2:5
2:2
- : -

Sokol Chlumec nad Cidlinou - Florbal Primátor Náchod B 6:9
3. Jan Schejbal, 9. Jan Schejbal, 21. Jan Schejbal, 21. Jan Schejbal, 31. David Mlynář, 43. Tomáš Králíček - 3. Jakub Krtička, 10. Lukáš Rázl, 16. Jan Skalský, 16. Lukáš Braha, 18. Jan Prouza, 28. Jakub Krtička, 28. Lukáš Braha, 35. Jakub Vysoký, 45. Lukáš Rázl; rozhodčí: Martin Trnka - David Kytler; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tadeáš Kocián 15 - Šimon Sedláček 17; po třetinách: 2:2, 2:5, 2:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Tomáš Králíček družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost.
44:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Jakub Vysoký (6:9).
43:02
Vyloučen hráč David Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za špatné střídání.
42:35
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Tomáš Králíček, asistoval Lukáš Borecký (6:8).
42:21
domácí zkouší hrát v šesti.
42:20
Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
34:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Antonín Vančák (5:8).
32:58
Winter střílel před bránou pouze do brankáře.
30:12
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Mlynář bez asistence (5:7).
30:00
30:00
28:51
Vysoký pouze do břevna.
27:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Lukáš Braha bez asistence (4:7).
27:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Lukáš Rázl (4:6).
24:28
Hosté hrají v plném počtu.
23:25
Náchodský kanonýr z Přibyslavi nahrával na střed Rázlovi, který střílel pouze do bloku.
22:28
Vyloučen hráč Lukáš Borecký družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání.
22:27
Náchod si zahraje přesilovou hru.
20:36
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Jan Schejbal, asistoval Tomáš Králíček (4:5).
20:19
17:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Prouza, asistoval Patrik Winter (2:5).
17:30
Winter vybojoval míček který následně nahrával volnému Prouzovi který střílel do prázdné brány.
16:19
Schejbal běžel sám na bránu, ale Sedláček střelu chytil.
15:41
15:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Skalský, asistoval Lukáš Rázl (2:3).
15:00
15:00
14:30
Linhardt střílel ze středu hřistě, ale golman střelu vyrazil.
12:06
Prouza střílel pouze do golmanovi hrudi.
09:36
09:36
Rázlovu střelu z výběhu už Kocián nechytil.
08:50
05:27
Hosté hrají v pěti.
03:27
Vyloučen hráč Pavel Štefan družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost.
02:38
02:28
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Jan Schejbal, asistoval David Štěrba (1:0).
01:28
Samostatný únik Mlynáře, ale střela letěla vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích Sokol Chlumec nad Cidlinou: brankář: Tadeáš Kocián; hráči v poli: Pavel Štefan, Vojtěch Trojan, Jan Schejbal, David Mlynář, Vít Školník