4:0
2:2
- : -

Kralupy Wolves - TJ Sokol Královské Vinohrady C 9:3
1. Milan Kocián, 3. Jan Řehák, 4. Jakub Procházka, 19. Jan Suk, 27. Adam Kozel, 28. Petr Husťák, 29. Jan Suk, 39. Daniel Štefl, 41. Jakub Procházka - 5. Jan Pinkas, 34. Richard Klíma, 36. Petr Blažej; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Filip Dolejší; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: David Kozel ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 3:1, 4:0, 2:2;
45:00
40:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Procházka bez asistence (9:3).
38:45
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Petr Husťák (8:3).
35:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Petr Blažej, asistoval Marek Paštika (7:3).
34:35
Vyloučen hráč Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
33:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Vojtěch Máca (7:2).
31:36
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
28:14
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Suk, asistoval Lukáš Carvan (7:1).
27:57
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Jakub Manek (6:1).
27:08
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
27:08
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za hrubost.
26:36
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Lukáš Carvan (5:1).
24:25
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
18:38
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Suk, asistoval Daniel Štefl (4:1).
15:00
15:00
08:17
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
04:24
Vyloučen hráč Tomáš Petr Martan družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
04:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Pinkas, asistoval Ondřej Zelený (3:1).
03:06
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Procházka, asistoval Milan Kocián (3:0).
02:26
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Řehák, asistoval Adam Kozel (2:0).
00:56
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián, asistoval Jakub Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Matyáš Lorenc; hráči v poli: Marek Zelený, Jan Otta, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Viktor Vondra
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jan Řehák, Lukáš Carvan