3:0
2:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha B 5:0
16. Martin Eliáš, 16. Štěpán Zavoral, 23. Adam Lešuk, 34. Adam Lešuk, 34. Michal Mašek; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Petr Eibl ? - Svatopluk Daněk ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 2:0;
45:00
42:38
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
39:18
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
38:20
Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr neproměnil Martin Eliáš.
33:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Filip Kračmer (5:0).
33:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Martin Eliáš (4:0).
30:00
30:00
26:20
Vyloučen hráč Jáchym Šetelík družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
22:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Michal Mašek (3:0).
15:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Štěpán Zavoral, asistoval Tomáš Zuska (2:0).
15:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Adam Lešuk (1:0).
15:00
15:00
11:00
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
09:02
Po devíti minutách hry se vůbec nic nestalo, je to opravdu zábava
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Svatopluk Daněk; hráči v poli: Tomáš Kačer, David Pech, Marek Urban, David Zelinka, Adam Eliáš