2:5
1:3
- : -

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:10
1. Martin Pánek, 14. Milan Meliš, 26. Filip Langer, 36. Matěj Havlas, 46. Martin Šindelář - 18. Jiří Besta, 20. Šimon Hatala, 22. Jan Šebesta, 23. Rostislav Gattnar, 28. Rostislav Gattnar, 33. Marek Bräuer, 35. Šimon Kuczera, 45. Jan Šebesta, 53. Rostislav Gattnar, 59. Adam Delong; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 15 - Lukáš Souček 30; po třetinách: 2:2, 2:5, 1:3;
60:03
Vyjádření trenéra a nejlepšího hráče hostí: Ohlasy po utkání
60:02
Vyjádření trenéra a nejlepšího hráče domácích: Ohlasy po utkání
60:01
Domácí dnešním zápasem bez divácké podpory ztratili neporazitelnost v domovské hale SC Řepy a také si připisují první porážku v letošní sezóně. Naopak hosté natahují vítěznou šňůru už na šest zápasů. Děkuji za sledování zápasu a někdy příště se těším opět napočtenou; snad již i s diváky na tribunách.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran 16 - Vítkovice 9
60:00
Střely za zápas celkem: Tatran 35 - Vítkovice 25
60:00
59:59
Vítovec zavěšoval vysokou holí, gól tedy neplatí. Domácí dnešní utkání prohrávají poměrem 5:10.
58:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Rostislav Gattnar (5:10).
58:25
Frühbauer nestihl doběhnout do branky, na hřišti však už byl, hosté ale ještě stihli dát gól bez překážky.
57:53
Langer trefuje jen boční síťku Součkovy branky.
56:15
Domácí se pokusí zvrátit nepříznivý stav utkání, vybírají si svůj timeout.
56:15
Tatran v šesti bez brankáře.
55:41
Šindler nevyužil uvolněné branky po vyjetém Frühbauerovi, krosovka nenašla jeho spoluhráče.
54:51
Sládeček pálí na delší roh šibenice, ale trefil jen roh haly.
54:00
Langer střílí, Souček lapá. Domácí střídačka se už už radovala, ale gólman Vítkovic jim radost kazí.
53:33
Souček uhasil jasnou gólovku.
53:10
52:50
Rozeběhnutý Meliš pálil do hrudi Součka.
52:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Matyáš Šindler (5:9).
52:27
Frühbauer tygr, Gattnar gól. 5:9.
51:20
Hosté si připisují úspěšné odbránění oslabení.
50:09
Souček zatím veškeré nájezdní pokusy Tatranu pozorně brání, případně ani nemusí zasahovat, protože střely domácích míří mimo jeho svatyni.
49:18
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:18
Šebesta sekera, po odloženém vyloučení 2 minuty na trestné.
48:56
Vítovec pálil do zakleknutého Gattnara.
47:53
Horké chvilky zažíval Frühbauer, rozhodčí situaci ukončují hvizdem píšťalky.
46:23
Kuba Kolísko vypíchnul míček Bestovi, ale už jej nestihl chytit před výjezdem Součka z branky.
45:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Ondřej Vítovec (5:8).
45:18
Jen co jsem to dopsala, už se z dorážek s gólovým finišem radují Tatraňáci. Tentokrát tedy přesilovka byla využita a domácí snižují na 5:8.
44:55
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:55
Tatran má šanci na přesilovkový reparát, Sladký se příliš opřel do bránění nebezpečné situace.
44:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Ondřej Sidunov (4:8).
44:22
Nedůraz před brankou Frühbauera využili hosté naplno. "Postupkami" v číslech dresů 17 gól, 18 áčko.
43:52
Langer skončil až v téměř lukostřeleckém pokleku, podobně vypadala jeho střela.
43:19
Šindler o milimetry netrefuje bližší tyčku Frühbauera.
42:17
Přečíslení 3 na 1 se změnilo na srovnání sil 2 na 2, Frühbauer se jen taktak natáhnul prsty k tyčce branky, ale zasahovat nemusel.
41:18
Langer se ze středu hřiště opřel do střely, ale ta mířila mimo branku Součka.
