8:0
- : -
SCC SEMILY

Panthers Praha B - SCC SEMILY 17:5
2. Štěpán Hanzl, 5. Tomáš Mánek, 9. Jan Tvrdek, 12. David Navrátil, 26. Matouš Hrubý, 29. Matouš Hrubý, 32. Vojtěch Šafránek, 32. Martin Eckstein, 40. Jaroslav Janoušek, 43. Tomáš Mánek, 43. Jan Tvrdek, 46. Jan Tvrdek, 47. Matěj Lubenský, 48. Tomáš Mánek, 57. Jaroslav Janoušek, 57. Lukáš Pokorný, 60. Tomáš Mánek - 17. Jiří Havrda, 19. Matěj Pavlata, 32. Tomáš Navrátil, 36. Ondřej Zajpt, 37. Jan Šimon; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Brskovský 12 - Šimon Heřman 26, Martin Forman 3; po třetinách: 4:2, 5:3, 8:0;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-17 Semily-5
60:00
Střely na bránu celkem Panthers-46 Semily-17
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Tomáš Miksánek):"Dnes jsme byli ve všech ohledech horším týmem. Prohra je naprosto zasloužená, pokud se chceme v něčem zlepšit musíme změnit přístup k tréninkům. Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme hráče do karantény."
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík):"Dnes se nám povedl vstup do utkání a dařila se nám hra na balónu. Pár chyb by se jistě našlo, ale to se v takovém zápase se od hráčů nedá čekat 100% soustředěnost "
60:00
59:50
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval David Navrátil (17:5).
57:07
Vyloučen hráč Jan Šimon družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hrubost.
56:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Tomáš Mánek (16:5).
56:05
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Štěpán Hanzl (15:5).
54:13
Vyloučen hráč Jan Šimon družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:16
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za opakované přestupky.
47:31
Timeout SCC SEMILY
47:31
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek bez asistence (14:5).
47:31
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Forman družstva SCC SEMILY
46:26
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Štěpán Hanzl (13:5).
45:57
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Martin Eckstein (12:5).
42:39
42:15
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Matouš Hrubý (10:5).
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině Panthers-14 Semily-7
40:00
39:12
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Matouš Hrubý (9:5).
36:05
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jan Šimon, asistoval Jakub Roztočil (8:5).
35:23
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Ondřej Zajpt, asistoval Filip Bulušek (8:4).
31:57
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Eckstein, asistoval Jan Tvrdek (8:3).
31:39
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Jan Šimon (7:3).
31:08
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Šafránek, asistoval Jaroslav Janoušek (7:2).
31:08
Šafránek teď velmi zkušeně, po výběhu z osy zavěsil.
29:20
Vyloučen hráč Jakub Zemánek družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
28:12
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Matěj Lubenský (6:2).
25:56
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Jaroslav Janoušek (5:2).
25:55
Jára přihrál.
22:26
Mánek narazil do sloupu. Píšťalka atributů zůstává klidná.
18:03
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Matěj Pavlata, asistoval Filip Bulušek (4:2).
16:44
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jiří Havrda, asistoval Matěj Pavlata (4:1).
16:05
Hrubý by chtěl pozdravit všechny své příznivce, fanynky i kamarády, spolužáky, vzdálené kamarády, příbuzné i známé, neexistující přítelkyni, pofidérní přátele, trenéry, učitele, tátu, mámu, kočku i psa, sousedy a pana plukovníka. Dvojku dostal oprávněně.
16:04
Vyloučen hráč Matouš Hrubý družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
13:22
Lubénský se neuvěřitelně vrátil zpět do obrany. Asi měl žížeň.
11:13
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Navrátil, asistoval Lukáš Pokorný (4:0).
11:12
Pokorný skvěle vybojoval balón za bránou. Takovou situaci by pak proměnil i Přib.
08:36
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Matěj Dopita (3:0).
08:36
Pumelice Dopity se zastavila skákajíc na brankové čáře. Tvrdek ovšem hbitě doráží.
06:51
Lajně áčkařů a Kříže se dnes vede podobně jako včera na poháru.
05:19
Eckstein, který se v průběhu rozcvičky hrdě zahříval v tričku legendy klubu, nyní nádherně našel zpoza brány Novotného.
04:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Lukáš Pokorný (2:0).
04:19
Miláček všech tří diváku navyšuje už o dvě branky.
01:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Tomáš Mánek (1:0).
00:20
Hrubý hned jak vstoupil na hřiště zase běžel zpět, Se slzami v očích, hokejku v dlaních sevřenou. Škoda že na dvě půlky rozdělenou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Monzer.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC SEMILY: brankář: Šimon Heřman; hráči v poli: Jan Šimon, Lukáš David, Jiří Havrda, Tomáš Navrátil, Matěj Pavlata
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Daniel Brskovský; hráči v poli: Vojtěch Šafránek, Matěj Lubenský, Štěpán Hanzl, Jaroslav Janoušek, Matouš Hrubý