0:2
3:1
- : -

Panthers Praha C POWER - OLYMP FLORBAL B 5:4
15. Michal Karban, 15. Martin Vacenovský, 37. Daniel Škvor, 43. Štěpán Andrle, 43. Štěpán Andrle - 10. Marek Vomočil, 20. Filip Chodl, 28. Pavel Piech, 44. Erik Němčík; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Chlup 22 - Jan Klapuš 12; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:1;
45:00
43:04
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Erik Němčík, asistoval Jiří Beck (5:4).
42:39
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Štěpán Andrle, asistoval Jan Tůma (5:3).
42:00
Timeout OLYMP FLORBAL B
42:00
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Štěpán Andrle, asistoval Martin Vacenovský (4:3).
36:05
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Jan Kudela (3:3).
30:00
30:00
29:55
Vyloučen hráč Jan Havel družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Pavel Piech, asistoval Jiří Beck (2:3).
25:41
Vyloučen hráč Michal Karban družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost.
23:20
Vyloučen hráč Matěj Kříž družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za zdržování hry.
21:26
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za špatné střídání.
19:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Filip Chodl, asistoval Erik Němčík (2:2).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Vacenovský, asistoval Daniel Škvor (2:1).
14:52
Olymp dostává 2 góly do kabiny.
14:52
Vacenovský si nejdříve narazil o tyčku a pak nekompromisně zakončil do brány.
14:46
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Michal Karban, asistoval Martin Eckstein (1:1).
11:37
Vyloučen hráč Štěpán Andrle družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za blokování hokejky.
09:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Marek Vomočil z trestného střílení (0:1).
07:26
Vyloučen hráč Dalibor Baručák družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:18
Zápas začíná ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Pavel Piech, Jiří Beck, Tomáš Jirát, Erik Němčík, Filip Chodl