40:59
Vítkovice oslabení přežily bez ztráty kytičky.
40:36
Besta téměř skóroval v oslabení.
40:20
Meliš v přesilovce vyzkoušel střelu, Souček byl pozorný.
40:01
Poslední buly v regulérní hrací době vyhráli hráči domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 9 - Vítkovice 9
40:00
39:57
Melišovi ulétla střela, za zbylé tři vteřiny hosté stihli jen vyhodit až k Frühbauerovi. Bláznivou třetinu zakončujeme na skóre 4:7 z pohledu Tatranu a do poslední třeiny budeme vstupovat, podobně jako do druhé třetiny, v nerovnoměrném počtu hráčů v poli.
38:57
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
38:57
Tatran ztrácí míček, na trestnou lavici usedá Delong za sekeru a domácí si tak dnes poprvé vyzkouší přesilovou hru.
38:14
Odložené vyloučení na straně Vítkovic, Tatran zkouší přesilovkovou formaci bez brankáře.
37:34
Domácí lavička reklamuje faul, rozhodčí naopak za faulujícího označují hráče Tatranu.
36:52
Frühbauer si diriguje obranu seč mu hlasivky stačí, a teď to přineslo ovoce. Němeček vystihl přihrávku a utíkal s ní do protiútoku.
35:48
Součka zaměstnaného předchozím zákrokem teď v brance pohotově zastoupil Hatala.
35:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Němeček (4:7).
35:14
Havlas vlévá naději do žil Tatranu, nedlouho po předchozím obdrženém gólu snižuje na 4:7.
34:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Tomáš Sladký (3:7).
34:55
Kuczera po krosovce Sladkého střílí gól za bezmocného Frühbauera. 7:3
34:13
Domácí sportovně odevzdávají míček soupeřům.
34:05
Pánek netrefuje branku, následuje obrat rytmu hry v podání hostů.
33:08
Havlasova střela byla dobře promyšlená, obránci Vítkovic ale byli na svých místech a střelu vytečovali do autu.
32:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Marek Matejčík (3:6).
32:07
Bräuer navyšuje náskok Vítkovic na tři góly. Domácí by měli zabrat co se přesnosti střel týče.
29:51
Honza Kolísko ubránil střelu, ale málem z toho byl vlastenec.
29:26
Souček sice v zákroku, ale míček letěl z čepelí tatranských hráčů daleko za mantinely hřiště.
29:04
Matejčíkovu střelu chytá připravený Frühbauer.
28:45
Šindelář střílí do kolenou Součka.
27:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar bez asistence (3:5).
27:48
Frühbauer se Gattnarovi přikrčil, čímž mu otevřel prostor ve vrchní části branky. Vítkovice opět odskakují o dva góly.
26:54
Sladkého střelu nadvakrát chytá Frühbauer do rukou.
25:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Němeček (3:4).
25:29
Krátce po standardce snižuje Langer stav utkání na 3:4 z pohledu Tatranu.
25:25
Domácí vybojovali nedovolený zákrok.
24:24
Novotný se po zmařené šanci zlobí ve velkém brankovišti Vítkovic, ale s rozhodčími to ani nehne.
23:51
Besta krosovkou na Anise, kterému se míček odrazil od hole mimo hřiště.
23:10
Šindelář si položil Součka, ale už nedokázal zavěsit do horní části branky. Souček si jeho střelu vychutnal.
22:13
22:13
Vítkovice jsou při chuti, prosazuje se Gattnar.
21:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Jiří Besta (2:3).
21:10
Domácí oslabení neubránili, Šebestova střela se opřela do vnitřní tyčky branky, což jsme slyšeli až na stolku. Hosté jsou dnes poprvé ve vedení.
20:41
Gattnar střílí do boční síťky Frühbauerovy branky.
20:01
Druhé buly na úvod třetiny pro Vítkovice.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tatran 10 - Vítkovice 7
20:00
19:56
Těsně před koncem třetiny si ještě navíc Brautferger vykoledoval dvě minuty na trestné lavici za sekeru. Do další třetiny jdeme gólově "od nuly", stav 2:2.
