4:4
1:1
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC Rebels Liberec D 6:9
6. Jan Pondělíček, 22. Lukáš Doležal, 23. Petr Vondráček, 23. Jan Štefáček, 24. Petr Vondráček, 32. Petr Vondráček - 4. Pavel Draský, 10. Jan Bitterlich, 12. Petr Chlad, 13. Petr Chlad, 16. Pavel Brabec, 19. Lukáš Kysela, 26. Petr Chlad, 30. Lukáš Kysela, 44. Lukáš Kysela; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Mauer; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Pavel Draský 20 - Ondřej Dušánek 17; po třetinách: 1:4, 4:4, 1:1;
45:00
43:51
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Lukáš Kysela, asistoval Adam Pávek (6:9).
41:17
Vyloučen hráč Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
41:17
Vyloučen hráč Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:02
Vyloučen hráč Karel Kirchberger družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
31:47
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Petr Vondráček, asistoval Jan Pondělíček (6:8).
30:00
30:00
29:06
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Lukáš Kysela, asistoval Martin Král (5:8).
28:36
Vyloučen hráč Martin Voženílek družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
25:54
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Petr Chlad, asistoval Martin Kučera (5:7).
23:32
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Petr Vondráček z trestného střílení (5:6).
22:40
Timeout FBC Rebels Liberec D
22:40
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček, asistoval Petr Vondráček (4:6).
22:00
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Petr Vondráček bez asistence (3:6).
21:40
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Petr Vondráček (2:6).
20:31
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Rebels Liberec D na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:02
18:13
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Lukáš Kysela bez asistence (1:6).
15:44
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Pavel Brabec, asistoval Lukáš Kysela (1:5).
15:00
15:00
14:12
Vyloučen hráč Michal Bezucha družstva FBC Rebels Liberec D na 2 minuty za bránění ve hře.
12:04
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Petr Chlad, asistoval Michal Bezucha (1:4).
11:10
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Petr Chlad z trestného střílení (1:3).
09:15
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Jan Bitterlich, asistoval Adam Pávek (1:2).
05:22
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Pondělíček, asistoval Petr Vondráček (1:1).
03:52
Vlastní branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Pavel Draský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rebels Liberec D:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: Pavel Draský; hráči v poli: Tomáš Rýsler, Petr Vondráček, Jan Štefáček, Jan Pondělíček, Jan Gavlík