2:2
1:3
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC ORCA KRNOV 4:9
14. Adam Budnik, 36. Matěj Ševčík, 38. Michal Bělaška, 49. Martin Kubalík - 1. Dominik Fňukal, 3. Jaromír Filip, 17. Patrik Baránek, 19. Jaromír Filip, 31. Štěpán Lhoťan, 36. Adam Juřina, 50. Jaromír Filip, 58. Ondřej Miškov, 58. Filip Svoboda; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Raška ? - René Frydrych ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 1:3;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině Přerov: 7 Krnov: 14
60:00
Střely celkem Přerov: 28 Krnov: 31
60:00
Komentář trenéra Hostí: "Dnes se nám zápas povedl, soupeř hrál taky kvalitně. U nás hlavně záleží v jaké sestavě budeme jezdit. Děkujeme soupeři za férové utkání, pořadatelům a rozhodčím."
60:00
Komentář trenéra domácích: Asi zápas, který se nám sem tam stane. Soupeř vyhrál díky zkušenostem, hrál efektivní taktiku a překvapil nás, že postavil tři útoky. I tak jsme zápas mohli zvládnout a věřím, že s nabitými zkušenostmi ho zvládat příště budeme. Díky moc pořádajícím a gratuluji soupeři. Jdeme na kofolu.
60:00
57:44
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (4:9).
57:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Dominik Fňukal (4:8).
49:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (4:7).
48:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Matěj Ševčík (4:6).
47:41
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra na zemi.
46:01
Vyloučen hráč Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině Přerov: 15 Krnov: 10
40:00
37:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Maxim Šefčík (3:6).
35:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Juřina, asistoval Ondřej Miškov (2:6).
35:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Martin Kubalík (2:5).
34:42
Vyloučen hráč René Frydrych družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
30:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Lhoťan, asistoval Ondřej Miškov (1:5).
27:42
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
25:11
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
22:57
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině Přerov: 6 Krnov: 7
20:00
18:49
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Štěpán Čevela (1:4).
16:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Baránek, asistoval David Musil (1:3).
13:17
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik bez asistence (1:2).
02:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (0:2).
00:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Matěj Porvol, Michal Hrabica, Martin Kubalík, Adam Budnik, Lukáš Raška