0:1
2:1
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5
5. Petr Koláčný, 14. František Vykopal, 45. Matěj Hronek, 46. Michal Nagy - 9. Ondřej Kopič, 11. Tomáš Kadlec, 18. Radek Krajcigr, 33. Marek Dzierža, 43. Jan Hřebřina; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Kevin Majrich 17 - Jan Dvořák 27; po třetinách: 2:3, 0:1, 2:1;
45:45
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval David Medek (4:5).
45:45
Nagy propálil vše co mu stálo v cestě, domácí snižují a hosté vedou pouze o gól
44:09
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Hronek, asistoval Martin Grlický (3:5).
44:09
Ránu Grlického dokázal Dvořák zkrotit, ovšem na dorážku Hronka byl krátký.
42:30
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Hřebřina, asistoval Jakub Karel (2:5).
38:13
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
32:42
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jakub Karel (2:4).
32:42
Nedáš, dostaneš. Dzierža umístil pod břevno a hosté se dostávají do dvoubrankového náskoku
24:44
Vyloučen hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
24:44
Vykopal se provinil nedovoleným zákrokem a Lípa si zahraje přesilovou hru
24:16
Hrabal právě naznačil, aby si hostující Slaný koupil zástěru, brankovou konstrukci poté minul
24:06
Hosté v situaci 3 na 2, střelecký pokus pouze do Koláčného
23:35
Další skvělý zákrok Dvořáka, na brankové čáře zalehl míček.
21:43
Opatrná hra hostů se málem nevyplatila, Petřík vystihl přihrávku a v situaci 2 na 1 jsme mohli vidět ,,Monster save" od Dvořáka
17:52
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (2:3).
17:52
Štěrba se v situaci 3 na 2 zastavil na polovině a vystřelil na Majricha. U odraženého balónu byl první Krajcigr a hosté se dostávají do vedení 2:3
17:19
Krásná kombinace hostů, Krajcigr minul
16:06
15:07
Majrich se z kombinace hostů posadil, Jirsa netrefil.
14:06
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
14:06
První přesilová hra pro tým hostů. Nedovoleným zákrokem se provinil Koláčný
13:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Ladislav Gál (2:2).
13:51
Vyrovnáno, Laco našel krásný cross, Vykopal byl neomylný a poloprázdnou bránu trefil perfektně
12:49
Kvapil v šanci... bohužel vedle
11:58
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
11:58
Další nedovolený zákrok hostujícího týmu. Domácí mají další početní výhodu a šanci srovnat skoré
10:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Štěpán Slaný (1:2).
10:08
Hosté otáčí zápas a dostávají se do vedení
09:33
Hostující Vlček se snažil dostat se mezi 2 obránce, Koláčný si připisuje úspěšný obranný zákrok
08:18
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Radek Krajcigr (1:1).
08:18
Vyrovnáno. Krajcigr našel v před brankovém prostoru volného Kropiče a překonal domácího Majricha.
07:42
Slaný vyslal krásnou nahrávku před bránu, Krajcigr ale minul
07:10
Domácímu Nehilovi se střela nepovedla, ale i tak vznikla šance domácích. Dvořák byl připraven
06:28
Domácí Hrabal se jednou rukou dostal do před brankového prostoru, hostujícího gólmana ale nepřekonal
05:38
Domácí pod tlakem
04:59
Stárek právě zabránil brejku domácích
04:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Koláčný, asistoval Lukáš Kvapil (1:0).