5:3
1:0
- : -

Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 6:3
27. Erich Kellermann, 35. Lukáš Staněk, 37. Lukáš Staněk, 37. Jiří Pecháček, 40. Lukáš Staněk, 59. Lukáš Staněk - 24. Filip Krigovský, 34. Daniel Škeřík, 37. Filip Krigovský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Jan Vlček 35 - Dušan Völgyi 35; po třetinách: 0:0, 5:3, 1:0;
60:00
59:59
Střely na branku po třetí třetině - Chomutov: 12 Jaroměř: 10.
59:59
Komentář trenéra Martina Bociana a nejlepšího hráče Lukáše Staňka (Florbal Chomutov): Ohlasy po utkání
59:59
Komentář trenéra Dušana Balcara a nejlepšího hráče Dušana Völgyiho (TJ Sokol Jaroměř): Ohlasy po utkání
58:51
Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tadeáš Melíšek (6:3).
58:42
Bohužel se již blíží poslední minuta tohoto rychlého, efektivního, výborně sehraného zápasu, ale stále to nekončí a kluci furt hrají na 100%.
57:41
Šarša krásné zákroky v boji o míček a taky, že ho získal.
56:36
Když už se hosté s míčkem dostanou k domácím tak se jim tu branku vstřelit nepodaří.
55:31
Máme ne celých pět minut do konce utkání a musím říct, že tento zápas nedokáže přestat působit efektivně. Skóre je stále 5:3 pro domácí a hra je neuvěřitelná.
54:18
Domácím se dne hlavně daří střílet tyčky.
53:48
Hosté se drží u domácích, ale domácí využívají všech šancí.
52:15
Skvěle se drží i brankář hostů, který jim vychytává taktéž velmi pevné střely domácích.
51:25
Domácí mají míček, ale hosté je nechtějí pustit přes pulku.
50:41
Vlček dnes září jak nikdo jiný. Je to celý panter ten náš brankář.
49:28
Domácím se nepovedlo vstřelit branku v jejich přesilové hře, ale hrají to na výbornou.
48:58
Skvělá přihrávka Štěrby, která domácím moc pomohla.
47:56
Melíšek je opět ve hře a domácí mají šanci využít pevně svou přesilovou hru.
47:28
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
46:31
Přesilová hra stále běží hostům, ale domácí s zatím pevně drží. Uvidí se jak dlouho to vydržíme.
45:56
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:23
Po menších technických jsme zpátky ve hře a domácí jsou na míčku a snaží se vstřelit další branku.
44:04
Melíšek zazářil když proběhnul celé hřiště bez napadení, ale střela šla bohužel vedle kvůli obraně hostů.
43:13
Celá hala fandí s námi a tak je to už od začátku utkání. Odehrává se zde velmi efektivní zápas,
42:02
Novotný měl úžasnou šanci a také, že ji využil, ale brankář hostů mu to těsně vychytal rukou.
41:12
Hosté mají vystřídáno a začínají rozehrávkou z jejich rohu.
40:31
Jsme zpátky a probíhá třetí třetina a domácí vedou o dva góly.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny dnes už po třetí vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině - Chomutov: 15 Hosté: 14.
39:47
Oba týmy hrají úžasně, ale domácí se prostě stále drží ve vedení, které zajistil Jiří Pecháček.
39:17
38:46
Opět se nám blíží poslední minuta a domácí jsou na míčku a připraveni vstřelit ještě jednu branku.
37:25
Tahle hra dnes určitě končit nebude, protože to ani jeden z týmu nechce vzdát a pokračují v hraní na plno.
36:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Pecháček, asistoval Jakub Štěrba (4:3).
36:48
Blízký komentář je opět zpět. Domácí zvyšují na skvělých 4:3.
36:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Filip Krigovský, asistoval Tomáš Černý (3:3).
36:16
Střela za střelou, gól za gólem, hosté vyrovnávají na 3:3.
36:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Novotný (3:2).
35:38
Bitva stále nekončí a oba týmy furt bojují na plno.
34:00
34:00
Domácí v oslabení dostali branku, ale ihned vyrovnávají díky silné a efektivní střele Staňka a přihrávky od Melíška.
33:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Škeřík, asistoval Vojtěch Výborný (1:2).
33:19
Samé hroty, ale Vlček a tři bránící hráči se stále drží a jde jim to výborně.
32:13
Domácí hrají ve třech, ale i tak se stále drží.
