3:1
4:2
- : -

FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 8:4
10. Jan Malič, 28. Michal Vojtíšek, 30. Jakub Šárka, 36. Jakub Buršík, 49. Filip Forman, 51. Filip Forman, 55. Jan Malič, 58. Jan Dobisík - 19. František Vykopal, 36. Filip Hrabal, 47. Ladislav Gál, 48. Matěj Hronek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:6; využití: 2:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 22, Tomáš Hyršl 1 - Kevin Majrich 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Bohemians - 12, Otrokovice - 8
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Kvapila: Dnešní utkáni bylo uplně jiné než v sobotu. Rozhodlo z naší strany opět a stále neproměněné šance a přesilové hry. Domácí je využili. Zlomová část za vyloučení do tří. Gratuluji soupeři.
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Martina Formana: Důležité jsou body, to je potřeba poznamenat na úvod. Pro diváky nic moc zápas, dvě třetiny se na to nedalo moc dívat. Ve třetí periodě jsme, ale i díky přesilovkám dokázali rozhodnout a za to jsme všichni rádi. Věřím, že dneska jsem se odrazili od dna a do Pardubic vletíme už ve standartní kvalitě. Děkujeme supr publiku a archaickému svatostánku, za to že nás poprvé pohostil.
60:00
59:20
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
59:20
Vyloučen hráč Peter Nehila družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
57:22
Hra bez brankáře se hostím moc nevyplatila a po gólu nastupují opět s brankářem.
57:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Jan Malič (8:4).
57:02
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:02
Po vyžádaném time-outu zkouší hosté power-play
56:06
Bohemians poznali sílu jednoduché hry, kterou hrají Otrokovice a snaží se také střílet z každé pozice.
54:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Patrik Šebek (7:4).
54:34
Vymetená šibenice od Maliče navyšuje skóre na 7:4
52:53
Bohemians hrají v plném počtu.
51:45
Od Bohemians vidíme aktivní oslabení, kdy i přes menší počet hráčů se snaží neustále napadat
50:53
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
50:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Matyáš Krebner (6:4).
50:06
Akční smršť! Tak by se dalo popsat prvních 10 minut ve 2. třetině. Je rozhodně se na co dívat.
48:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (5:4).
48:28
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
47:39
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Hronek bez asistence (4:4).
47:28
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
46:07
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál bez asistence (4:3).
46:07
Otrokovice využívají svou výhodu v podání přesilové hry a snižuji tak rozdíl o 1 branku
45:22
Vyloučen hráč Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
45:20
Otrokovice těží zejména z protiútoků
43:35
Hezký start 3. třetiny pro Bohemians, kdy během chvíle už mají druhou přesilovku.
42:57
Vyloučen hráč Petr Pšenčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
41:29
Forman v přesilovce hlavně rozdává míčky, ale také od něj vidíme nebezpečnou střelu, kterou Majrich chytá
40:01
Úvodní buly 3. třetiny pro domácí Bohemians
40:00
Vyloučen hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Bohemians - 9, Otrokovice - 12
40:00
38:22
I během domácího oslabení můžeme vidět balonek v Majrichových rukách, kdy se ho snažil prorazit Šebek
36:55
Vyloučen hráč Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Martin Grlický (4:2).
35:40
Hráčům dnes povrch hodně klouže a neustále je po skluzech někdo na zemi.
35:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matyáš Krebner (4:1).
35:29
Trochu smolná střela pro Majricha. Kdy míček se objevil za jeho zády po odražení od jeho nohy.
33:42
Střela na jedné straně odpovídá rovnou střele na straně druhé. I když se hra neustále přelévá, na hráčích není znát únava.
29:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Filip Forman (3:1).
29:07
Filip Forman si připisuje v dnešním utkání již 3. asistenci a obhajuje tak své příjmení v podání skvělé formy.
28:33
Vyloučen hráč Vlastimil Červenka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:26
Buršíkovi sjel míček z čepele, čehož se snaží využít Gál, ale Buršík svou chybu napravuje a gólu zabraňuje.
27:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (2:1).
27:40
Vojtíšek nyní zabránil jasnému gólu! Nehilovu nebezpečnou střelu zastavil nohou.
26:20
Prudká přihrávka na Šebka, který se snažil vystřelit, ale florbalka přes ruku mu to moc nedovolila.
25:38
Hra se odehrává především na polovině Otrokovic a Bohemians se snaží hodně kombinovat.
23:49
Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Michal Nagy.
23:49
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
23:49
Po zákroku na malém brankovišti byl nařízen nájezd pro hostující celek.
23:05
Michajlovič přihrává na běžícího Čiháka, který se dostává až na velké brankoviště, ale míček po odrazu končí mimo hřiště.
21:40
Gál míjí úplně odkrytou bránu. Přihrávka z obrany od Červenky končí mimo hřiště.
18:18
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Ladislav Gál (1:1).
18:18
Hostující tým zřejmě zná slabiny Michajloviče a Vykopal se trefuje do šibenice těsně nad pravou ruku.
17:32
Petřík ve střetu s Filipem Formanem u domácího mantinelu. Mírné zamotání do sebe se řeší i s rozhodčím.
14:25
Teď jsme viděli chybu Michajloviče, kdy si zřejmě spletl spoluhráče a regulérně vyhodil míček přímo na hostující florbalky.
13:29
Čihák střílí, ale nepodařilo se mu protlačit míček za Majrichova záda.
10:37
Otrokovice se snaží střílet z každé pozice. Je vidět jednoduchá hra bez přílišných kombinací.
09:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (1:0).
09:37
Gól z dorážky. Pěnička nejprve rozehrává z hostujícího rohu na Formana, který střílí. Po odražené střele ale doráží Malič!
07:27
Hra se odehrává ve velmi vysokém tempu. Jsou vidět pády, vysoká frekvence střel, ale i slyšet nadávky.
06:24
Faul Hrabala na středu hřiště, kde se ani nehrálo s míčkem, končí volným úderem pro domácí
03:50
Dobisík nedosáhl na hranici velkého brankoviště! Přihrávka od Kopeckého byla příliš dlouhá
03:01
Hrát se bude do těla. To potvrzuje i vzájemný čistý, ale tvrdý zákrok mezi Koláčným a Krbcem na středu hřiště.
01:42
Šebek po nahrávce Kopeckého střílí tahem na Majricha z otrokovického rohu. Majrich ale chytá.
00:40
Otrokovice nenechávají nic náhodě a hned od začátku ostře útočí na Michajloviče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, David Medek, Ladislav Gál, František Vykopal, Vlastimil Červenka
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Kryštof Krbec, Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička, Michal Vojtíšek
00:00
Dobrý den vážení sportovní diváci, vítáme vás na online přenosu 5. kola Livesport Superligy mužů, kde se jako domácí představí FbŠ Bohemians a jako hosté Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE. Přejeme vám příjemnou zábavu!