8:0
- : -
FBC SLAVKOV

Bulldogs Brno B - FBC SLAVKOV 21:0
2. Jan Baláč, 2. Adam Veverka, 4. Jakub Zachoval, 4. Jan Baláč, 5. Štěpán Zhoř, 6. Matěj Hél, 7. Matěj Hél, 11. Patrik Raab, 12. Tomáš Holánek, 15. Jan Mrva, 17. Štěpán Zhoř, 18. Jan Mrva, 22. Jan Mrva, 27. Jakub Zachoval, 27. Adam Miroslav Králík, 30. Jakub Zachoval, 31. Adam Miroslav Králík, 34. Dennis Boleloucký, 34. Adam Veverka, 35. Tomáš Holánek, 35. Tomáš Holánek; rozhodčí: Antonín Valíček - Oldřich Vorba; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Plšek ? - Václav Burda ?; po třetinách: 9:0, 4:0, 8:0;
36:00
34:46
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Tomáš Holánek, asistoval Jakub Zachoval (21:0).
34:32
33:38
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Adam Veverka, asistoval Jan Baláč (19:0).
33:12
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Dennis Boleloucký, asistoval Adam Ištvan (18:0).
31:30
Slavkov po delší době vystrčil růžky a v úniku Hložek nastřelil tyč buldocké branky!
30:31
Adam Ištvan mohl sám vstřelit gól, ale nezištně namazal Králikovi, který se před prázdnou kasou nemýlil.
30:30
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Adam Miroslav Králík, asistoval Adam Ištvan (17:0).
29:21
Předchozí akce Buldokům po delší době nevyšla a míček skončil v zámezí. Ta následující už opět ano.
29:20
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jakub Zachoval, asistoval Tomáš Holánek (16:0).
26:37
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Adam Miroslav Králík, asistoval Adam Veverka (15:0).
26:18
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jakub Zachoval bez asistence (14:0).
26:18
Jak tohle trefil? Zachoval nádhernou střelou zdálky nekompromisně trefuje do šibenice a otevírá poslední třetinu.
24:00
24:00
21:08
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Mrva, asistoval Jakub Zachoval (13:0).
17:22
Brankář Slavkova neudržel míček a tak pro Mrvu bylo snadné balónek dorazit za jeho záda.
17:20
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Mrva bez asistence (12:0).
16:41
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Štěpán Zhoř bez asistence (11:0).
15:30
Slavkovský Hložek v samostatném úniku se pokusil o čestný úspěch. Branku těsně minul.
14:10
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Mrva bez asistence (10:0).
12:30
Hned v úvodu Raab trefuje tyč a břevno, gól nepadl.
12:00
12:00
11:59
První třetina byla jasnou záležitostí týmu Bulldogs. Uvidíme jestli si i nadále udrží tak vysokou střeleckou potenci.
11:14
10:19
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Patrik Raab bez asistence (8:0).
07:00
Slavkov se snaží o brejky. Bohužel příliš dlouho míček neudrží a musí tak čelit dalším útokům soupeře.
06:35
Při takto rychlém brankostroji se zapisovatel omlouvá za zpožděný zápis branek.
06:33
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Matěj Hél, asistoval Adam Veverka (7:0).
05:10
A je tu další góll. Štěňata jsou při chuti a opět přečíslili dobrým pohybem soupeřovu děravou obranu.
05:04
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Matěj Hél, asistoval Jakub Zachoval (6:0).
04:10
Dominance Buldoků na hřišti je zcela zjevná. A především podpořená góly.
04:06
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Štěpán Zhoř, asistoval Kryštof Táborský (5:0).
03:54
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Baláč, asistoval Tomáš Holánek (4:0).
03:06
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jakub Zachoval, asistoval Adam Veverka (3:0).
01:47
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Adam Veverka bez asistence (2:0).
01:30
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Baláč, asistoval Adam Miroslav Králík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Valíček a Oldřich Vorba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLAVKOV:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Matěj Plšek; hráči v poli: Jan Mrva, Jakub Zachoval, Tomáš Holánek, Matěj Hél, Dennis Boleloucký