0:3
1:1
- : -

SK Dvojka Praha - Panthers Praha 2006 WILD 1:4
23. Lukáš Krupička - 3. Patrik Jeřábek, 7. Mikuláš Kandravý, 9. Ondřej Urbánek, 15. Ondřej Urbánek; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Jakub Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vitaly Mezentsev ? - Tomáš Vosála ?; po třetinách: 0:3, 1:1;
26:00
24:38
Vyloučen hráč Lukáš Krupička družstva SK Dvojka Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
24:38
Vyloučen hráč Samuel Hron družstva Panthers Praha 2006 WILD na 2 minuty za nesportovní chování.
24:30
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva SK Dvojka Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:40
Vyloučen hráč Matěj Merkner družstva Panthers Praha 2006 WILD na 2 minuty za hrubost.
23:24
Vyloučen hráč Matyaš Kempf družstva Panthers Praha 2006 WILD na 2 minuty za sekání.
22:46
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil Lukáš Krupička, asistoval Son Nam-Ríša Nguyen (1:4).
15:44
Vyloučen hráč Ondřej Urbánek družstva Panthers Praha 2006 WILD na 2 minuty za vražení zády.
14:19
Branku družstva Panthers Praha 2006 WILD vstřelil Ondřej Urbánek, asistoval Matyaš Kempf (0:4).
13:00
13:00
08:30
Branku družstva Panthers Praha 2006 WILD vstřelil Ondřej Urbánek, asistoval Matěj Merkner (0:3).
06:56
Branku družstva Panthers Praha 2006 WILD vstřelil Mikuláš Kandravý, asistoval David Sladký (0:2).
02:00
Branku družstva Panthers Praha 2006 WILD vstřelil Patrik Jeřábek, asistoval Samuel Hron (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a Jakub Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha 2006 WILD: brankář: Tomáš Vosála; hráči v poli: Ondřej Urbánek, Matěj Merkner, Patrik Jeřábek, Filip Spěvák, Matyaš Kempf