil balonek.
32:55
Hemerka hledal Coufala na malém brankoviště, ten jeho prudkou přihrávku nedokázal zpracovat.
32:27
Protiútok domácích končí faulem na Fuchse.
31:01
Juhaňák střílel z hrotu přesilovky a jeho střelu tečoval Ondráček a máme vyrovnáno.
31:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jiří Juhaňák (3:3).
30:40
Hemerka střílel na zadní tyč a těsně minul Hodíkovu bránu.
30:24
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
29:45
Kolajta zákrokem ve stylu "kraken", jak Tomáš Kafka v nejlepších letech vychytal Voštu.
29:11
Juhaňák z hrotu přesilovky posunul na levý mantinel odkud se střelou na zadní tyč prosazuje Martin Nagy.
29:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jiří Juhaňák (2:3).
27:42
Tlak domácích vyústil ve faul Strnada a uvidí tak první přesilovku zápasu.
27:41
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:55
Kolajta teď dvakrát podržel domácí.
25:15
Velké šance domácích Procházka mířil na zadní tyč a poté Nagy naopak na bližší, v obou případech byl Hodík úspěšný.
24:41
Protiútok domácích po ose Brom - Fuchs - Ondráček končí zákrokem Hodíka.
23:12
Ondrušek střílel po odskoku na střed, Kolajta pozorný.
22:11
Fuchs si vybojoval balonek a přízemní střelou bere Hodíkovi čisté konto.
22:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs bez asistence (1:3).
20:22
Marek Vávra vystřihl krásný lobík na zadní tyč a hosté vedou 3:0.
20:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Šimon Doubek (0:3).
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 3, hosté - 5.
20:00
Ač tomu úplně neodpovídá počet střel, tak jsme byli svědky zajímavé první třetiny a nezbývá než doufat, že na to bude navázáno v třetině druhé. Za hosty se dvakrát prosadil Tom Ondrušek po nahrávce Sýkory.
20:00
19:35
Fuchs střílel po signálu na zadní tyč, ale Hodík vytáhl dobrý zákrok pravou rukou.
18:50
Sýkora měl balonek v rohu a zdálo se, že nemůže nic vymyslet a v tom našel úplně volného Ondruška, který se z hrany brankoviště nemýlil a hosté vedou 2:0.
18:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (0:2).
17:35
Nyní jsme sledovali pasáž v trochu zběsilém tempu nahoru-dolu, ale ani jeden tým si nedokázal nahrát přesně a využít brejk.
16:52
Hrazdírova střela po odrazu nebezpečně zaplavala kolem Hodíkovi brány.
16:30
Majer to zkoušel z úhlu, Kolajta chytá.
15:11
Bauer z protiútoku pouze do připraveného Fuchse, následně přišel faul na Ondruška a hosté budou rozehrávat zajímavou standardní situaci.
13:05
Obrovské šance i na druhé straně, Hodík možná trochu nevím jak, ale drží nulu.
12:35
Obrovskou minelu Sládečka nedokázal potrestat Majer, ten si položil Kolajtu, ale poté bekhendem přestřelil.
12:00
Coufal střílel obstřelem z protiútok hodně vedle Hodíkovi brány.
11:32
Dlouhý nához na Ondruška, ten těsně nedokázal zakončit.
10:42
Fuchs měl na výběr střílet nebo se snažit dostat nahrávku na Ondráčka, volil první možnost a těsně netrefil levý rožek Hodíkovi brány.
08:45
Dobrou střelu / nahození Doubka dokázala zastavit domácí obrana.
08:04
Ondráček trefuje blok chodovského obránce a chvíli poté jej napodobil i Sládeček.
06:38
Hemerka získal balonek a ihned střílel, bohužel jen do Coufalovi hokejky.
05:06
Ondráček vybojoval balonek a posunul jej na Fuchse, ten mu jej po pár krocích vrátil a vše skončilo zákrokem Hodíka.
04:30
Koutný ze vzduchu těsně míjí Kolajtovu bránu.
03:19
Sýkora ubojoval souboj u mantinelu a přistrčil na Ondruška, který se ze středu nemýlil a prosadil se přízemní střelou na zadní tyč.
03:18
02:50
Sýkorovu střelu vyráží Kolajta pravým ramenem.
02:25
Nadějný protiútok domácích zastavila na poslední chvíli hostující obrana.
01:11
Slezák jen do Chodovského bloku.
00:11
Fuchs vyhrává úvodní buly, ale Chodov v podstatě ihned vypresoval balonek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Šimon Doubek, Jiří Bauer, Tom Ondrušek, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Filip Horák, Luděk Ondráček, Marek Fuchs
00:00
Hostující Chodov si připsal šest bodů za výhry nad Českou Lípou a Libercem, naopak podlehl Vítkovicím a v minulém kole Ostravě. Na závěr nutno dodat, že oba týmy jsou jako jedny z mála nepoznamenané karanténami a prozatím dokázali odehrát všechna svá utkání, ač jim někdy (podobně jako dnes) chyběli hráči základní sestavy.
00:00
Dobrý den, vítejte u textového online přenosu z 5. kola Livesport Superligy florbalu, ve kterém se utkají domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno s hostujícím FAT PIPE Florbal Chodov. Ani jeden z týmů neprožívá ideální vstup do sezony, když domácí dokázali poprvé naplno bodovat až v minulém kole na hřišti SKV a se 4 body jsou prozatím na sedmém místě tabulky.