19:54
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Hatala, asistoval Jiří Besta (2:2).
19:06
Hatala srovnává necelou minutu před koncem třetiny stav utkání na 2:2.
18:53
Besta zařadil šestý rychlostní stupeň a předehnal Kubu Kolíska na mantinelu.
18:23
Honza Kolísko trefuje hruď Součka.
17:29
Po nepovedené přihrávce před brankou Vítkovic šli hosté do přečíslení 3 na 2, naštěstí pro Tatran minuli branku.
17:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Adam Delong (2:1).
17:11
Besta po spolupráci s Delongem upravuje skóre na 1:2 z pohledu Vítkovic.
16:44
Gattnar zabránil střele Šindeláře.
16:03
Kuczerova střela blokovaná, bližší tyčka Frühbauera byla pečlivě hlídaná.
15:20
Bräuer po krosové nahrávce netrefuje zařízení, Frühbauer si udělal letecký den, přesnou střelu by ale určitě nestíhal.
13:49
Frühbauer měl tentokrát štěstí, už položený na boku by nemohl zabránit gólu do šibenice. Hosté se ale netrefili, a tak na svůj první gól stále čekají.
13:27
Kuczera teď trestuhodně nevyužil přečíslení 2 na 1, Frühbauer nemusel zasahovat.
13:00
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Pavel Sládeček (2:0).
13:00
Gólově vlažnější část hry přerušuje střelou z výběhu Meliš. Tatran vede 2:0.
12:25
Němeček po zisku míčku proběhl téměř celé hřiště, prohazovačka mezi nohami ale nenašla nikoho z jeho spoluhráčů.
11:38
Vítovec posílá projektil do davu hráčů, teč od kohosi skončila v rohu hřiště.
11:11
Anis posílá míček do autu, zároveň máme chvilku pro komerční přestávku.
09:40
Delongova střela byla zablokována domácí obranou, míček ale skončil v autu, tedy rozehrávají Vítkovice.
08:18
Tatran teď pod tlakem zatažený u své branky, situaci ale domácí vyřešili úspěšně.
07:23
Matejčík v rohu Tatranu ztratil míček, z následné výhody vytěžili domácí rozehrávku.
06:47
Tlapákovu střelu přiťukl holí Meliš, ale teč mířila mimo branku Součka.
05:43
Langer chtěl po oběhnutí branky zamést míček kolem tyčky Součka, ale ten se dokázal včas přesunout.
04:48
Novotný ztroskotal na Sladkém v rohu hřiště, míček pro Vítkovice.
04:00
Šindelář těsně vedle tyčky Součkovy branky.
03:04
Havlas z otočky trefuje pouze boty protihráče.
01:48
Anisovu střelu likviduje Frühbauer, následně se mu nepovedl výhoz, který skončil za polovinou hřiště.
01:21
Vítkovice zavítaly na polovinu domácích.
00:57
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Martin Šindelář (1:0).
00:57
Šindelář zpoza brány přihrál Pánkovi, který se nemýlil a zavěsil za Součkova záda. Bleskový vstup do utkání!
00:39
Langer v úprku na polovinu soupeře, začínají první šance na vstřelení gólu.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu získává tým Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Rostislav Gattnar, Adam Delong, Jiří Besta, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Matěj Havlas, Petr Brautferger
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy. V prvním florbalovém zápase Livesport Superligy bez diváků kvůli nařízení Vlády ČR se střetnou týmy Tatran Teka Střešovice a 1. SC TEMPISH Vítkovice.
00:00
Oba týmy zatím v zápasech neztratily ani bod. Vítkovice jsou v čele tabulky s 15 body, domácí Tatran, hájící dosavadní neporazitelnost v domácím prostředí, je na třetím místě s 9 body.
00:00
Přestože za námi do haly nemůžete, tento zápas bude živě přenášen na obrazovky ČT Sport, kde jej lze shlédnout. Dále si samozřejmě můžete užít také textový online zápis.
00:00
Do začátku zápasu nám zbývá posledních pár chvilek, a tak vám klasicky popřeju příjemnou zábavu, tentokrát pouze u TV/PC/mobilu.