31:46
Vyloučen hráč Jiří Pecháček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
31:27
Vyloučen hráč Erich Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
31:13
Domácí už skoro minutu hrají svojí první přesilovou hru tohoto utkání a zatím se jim daří i když branka zatím nepadla.
30:26
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:19
Štěrba skvělá šance, ale místo branky trefil hráče.
29:13
Bitva je zde stále vyrovnaná a oba týmy bojují o každou šanci, střelu a hlavně branku.
28:15
Huňat získává balonek a ihned se snaží vstřelit branku.
27:32
Stále je to vyrovnané 1:1 díky jedovaté proměněné střele Ericha Kellermanna.
26:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Ondřej Šarša (1:1).
26:41
Je to tu, Erich vyrovnává pomocí přihrávce Ondřeje Šarši.
26:13
Je tu už třetí tyčka ze strany domácích. Tentokrát Šarša.
25:32
Skvělá šance na branku je tu každou střelou, ale teďka se nevydařila ani Štěrbovi.
24:13
Domácí v oslabení sice dostali jeden gól, ale i tak se stále drží a snaží se to co nejdříve vyrovnat.
23:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Filip Krigovský, asistoval Daniel Kroupa (0:1).
23:18
Hosté zatím nevyužívají své přesilové hry.
22:18
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za opakované přestupky.
22:18
Hosté si dnes vyzkouší svou první přesilovou hru tohoto utkání.
21:40
Domácí bohužel odevzdali balonek, ale ihned se ho snaží získat zpátky.
20:57
Oba týmy jsou po přestávce opět na palubovce a už teď to ze začátku vypadá, že ta napínavá bitva stále pokračuje.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál opět tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině - Chomutov: 14 Jaroměř: 14.
19:48
Poslední efektivní minuta v první třetině se odehrávala převážně na straně hostů.
18:54
Blíží se nám poslední minuta hry a je to stále 0:0 a vypadá to ještě velmi hravě.
17:24
Domácí mají vystřídáno a hra stále běží. Neváhají ani sekundy a ihned se snaží vstřelit branku.
16:26
Míček se stále střídá z hráče na hráče, probíhá neuvěřitelná bitva o míček.
15:17
Tato hra nepřestává být efektivní a napínavá, jelikož se tu oba týmy navzájem snaží na plno a skóre je oproti střelám furt 0:0.
14:48
Holovej opět úžasná šance, ale chytilo to břevno.
13:24
Domácí ve skvělém postavení mají rozehrávku z rohu hostů.
12:46
Hosté opět na míčku, ale nevydrželo jim to dlouho, protože obrana domácích jim ho rychle vzala.
11:31
Melíšek se skvělou šancí, ale bohužel svalen k zemi.
10:18
Hostům se nepovedlo a domácí mají rozehrávku z domácího rohu.
09:44
Již skoro deset minut se tu odehrává neuvěřitelně dobrá, rychlá a efektivní hra, která je vidět z obou stran.
08:59
Novotný nám málem dal první proměněnou střelu, ale nevyšlo to.
07:49
Vlček opět ve funkci výborného úchytu. Domácí opět na míčku.
06:57
Vlčkovi se podařilo úžasně vychytat dvě velmi rychlé a silné střely.
05:40
Hostům se nepovedlo proměnit střelu a tak se domácí chopili míčku, ale taktéž se jim střelu proměnit nepodařilo.
04:46
Hosté se povedlo po nějaké té delší době dostat přes obranu domácího týmu, ale střela nepadla.
03:50
Gipter se snažil přihrát Andrlovi, ale bohužel míček mezi tím sebral hráč hostů.
02:12
Šarša málem vstřelil branku, ale obrana hostů mu to nepřála.
01:27
Domácí se drží na míčku a snaží se proměňovat střely.
00:53
Utkání už je ze začátku velmi napínavé a určitě bude mít i zajímavé výsledky.
00:01
Vážení diváci vítejte na dnešním online manuálního přenosu Florbal Chomutov vs TJ Sokol Jaroměř. Dnešní zápas bude velmi vyrovnaný a určitě i velmi napínavý. Já osobně věřím, že si ho moc užijete. Popřípadě se určitě podívejte na online přenos na stránkách Českého Florbalu. LINK: https://online.ceskyflorbal.cz/20202021/online-285824.htm
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Daniel Škeřík, Vojtěch Výborný, Filip Krigovský, Michal Nožička, Tomáš Černý
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Erich Kellermann, Jiří Pecháček, Ondřej Halej, Jakub Holovej, Jakub Štěrba