1:0
2:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 3:2
37. Jan Zavadil, 43. Daniel Nicklas, 48. Daniel Nicklas - 57. Marek Pixa, 60. Marek Pixa; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Daniel Váradi 26 - Oskar Blaha 24; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:2;
60:01
Pozápasové ohlasy Kanonýři Kladno (Oskar Blaha, Jan Pazdera): Ohlasy po utkání
60:01
Pozápasové ohlasy FB Hurrican Karlovy Vary (Petr Pánek, Daniel Váradi): Ohlasy po utkání
60:00
59:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Filip Ullmann (3:2).
59:42
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
55:59
Vyloučen hráč Adam Hušek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
55:44
Ani další přesilovka Varů gólem nekončí
53:44
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
52:16
Hosté hrají v plném počtu
50:16
Vyloučen hráč Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
49:25
Vary zatím výborně blokují
47:22
Kladno sice drží míček, opět však chybuje. Nushart s Nicklasem šli sami na gólmana a neměli problém skórovat
47:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Tomáš Nushart (3:0).
42:11
Nushart na polovině vybojoval míček a poté ho předložil nabíhajícímu Nicklasovi, který ranou pod nohu Blahy zvyšuje na 2:0
38:47
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:23
Tak jsme se gólu přeci jen dočkali, sedm desetin před koncem vypršení Přívarova trestu otevírá skóre domácí kapitán Zavadil
36:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Klápa (1:0).
34:22
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:58
Zatím je znát, že tomuto zápasu chybějí fanoušci. Hra není tak atraktivní jak to v souboji těchto dvou soupeřů bývá